Навігація

Календар
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Звіт про роботу районної спостережної комісії районної державної адміністрації за 2014 рік
   
   

     Районна спостережна комісія у 2014 році працювала у складі, який затверджено розпорядженнями голови районної державної адміністрації від 17 березня 2010 року № 96-р «Про затвердження Положення про районну спостережну комісію», від 24 лютого 2014 року № 73-р «Про затвердження нового складу районної спостережної комісії», від 26 червня 2014 року № 214-р «Про затвердження нового складу районної спостережної комісії».

    У своїй діяльності районна спостережна комісія керувалася Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні", «Про місцеві державні адміністрації", «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", іншими нормативно-правовими актами, а також Положенням про районну спостережну комісію, затвердженим розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17 березня 2010 року  № 96-р «Про затвердження Положення про районну спостережну комісію".

Засідання районної спостережної комісії проводяться щомісяця протягом року, згідно затвердженого річного плану. На кожне засідання комісії виносяться питання соціальної адаптації осіб, що повернулися з місць позбавлення волі, умовно засуджених, та тих, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт по якому заслуховуються голови місцевих виконавчих комітетів.

    Протягом 2014 року до районної спостережної комісії надійшло два повідомлення стосовно осіб, які мали звільнитися, з них один звільнився умовно-достроково, інший по закінченню строку відбування покарання.

    На даний час на обліку перебуває 1 особа. Спостережна комісія направляє органам місцевого самоврядування  листи щодо осіб, що повернулися з місць позбавлення волі про закріплення за ними громадських вихователів та здійснення  громадського контролю та проведення виховної роботи протягом не відбутої частини покарання з метою закріплення результатів виправлення.

    За 2014 рік проведено 9 засідань районної спостережної комісії, на яких розглянуто 35 питань по яких прийнято відповідні постанови. Зокрема, заслухано звіти про роботу виконкомів Гаївської, Дружелюбівської, Липнязької, Добровеличківської, Помічнянської, Червонополянської, Любомирської, Марківської, Тишківської, Піщанобрідської, Новолутківської Федорівської, Братолюбівської місцевих рад.

    На засіданнях районної спостережної комісії про свою роботу звітували кримінально-виконавча інспекція Добровеличківського району, служба у справах дітей райдержадміністрації, Добровеличківський  РВ УМВС, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районний центр зайнятості, Добровеличківська РС УДМС України в Кіровоградській області, центральна районна лікарня, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

   Налагоджена тісна взаємодія з органами місцевих рад, щокварталу голови сільських рад звітують про проведену роботу з особами даної категорії.

   Протягом 2014 року звільнені з місць позбавлення волі до спостережної комісії для вирішення соціально-гуманітарних та побутових питань не зверталися.

 Звіт про роботу спостережної комісії, утвореної 

Добровеличківською районною державною адміністрацією

 за 2014 рік

 

1. Загальна інформація

 

ГОЛОВА СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

 

П.І.Б

Посада

Е-mail/ телефон

 

заступник голови районної державної адміністрації

(05253) 5 25 82

 

ЗАСТУПНИК ГОЛОВА СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

 

П.І.Б

Посада

Е-mail/ телефон

Кравчук Сергій Петрович

начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

(05253) 5 14 48

 

СЕКРЕТАР СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

П.І.Б

Посада

Е-mail/ телефон

Мілютіна Інна Миколаївна

директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

(05253) 5 19 01

 

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ЧЛЕНІВ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

Представників влади

Представників громадськості

3

8

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗМІНИ В СКЛАДІ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

1. Було виключено із складу спостережної комісії (на якій підставі)

Поляруш М.М. –голова спостережної комісії, у зв’язку зі звільненням з посади

Петрова А.В. – секретар спостережної комісії, у зв’язку зі звільненням з посади

Кузьменко С.В. – начальника районного управління юстиції відповідно до п.7 Положення про району спостережну

Машириченко Г.Е. – голова районної організації «Спілка багатодітних сімей та сімей, які виховують дітей з особливими потребами», склала повноваження

Яценко В.В. – член жіночого клубу «Вікторія», перебуває у декретній відпустці

Фідальго-Поррата І.В. – член жіночого клубу «Надія», виключена зі складу комісії в зв’язку з не відвідуванням засідань комісій

2. Було включено до складу спостережної комісії (на якій підставі)

Мілютіну І.М. –секретар спостережної комісії, розпорядження голови райдержадміністрації від 26 червня 2014 № 214-р

  

            ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАНЬ ПОЗА МЕЖАМИ ПЕНІТЕНЦІАРНИХ УСТАНОВ

Загальна кількість засідань поза межами пенітенціарних установ – 9 

 

Порушені під час засідань питання та прийняті рішення

Питання

Прийняті рішення

Про роботу виконкому Гаївської сільської ради щодо організації трудового та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання, умовно-достроково звільнених та сприяння їх соціальній адаптації.

