Навігація

Календар
«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Нещодавно провідним спеціалістом служби у справах дітей Добровеличківської РДА Аллою Слободенюк та фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Марією Щербань, для неповнолітніх суб’єктів пробації було проведено заняття, головною метою якого була профілактика вживання психотропних та наркотичних речовин.

 

Профілактика наркоманії серед неповнолітніх суб’єктів пробації,  які перебувають на обліку в Добровеличківському РС з питань пробації

 

Наркоманія в наш час досягла масштабів епідемії. Її поширення йде набагато швидше, ніж вживаються заходи щодо боротьби з цим страшним явищем. Тому важливе значення в сучасному суспільстві набуває профілактика наркоманії. Вона передбачає комплекс заходів, що попереджають появи наркоманії.

Як підліток стає наркоманом? Чому він вирішує спробувати ту або іншу речовину? Одна з причин — цікавість, бажання випробувати невідомі відчуття, інша — бажання бути прийнятим у певну групу. Нерідко незадоволеність життям, бажання «забутися» приводять підлітків до наркоманії. Часто батьки досить пізно і несподівано для себе зауважують, що їх дитина вживає наркотики або токсичні речовини, хоча зміни, насамперед, у його поведінці, можна було побачити і раніше.

Профілактика наркоманії повинна стати невід’ємною частиною соціально-психологічної роботи з підлітками, які опинилися в конфлікті із законом. Для цього для підлітків було проведено анкетування «Проблема шкідливих звичок для неповнолітніх». За якою було виявлено, що діти наркотичні речовини не вживають. Також неповнолітнім було продемонстровано презентацію про шкідливість наркотиків.

Хороша профілактична робота серед підлітків дає відчутні результати, і вона повинна вестися постійно і в широких масштабах. Правильно проведені профілактичні заходи серед підлітків обов’язково стануть стримуючим фактором і зменшать кількість молодих людей, які вживають наркотики.

06 квітня 2018 року провідним спеціалістом служби у справах дітей  Добровеличківської  РДА Аллою Слободенюк, на базі Добровеличківського РС з питань пробації, для неповнолітнього суб’єкта пробації було проведено профілактичний захід націлений на вивчення ступеня соціалізації підлітка.

 

В Добровеличківському РС з питань пробації було вивчено ступінь соціалізації неповнолітнього клієнта пробації

 

Сьогодні в Україні склалась надзвичайно загрозлива динаміка правопорушень серед неповнолітніх, а також різко змінилась мотивація злочинів. Саме тому метою даного заходу було формування у підростаючого покоління соціальної культури, яка є надійним і ефективним засобом боротьби проти цих негативних явищ.

Спеціалістом служби у справах дітей, за допомогою тестування, було визначено, що соціалізація, соціальна активність, а також моральність та автономність у підлітка на середньому рівні. Але в той же час соціальна адаптивність на низькому рівні.

Маємо надію, що оволодіння неповнолітнім необхідним обсягом знань у зв’язку з системою моральних цінностей, естетичних смаків, етичних правил поведінки є запорукою виховання правослухняної особистості, яка дотримується соціальних норм і знає свої обов’язки.

Академія пенітенціарної служби проводить набір абітурієнтів на денну та заочну форму навчання за спеціальностями «262.Правоохоронна діяльність» у галузі знань «26.Цивільна безпека» та «051.Економіка» у галузі знань «05.Соціальні та поведінкові науки».

Навчання за кошти державного бюджету.

За детальною інформацією звертатися до Добровеличківського районного сектору з питань пробації (5-26-86, 0680837304) або до відділу кадрів Державної установи Кропивницька виправна колонія (№ 6).

12 березня 2018 року фахівець Добровеличківського РС з питань пробації Марія Щербань  перевірила умови проживання осіб, які перебувають на обліку в РС з питань пробації та проживають на території  Добровеличківської селищної ради.

 

Фахівець Добровеличківського РС з питань пробації здійснила соціальне інспектування суб’єктів пробації

 

Метою даної перевірки було, насамперед, перевірка умов проживання, виявлення соціальних потреб клієнтів пробації, а також запобігання рецидивної злочинності серед вищевказаних осіб. Варто зазначити, що профілактика вчинення нових умисних злочинів особами, які перебувають на обліку в Добровеличківському РС з питань пробації, спрямована, перш за все, на виявлення і усунення причин та умов, які сприяють їх учиненню.

 

Фахівець Добровеличківського РС з питань пробації здійснила соціальне інспектування суб’єктів пробації

 

Сподіваємося, що такі заходи  є постійною та невід’ємною частиною у роботі із правопорушниками. Адже, щоб ефективно вплинути на засудженого, необхідно використовувати всі можливі і доступні методи, які забезпечать в майбутньому виправлення останніх.

