Навігація

Календар
«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Добровеличківщина: бюро правової допомоги на сторожі прав і свобод клієнтів пробації

06 вересня 2019 року начальник Добровеличківського бюро правової допомоги Вікторія Грінченко, на базі Добровеличківського районного сектору з питань пробації, надала клієнтам пробації безоплатні юридичні консультації.

 

Добровеличківщина: бюро правової допомоги на сторожі прав і свобод клієнтів пробації

 

Метою таких зустрічей є підвищення правової спроможності громадян, поширення інформації про безоплатну правову допомогу та надання роз’яснень з правових питань.

Засуджених цікавили питання щодо можливості працевлаштування, отримання допомоги для малозабезпеченої сім’ї та житлового забезпечення. Також фахівець роз’яснила суб’єктам пробації поняття первинної та вторинної безоплатної правової допомоги, наголосила на категоріях осіб, які мають право на їх отримання.

Наприкінці бесіди спеціаліст повідомила, що правові послуги можливо отримати безоплатно, в будь-який час, достатньо лише звернутися до бюро.

  • Добровеличківщина: проведено профінформативний захід для клієнтів пробації
  • В Добровеличківському РС з питань пробації проведено лекцію для умовно засуджених осіб на тему: «Реалізація та захист прав людини»
  • Кіровоградщина: в Добровеличківському РС з питань пробації розглянули проблемні питання покарань не пов’язаних з позбавленням волі
  • В Добровеличківському РС з питань пробації для неповнолітніх клієнтів пробації проведено спільний профілактичний захід присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»
  • Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"
  • 4459: Добровеличківщина: бюро правової допомоги на сторожі прав і свобод клієнтів пробації10 вересня 2019: Добровеличківщина: бюро правової допомоги на сторожі прав і свобод клієнтів пробації!
    Добровеличківщина: бюро правової допомоги на сторожі прав і свобод клієнтів пробації.
    Добровеличківщина: бюро правової допомоги на сторожі прав і свобод клієнтів пробації