 

1. Інформацію Коваленка М.М., Гаївського сільського голови, взяти до відома.

2. Рекомендувати виконкому Гаївської сільської ради тримати на постійному контролі питання соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, умовно-достроково звільнених та сприяння їх трудового та побутового влаштування.

Про спільні заходи Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області, спостережної комісії та виконкомів місцевих рад щодо проведення профілактичної роботи з особами, які відбувають покарання з випробуванням.

 

1. Інформацію начальника Добровеличківського МВ КВІ Лук’янця П.Г. взяти до відома.

2. Рекомендувати Державній пенітенціарній службі України в Кіровоградській області оперативно в письмовій формі інформувати районну спостережну комісію про випадки ненадання інформації виконкомами місцевих рад про роботу з особами умовно засудженими та звільненими від відбування покарань умовно-достроково та у випадку відсутності належної взаємодії з відповідними державними установами району.

3. Щомісячно до 1 числа місяця наступного за звітним інформувати районну спостережну комісію про стан виконання спільних заходів Державної служби України в Кіровоградській області, спостережної комісії та виконкомів місцевих рад щодо проведення профілактичної роботи з особами, які відбувають покарання з випробуванням.

Про подання прокуратури Добровеличківської району від 10.01.2014 року №2-25 вих-14.

 

 

1.Інформацію секретаря районної спостережної комісії Петрової А.В. взяти до відома.

2.Членам районної спостережної комісії вжити заходів щодо усунення недоліків зазначених в даному поданні.

3. Розширити склад районної спостережної комісії, включивши до складу Рискіна Олександра Юхимовича – голову районного осередку об’єднання канонічного православ’я «путь православних», Пулю Світлану Григорівну – голову Добровеличківської районної організації Товариства Червоного Хреста України та Кондратьєва Валерія Григоровича – голову районної ради організації ветеранів України.

4.На наступному засіданні районної спостережної комісії заслухати звіт секретаря районної спостережної комісії щодо усунення недоліків та покращення організації роботи районної спостережної комісії.

Про внесення змін до плану роботи спостережної комісії на 2014 рік.

 

1.Інформацію секретаря районної спостережної комісії Петрової А.В. взяти до відома.

2. Внести зміни до річного плану роботи районної спостережної комісії та подати на підпис голові районної спостережної комісії.

Про вирішення організаційних питань щодо щодо роботи спостережної комісії у напрямку здійснення контролю за виконанням постанов районної спостережної комісії.

1.Інформацію голови районної спостережної комісії Поляруш М.М. взяти до відома.

2. Секретарю районної спостережної комісії на засіданнях комісії інформувати членів комісії про надані звіти органів місцевого самоврядування, управлінь та відділів району про роботу з особами з числа умовно-достроково звільнених з місць відбування покарань та умовно засуджених.

Про вибори заступника голови районної спостережної комісії

1.Інформацію голови районної спостережної комісії Поляруш М.М. взяти до відома.

2.Обрати заступником районної спостережної комісії Кравчука Сергія Петровича.

Про роботу виконкому Дружелюбівської сільської ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами, звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

1.Інформацію голови Дружелюбівської сільської ради Гнєдича Миколи Петровича взяти до відома.

2.Дружелюбівській сільській раді проводити відповідну роботу з даними особами у разі прибуття їх на територію Дружелюбівської сільської ради.

Про роботу служби у справах дітей щодо проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, що повернулися з місць позбавлення волі, умовно засудженими та тими, що перебувають на обліку.

 

1.Інформацію начальника служби у справах дітей Яценко В.В. взяти до відома.

2.Службі у справах дітей райдержадміністрації продовжити профілактичну роботу з неповнолітніми, що повернулися з місць позбавлення волі, умовно засудженими та тими, що перебувають на обліку.

Про роботу виконкому Липнязької сільської ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами, звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

 

1. Інформацію голови Липнязької сільської ради Торовика В.В. взяти до відома.

2. Виконкому Липнязької сільської ради продовжити профілактичну та виховну роботу із засудженими до громадських або виправних робіт та особами, звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком. 

