Навігація

Календар
«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

12 червня 2017 року заступник голови райдержадміністрації В. Ткаченко провів чергову апаратну нараду за участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

У вступному слові В.Ткаченко привітав присутніх із значущою для українців подією: запровадженням безвізового режиму, який дозволив громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу.

 

Апаратна нарада

 

Також керівник району акцентував увагу на важливості та актуальності проведення реформування багатьох галузей нашої держави, однією з першочергових реформ є реформа охорони здоров’я. Як зазначив заступник голови  райдержадміністрації, на сьогодні є перспектива створення  в нашому районі центру  Західного госпітального округу, тому слід докласти максимум зусиль, аби ним стала Добровеличківська центральна районна лікарня.

Про те, як зміниться фінансування медицини, що входитиме у обов’язки сімейного лікаря та які права отримають пацієнти після впровадження реформи охорони здоров’я присутніх детально ознайомив  головний лікар комунального закладу «Добровеличківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Павленко. Також він  зазначив, що лікарі будуть зацікавлені працювати якісно, бо від кількості контрактів залежатиме їхня робота та заробітна плата.

 

Апаратна нарада

 

Під час наради В.Ткаченко проаналізував ситуацію із проходження в загальноосвітніх навчальних закладах району оздоровчої кампанії, забезпечення якісного харчування дітей,        

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств поінформували про стан справ у підзвітних галузях.

 

Апаратна нарада

 

Апаратна нарада

 

В ході наради були визначені проблемні питання та шляхи їх вирішення.

         

  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • Апаратна нарада
  • 2880: Апаратна нарада12 червня 2017: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада