Навігація

Календар
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Апаратна нарада

13 лютого 2017 року голова районної державної адміністрації В. Смаглюк  провів  щотижневу апаратну нараду  за участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

 

Апаратна нарада

 

У вступному слові керівник району детально зупинився на питаннях, які сьогодні розглядалися на щотижневій апаратній нараді голови облдержадміністрації, а саме  щодо звернень громадян, які надійшли до обласного контактного центру минулого року. Василь Смаглюк підвів підсумки роботи зі зверненнями громадян в нашому районі й  наголосив на необхідності посилення контролю у вирішенні проблемних питань пов’язаних із  нарахуванням та виплатами житлових субсидій насеоенню.

Про поліпшення кадрового забезпечення галузі охорони здоров’я району доповіли П. Гинькут, головний лікар Добровеличківської центральної районної лікарні та Ю.Павленко, головний лікар комунального закладу «Добровеличківський районний центр первинної медико-санітарної роботи». Керівники медичних закладів поінформували учасників наради, що в центральній районній лікарні значно поліпшилася матеріально-технічна база, створено всі умови для якісного діагностування, лікування  та оздоровлення населення, забезпечено належні умови праці для медичних працівників.

Ряди медичних працівників постійно поповнюються лікарями та середнім медичним персоналом. За рахунок районного бюджету придбано 7 квартир для 9 лікарів центральної районної лікарні та 2 квартири для лікарів загальної практики сімейної медицини КЗ «Добровеличківський районний центр первинної медико-санітарної роботи».

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств поінформували про стан справ у підзвітних галузях.

  • Звітували лікарі району
  • 2637: Апаратна нарада13 лютого 2017: Апаратна нарада!
    Апаратна нарада.
    Апаратна нарада