Про роботу кримінальної міліції у справах дітей з особами, звільненими умовно-достроково, умовно засудженими та тими, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт.

 

1.Інформацію оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС Кареліна С.М. взяти до відома.

2. Кримінальній міліції у справах дітей РВ УМВС продовжити роботу з особами , звільненими умовно-достроково, умовно засудженими та тими, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт.

Про роботу виконкому Любомирської сільської ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

1. Інформацію інформацію  секретаря Любомирської сільської ради Кулаженко М.М. взяти до відома.

2.  Виконкому Любомирської сільської ради продовжити роботу з особами звільненими умовно-достроково, умовно-засудженими та тими, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт

Про роботу виконкому Марківської сільської ради щодо організації трудового та побутового влаштування осіб звільнених від відбування покарання, умовно-достроково звільнених та сприяння їх соціальній адаптації.

1. Інформацію секретаря Марківської сільської ради Літвінової Т.В. взяти до відома.

2.  Виконкому Марківської сільської ради продовжити роботу з особами звільненими умовно-достроково, умовно-засудженими та тими, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт.

Про роботу центральної районної лікарні щодо проведення спільних протитуберкульозних заходів серед тимчасово затриманих та взятих під варту осіб.

1. Інформацію заступника головного лікаря ЦРЛ Пацюк Н.М. взяти до відома.

2. Центральній районній лікарні продовжувати роботу з питань проведення спільних протитуберкульозних заходів з тимчасово затриманими та взятих під варту особами.

Про роботу виконкому Добровеличківської селищної ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

1.Інформацію спеціаліста Добровеличківської селищної ради Сидор Л.В. взяти до відома.

2. Виконкому Добровеличківської селищної ради продовжити роботу з особами звільненими умовно-достроково, умовно-засудженими та тими, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт

Про роботу виконкому Помічнянської міської ради щодо організації трудового та побутового влаштування осіб звільнених від відбування покарання, умовно-достроково звільнених та сприяння їх соціальній адаптації.

1. Інформацію голови Помічнянської міської ради Антошиика М.М. взяти до відома.

2. Виконкому Помічнянської міської ради продовжити роботу з особами звільненими умовно-достроково, умовно-засудженими та тими, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт.

Про координацію дій відділу кримінально-виконавчої інспекції та центральної районної лікарні, щодо проведення спільних протитуберкульозних заходів серед осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та звільнених умовно-достроково.

Інформацію начальника Добровеличківського МВ КВІ Лук’янця П.Г. взяти до відома.

2.Коимінально-виконавчій інспекції Добровеличківського району та центральній районній лікарні тримати на постійному контролі питання, щодо спільних протитуберкульозних заходів серед осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та звільнених умовно-достроково.

Про роботу виконкому Червонополянської сільської ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

1.Інформацію голови Червонополянського сільського голови

Павленко О.Р. взяти до відома.

2.Виконкому Червонополянської сільської ради продовжити роботу з особами звільненими умовно-достроково, умовно-засудженими та тими, що відбувають покарання у вигляді громадських робіт.

Про роботу кримінально-виконавчої інспекції Держдепартаменту України з питань виконання покарань за I півріччя 2014 року щодо вирішення питань соціальної адаптації осіб, які повернулися з місць позбавлення волі достроково та осіб, які перебувають на обліку щодо покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

1.Інформацію начальника Добровеличківського МВ КВІ Лук’янця П.Г. Взяти до відома.

2.УДПтС України в Кіровоградській області  Добровеличківського району продовжувати роботу з питань соціальної адаптації осіб, які перебувають на обліку, щодо покарань не пов’язаних з позбавленням волі та співпрацювати з органами місцевого самоврядування.

Про звільнення умовно-достроково Письменного Романа Миколайовича

1. Інформацію голови Помічнянської міської ради Антошиика М.М. взяти до відома.

2. Виконкому Помічнянської міської ради організувати здійснення громадського контролю за звільненим, сприяти у працевлаштуванні та інших заходах щодо соціальної адаптації особи даної категорії.

Про засідання обласної спостережної комісії та звіт про роботу районної спостережної комісії за I півріччя 2014 року

Інформацію секретаря районної спостережної комісії Мілютіної І.М. взяти до відома.

Про роботу виконкому Тишківської сільської ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

1.Інформацію Куліша П.В. – голови Тишківської сільської ради взятии до відома.

