Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
В Добровеличківському РС з питань пробації клієнтам пробації розповіли про відповідальне батьківство

02 жовтня 2019 року фахівець сектору Марія Щербань провела захід для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Добровеличківському районному секторі з питань пробації на тему: «Відповідальне батьківство».

 

В Добровеличківському РС з питань пробації клієнтам пробації розповіли про відповідальне батьківство

 

В статті 11 Закону України «Про охорону дитинства» зазначено, що сім’я є природним середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення. Фахівець сектору пояснила, що предметом основної турботи та основним обов’язком батьків є забезпечення інтересів своєї дитини, сім’я є найважливішою ланкою у вихованні дітей. Саме на сім’ю покладені не лише функції відтворення та продовження роду, в ній ще закладаються основи виховання та формування майбутньої особистості, громадянина держави.

Під час заходу було підкреслено, що на даний час діють норми законодавства, які значно посилили відповідальність для батьків, які не сплачують аліменти. Зокрема, було заборонено виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати. Крім того, були встановлені штрафні економічні санкції. Важливим стимулюючим засобом для боржників виплати аліментів стали суспільно-корисні роботи, оплата за які іде на погашення заборгованості перед дітьми.

Наприкінці заходу Марі Щербань наголосила, що наша спільна мета зробити все можливе для того, щоб таке ганебне явище як борги батьків перед власними дітьми зникло в країні повністю. А бути відповідальним батьком чи матір’ю стало нормою нашого життя.

  • В Добровеличківському районному секторі з питань пробації роз’яснили клієнту про його соціальні гарантії
  • Кібербулінг або агресія в інтернеті. Під такою назвою в Добровеличківському районному секторі з питань пробації пройшов інформаційний захід для підлітків
  • В Добровеличківському РС з питань пробації проведено лекцію для умовно засуджених осіб на тему: «Реалізація та захист прав людини»
  • В Добровеличківському районному секторі з питань пробації визначали типи акцентуації клієнтів пробації
  • Безпечний інтернет. Під такою назвою в Добровеличківському районному секторі з питань пробації було проведено профілактичний захід для неповнолітнього суб’єкта пробації
  • 4517: В Добровеличківському РС з питань пробації клієнтам пробації розповіли про відповідальне батьківство8 жовтня 2019: В Добровеличківському РС з питань пробації клієнтам пробації розповіли про відповідальне батьківство!
    В Добровеличківському РС з питань пробації клієнтам пробації розповіли про відповідальне батьківство.
    В Добровеличківському РС з питань пробації клієнтам пробації розповіли про відповідальне батьківство