За результатами інспектування визначено пріоритетні напрямки подальшої ефективної роботи.

06 березня 2018 року практичним психологом РЦ СССДМ Анастасією Максименко проведено профорієнтаційний захід для підлітків, які перебувають на обліку в Добровеличківському РС з питань пробації.

 

Профорієнтація для неповнолітніх: «Зроби свідомий вибір»

 

Психолог  ознайомила неповнолітніх клієнтів пробації із переліком професій взагалі та з тими, що мають сталий попит на ринку праці, розкрила суть правильного вибору професії, показавши психологічний та теоретично-практичний аспекти. А також, за допомогою тестування, зорієнтувала на свідомий вибір майбутньої професії.

Сектор з питань пробації і надалі планує розвивати та зміцнювати співпрацю зі службами району задля виховання та попередження злочинності серед підлітків.

 

Профорієнтація для неповнолітніх: «Зроби свідомий вибір»

 

 

 

Нещодавно фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Марією Щербань та спеціалістом служби у справах дітей Добровеличківської РДА Аллою Слободенюк було проведено профілактичне заняття: «Алкоголь та його вплив на злочинність». В ньому  прийняли участь двоє неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку в Добровеличківському РС з питань пробації.

 

В Добровеличківському РС з питань пробації проведено профілактичне заняття для неповнолітніх: «Алкоголь та його вплив на злочинність»

 

Під час заняття було проведено бесіду  щодо негативного впливу алкоголю на організм людини та його вплив на злочинність, здійснено анкетування для виявлення рівня алкоголізації у підлітків. За результатами анкети у неповнолітніх виявився низький рівень алкоголізації. Допомоги соціального працівника в даному напрямку підлітки не потребують.

 На завершення заходу для учасників продемонстровано  відеоролик в якому змістовно подано інформацію про негативні наслідки вживання алкоголю.

 Головною метою заняття є сприяння усвідомленню підлітків цінності здоров'я, важливості відповідальної поведінки, впливу способу життя на благополуччя людини та виробленню навичок свідомого сприйняття важливих життєвих рішень.

Маємо надію, що профілактичні заняття  допоможуть неповнолітнім особам здобути нові знання та підготуватись до дорослого життя.

 

07 лютого 2018 року на базі Добровеличківського РС з питань пробації  фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Марією Щербань проведено індивідуальні профілактичні бесіди з повнолітніми суб’єктами пробації на тему ВІЛ/СНІД.

 

Найкращий спосіб запобігти ВІЛ/СНІДУ – розповісти про наслідки

 

Профілактична робота з умовно засудженими є досить важливою. Адже більшість злочинів, вчиняється під впливом алкогольного чи наркотичного сп’яніння, які також несуть з собою ризики проявів агресивної поведінки, фізичного та психологічного насилля.

Фахівцем, було проведено індивідуальну профілактичну роботу щодо обізнаності з теми ВІЛ/СНІД. Були обговорені основні ризики та наслідки  щодо інфікування та правила поведінки, які вбережуть від зараження.

Маємо сподівання, що клієнти будуть дотримуватися всього, що почули та дізналися, щоб в першу чергу бути людиною та гідним громадянином своєї країни.

 

Найкращий спосіб запобігти ВІЛ/СНІДУ – розповісти про наслідки

 

Напередодні дня прав людини 06 грудня 2017 року фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Добровеличківського районного сектору з питань пробації Марією Щербань, волонтером Добровеличківського РС з питань пробації Юлією Кравчук спільно з юрисконсультом РЦ СССДМ Олегом Дядечком для суб’єктів пробації було проведено профілактичний захід на тему «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина».

 

Про актуальне: « Права, свободи та обов’язки людини і громадянина»

Докладніше...>>>

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

01 грудня 2017 року волонтером Добровеличківського РС з питань пробації Юлією Кравчук спільно з головним спеціалістом безоплатної правової допомоги Голованівського місцевого центру вторинної правової допомоги Олександром Насуличем та юрисконсультом РЦ СССДМ Олегом Дядечком для неповнолітніх суб’єктів пробації, в присутності законного представника останніх, було проведено профілактичний захід на тему «Попередження насильства в сім’ї».

 

В Добровеличківському РС з питань пробації для неповнолітніх клієнтів пробації проведено спільний профілактичний захід присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

 

Метою цього заходу було привернення уваги неповнолітніх правопорушників та їхніх батьків до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, підвищення обізнаності підлітків з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми.
Спеціалістами служб і надалі буде проводитись інформування неповнолітніх суб’єктів пробації та їхніх батьків з питань різноманітних актуальних тем сьогодення.