2.Рекомендувати виконкому Тишківської сільської ради покращити роботу щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських робіт або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

3.Щокварталу до першого числа наступного місяця за звітнім періодом інформувати району спостережну комісію про проведену індивідуальноо-профілактичну та виховну роботу із засудженими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком, а також про осіб звільнених умовно-достроково, що повернулися з установ виконання покарань.

Про роботу районного центру зайнятості з особами, звільненими з місць позбавлення волі та звільненими від покарання умовно – достроково щодо організації їх соціальної адаптації

1.Інформацію Єремеєвої С.В. – директора районного центру зайнятості, взяти до відома.

2.Районному центру зайнятості продовжувати роботу з особами, звільненими з місць позбавлення волі та звільненими від покарання умовно-достроково, сприяти у працевлаштуванні та професійній орієнтації.

Про звільненого Чорного П.М. 1989 р.н.

Інформацію Погрібніченко І.І. – секретаря Добровеличківської селищної ради, взяти до відома.

2.Виконкому Добровеличківської селищної ради організувати здійснення громадського контролю за звільненим, сприяти у працевлаштуванні та інших заходах щодо соціальної адаптації особи даної категорії

Про роботу виконкому Піщанобрідської сільської ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

1.Інформацію Кобець Л.І. – діловода Піщанобрідської сільської ради взяти до відома.

2.Рекомендувати виконкому Піщанобрідської сільської ради продовжувати роботу щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських робіт або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком

Про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  щодо вирішення питань соціальної адаптації осіб які повернулися з місць позбавлення волі та умовно-засудженими.

1.Інформацію Мілютіної І.М. – директора РЦ СССДМ взяти до відома.

2.Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжити профілактичної роботу з особами, які звільнені з місць позбавлення волі та засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, з питань їхньої соціальної адаптації.

Про роботу РС УДМС України в Кіровоградській області щодо сприяння вирішення питань обліку та реєстрації осіб звільнених з місць позбавлення волі.

1.Інформацію Бабенка О.О. – завідувача Добровеличківським РС УДМС України в Кіровоградській області взяти до відома.

2.Добровеличківському РС УДМС продовжувати роботу щодо сприяння вирішення питань обліку та реєстрації осіб які повернулися з місць позбавлення волі.

Про роботу виконкому Новолутківської сільської ради щодо організації трудового та побутового влаштування осіб звільнених від відбування покарання, умовно-достроково звільнених та сприяння їх соціальній адаптації.

1.Інформацію Рябоконь Т.П. – секретаря Новолутківської сільської ради взяти до відома.

2.Виконкому Новолутківської сільської ради продовжити роботу щодо організації трудового та побутового влаштування осіб звільнених від відбування покарання, умовно-достроково звільнених та сприяти їх соціальній адаптації.

Про роботу виконкому Федорівської сільської ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

1.Інформацію Федорівської сільської ради, взяти до відома.

2.Виконкому Федорівської сільської ради продовжити роботу щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі іспитовим строком.

Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації по сприянню у розв'язанні соціальних проблем особам, які повернулися з місць позбавлення волі.

1.Інформацію Кравчуку С.П. – начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, взяти до відома.

2.Упралінню соціального захисту населення райдержадміністрації продовжити роботу по сприянню у розв’язанні соціальних проблем особам, які повернулися з місць позбавлення волі

Про роботу виконкому Братолюбівської сільської ради щодо проведення індивідуально-профілактичної та виховної роботи із засудженими до громадських або виправних робіт та особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

 1.Інформацію Гирука В.І. – голови Братолюбівської сільської ради взяти до відома.

2.Виконкому Братолюбівської сільської ради проводити індивідуально-профілактичну та виховну роботу із засудженими до громадських або виправних робіт з особами звільненими умовно-достроково від відбування покарання та у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком, у разі наявності осіб даної категорії.

Про роботу дільничних інспекторів  міліції з питань контролю за поведінкою осіб звільнених умовно-достроково від відбування покарань, умовно-засудженими та тими, що перебувають на обліку.

1.Інформацію Чередника О.В. – представника Добровеличківського РВ УМВС України в Кіровоградській області взяти до відома.

 2. Рекомендувати Добровеличківському РВ УМВС України в Кіровоградській області покращити співпрацю з районною спостережною комісією шляхом обміну інформацією щодо умовно-достроково звільнених осіб.

Про підсумки роботи районної спостережної комісії за 2014 рік.

