Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Переваги пробації
Верховною Радою України 5 лютого 2015 року прийнято Закон України “Про пробацію” (№ 160-VIII), який 28 серпня цього ж року введений у дію. 
Тому 5 лютого 2020 року фахівець Добровеличківського районного сектору з питань пробації Марія Щербань провела інформативну лекцію для засуджених осіб про переваги пробації. 
З прийняттям даного Закону Верховна Рада України зробила реальний крок у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження у державі принципово нової системи заходів кримінально-правового характеру, покликаних, у першу чергу, забезпечити безпеку суспільства. 
У різних країнах процес розвитку пробації відбувався по різному, але загальноприйняті риси пробації у всіх країнах однакові: не застосування до порушника покарання у виді ув'язнення або взагалі звільнення від покарання, застосування пробації до правопорушника у залежності від обставин, здійснення нагляду, який відрізняється від поліцейського та поєднаний з соціальною допомогою правопорушнику у процесі ресоціалізації. 
За рахунок залишення правопорушника у суспільстві збільшуються шанси його успішного виправлення, збереження корисних соціальних зв'язків, створення  сім"ї, збереження роботи.
Маємо надію, що пробація в Україні набуде ознак європейської системи у значній мірі. Це залежить від багатьох факторів, таких як подальша її розбудова, відповідність європейським принципам пробації, від уваги та підтримки цих кроків на політичному рівні, сприяння розумінню та сприйняттю позитивної ролі пробації суспільством.

Переваги пробації

 

  • Співробітники Добровеличківського районного сектору з питань пробації разом із клієнтами пробації відвідали музей
  • Добровеличківщина: відбулась нарада між начальником Добровеличківського районного сектору з питань пробації та головою районної спостережної комісії
  • Добровеличківщина: розпочато передплату на періодичне друковане видання «Закон і обов’язок»
  • В Добровеличківському РС з питань пробації проведено лекцію для умовно засуджених осіб на тему: «Реалізація та захист прав людини»
  • В Добровеличківському районному секторі з питань пробації визначали типи акцентуації клієнтів пробації
  • 4854: Переваги пробації6 лютого 2020: Переваги пробації!
    Переваги пробації.
    Переваги пробації