1.Інформацію Мілютіної І.М. – секретаря районної спостережної комісії, взяти до відома.

Про затвердження плану роботи на 2015 рік.

1.Вирішили затвердити план роботи районної спостережної комісії на 2015 рік.

 

До яких інституцій зверталась спостережна комісія, з яких питань та які отримала результати

Зміст звернення

До якої інституції

Результат

-

-

-

 

3. Робота з особами звільненими від відбування покарання

Загальна кількість осіб, звільнених від відбування покарання,які звернулись до спостережної комісії – 0.

Питання з якими звертались звільнені до спостережної комісії, вжиті заходи та отримані результати

Зміст звернення

Вжиті заходи

Результат

-

-

-

 

4. Робота з особами звільненими умовно-достроково

Загальна кількість повідомлень від органів і установ виконання покарань про направлення на територію на якій діє спостережна комісія осіб, які звільняються умовно-достроково

 

2

Загальна кількість осіб, які звільнених умовно-достроково, які прибули на територію на якій діє спостережна комісія

2

Загальна кількість осіб,  звільнених умовно-достроково, які знаходяться на обліку спостережної комісії

2

 

Опис заходів та дій, в рамках виховної роботи з особами, звільненими умовно-достроково

Що зроблено

Ким

Примітка

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу

головою Помічнянської міської ради

-

 

Перелік інституцій, що здійснюють громадський контроль за поведінкою осіб, звільнених умовно-достроково

Виконавчі комітети місцевих рад

Районна спостережна комісія

 

Перелік та кількість вжитих заходів під час здійснення громадського контролю за поведінкою осіб, звільнених умовно-достроково

Опис та зміст заходу

Загальна кількість заходів

Проведення виховних бесід

1

Роз'яснення щодо взяття на облік у районному центрі зайнятості

1

Роз'яснювальна робота щодо оформлення документів для отримання субсидій та допомоги на малозабезпеченість в УПСЗН

-

Призначення громадських вихователів

-

 

5. Співпраця з кримінально-виконавчими установами

Опис заходів та дій, в рамках сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх утримання

Що зроблено

Ким

Примітка

Надання соціально-педагогічних та інформаційних послуг

РЦ СССДМ, виконкоми місцевих рад

-

Надання матеріальної та інформаційної допомоги

виконкомами місцевих рад

-

 

Загальна кількість інспектувань установи виконання покарань задля здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених

 

 

-

 

Перелік та опис виявлених порушень під час інспектування установи виконання покарань

Загальна кількість засідань проведених спостережною комісією в установі виконання покарань

 

-

Загальна кількість засуджених, які звертались до спостережної комісії

-

 

Питання  з якими звертались засуджені до спостережної комісії, вжиті заходи та отримані результати

Зміст звернення

Вжиті заходи

Результат розгляду звернення

-

-

-

 

Загальна кількість погоджень прийнятих спостережною комісією

Зміст розглянутого подання чи постанови

Загальна кількість погоджень

Кількість відмов

Постанови начальника кримінально-виконавчої установи щодо зміни умов тримання засуджених осіб у межах однієї виправної колонії, що передбачали збільшення обсягу встановлених обмежень і більш суворі умови тримання

 

 

-

 

 

-

Подання адміністрації установи щодо переведення засуджених осіб до виправної колонії з вищим рівнем безпеки

 

-

 

-

Подання адміністрації установи щодо застосування до засудженого умовно-дострокового звільнення

 

-

 

-

Подання адміністрації установи щодо заміни не відбутої частини покарання більш м'яким

 

-

 

-

 

Загальна кількість судових засідань, в яких брала участь спостережна комісія

 

-

 

Опис діяльності спостережної комісії щодо висловлення думки по суті клопотання про помилування засуджених

___________________________________________________________

6. Інформування громадськості

Назви засобів масової інформації, дата та назва матеріалу, що висвітлювали роботу спостережної комісії

Назва ЗМІ

Назва матеріалу/статті

Дата

сайт Добровеличківської райдержадміністрації

Звіт про роботу районної спостережної комісії за 2014 рік

05.01.2015 року

 

7. Додаткова інформація: -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1096: Звіт про роботу районної спостережної комісії районної державної адміністрації за 2014 рік6 січня 2015: Звіт про роботу районної спостережної комісії районної державної адміністрації за 2014 рік!
Звіт про роботу районної спостережної комісії районної державної адміністрації за 2014 рік.
Звіт про роботу районної спостережної комісії районної державної адміністрації за 2014 рік