Навігація

Календар
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

З початком другого навчального семестру 2018-2019 навчального року старшим інспектором Добровеличківського районного сектору пробації Гонташ Аллою та заступником начальника Добровеличківського відділення поліції Мнихою Артемом спільно здійснено черговий візит до ряду шкіл Добровеличківщини. Мета відвідування – проведення профілактичної роботи у напрямку попередження скоєння дітьми злочинів.

 

Персонал Добровеличківського РС пробації та Добровеличківського ВП спільно попереджують дитячу злочинність

 

Дітям в доступній формі було роз’яснено негативні наслідки злочинної діяльності. Уберегти дітей від скоєння правопорушень – це спільне завдання батьків, вчителів та співробітників правоохоронних органів. Тому робота в даному напрямку буде продовжена і надалі.

 

Персонал Добровеличківського РС пробації та Добровеличківського ВП спільно попереджують дитячу злочинність

 

11 січня 2019 року фахівцем Добровеличківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Марією Щербань, для неповнолітніх суб’єктів пробації було проведено захід націлений на профілактику ризикованої поведінки серед неповнолітніх.

 

Добровеличківщина: профілактика ризикованої поведінки серед неповнолітніх, які перебувають у конфлікті із законом

 

Мета профілактичної роботи – подолання індивідуальних чинників, що сприяють формуванню ризикованої поведінки, підвищення особистісної мотивації неповнолітнього щодо роботи над собою та своїми проблемами.

Під час даного заходу було виявлено наскільки повно молодими людьми враховуються всі чинники, що сприяють формуванню у них ризикованої поведінки та заважають її подоланню.

 Наприкінці заходу неповнолітніми було розроблено план власних дій, спрямованих на усунення чинників ризику в своїй життєдіяльності.

В свою чергу, співробітники служби пробації і надалі будуть надавати підліткам необхідну психологічну, консультативну та інформаційну підтримку.

10 грудня 2018 року в рамках запланованих заходів, присвячених Всесвітньому тижню права співробітниками Добровеличківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області проведено робочі зустрічі з представниками організацій-партнерів у напрямку роботи з суб’єктами пробації. .

 

В Добровеличківському районному секторі з питань пробації проведено заходи з нагоди Всесвітнього тижня права

 

Так, начальником сектору майором внутрішньої служби Геннадієм Розливаном проведено робочу зустріч з начальником сектору превенції патрульної поліції капітаном поліції Артемом Мнихою. В свою чергу старшим інспектором сектору Аллою Гонташ було проведено засідання круглого столу з представником Добровеличківського районного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Анною Мельниченко та начальником Добровеличківського бюро правової допомоги Вікторією Грінченко.

 

В Добровеличківському районному секторі з питань пробації проведено заходи з нагоди Всесвітнього тижня права

 

В ході зустрічей було багато обговорено та заплановано. Зокрема гострим стало питання дотримання прав засуджених осіб. Оскільки вказана категорія являється досить специфічною, то й підходи до роботи з нею мають бути нестандартними та індивідуальними. Крім того представниками служб було визначено пріоритетні напрямки подальшої співпраці.

03 грудня 2018 року старший інспектор Добровеличківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Алла Гонташ відвідала Добровеличківське навчально-виховне об’єднання, де провела інформаційно-роз’яснювальну бесіду з учнями. Темою бесіди стало гасло «Чорна діра, або ніколи не роби зла» за мотивами однойменного ролика, який було продемонстровано дітям. Навчальний заклад для проведення профілактичної роботи було вибрано не випадково. В Добровеличківському НВО навчаються діти з сільської місцевості, і в більшості випадків сім’ї дітей перебувають на обліках як соціальних служб, так і правоохоронних органів. Тому мета очевидна – попередити та вберегти дітей від скоєння ними правопорушень.

 

Співробітниками Добровеличківського районного сектору з питань пробації проведено бесіду зі школярами

 

В ході розмови діти порадували своєю активністю та допитливістю. При обговоренні сюжету ролика та питання причин скоєння злочинів учні продемонстрували обізнаність з даної теми.

Наприкінці зустрічі Алла Гонташ побажала дітям зберегти в душі віру та здатність творити лише добро, бути людяними та милосердними.

02 листопада 2018 року фахівцем Добровеличківського районного сектору з питань пробації Марією Щербань, спільно з лікарем-фтізіатром Добровеличківської центральної районної лікарні Іриною Кузьменко, на базі Добровеличківської районної лікарні, для неповнолітніх суб’єктів пробації було проведено лекцію на тему: “Профілактика туберкульозу серед підлітків”.  Під час заходу, неповнолітніх клієнтів пробації, було ознайомлено з правилами своєчасного виявлення туберкульозу, як вберегтися від захворювання та основні принципи профілактики.

 

 Добровеличківщина: профілактика туберкульозу серед підлітків, які опинилися у конфлікті із законом

 

Лікар-фтізіатр пояснила, що туберкульоз – це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу, або палички Коха. Своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей. Рання діагностика виявляє початкові форми туберкульозу (без розпаду легеневої тканини та виділення паличок Коха).

Чим раніше виявлено захворювання, тим більше шансів на повне одужання при умові ефективного лікування. В Україні використовуються загальноприйняті методи виявлення туберкульозу: туберкулінодіагностика (реакція Манту), флюорографічне обстеження та лабораторні методи.

Треба пам’ятати, що дотримання правил особистої гігієни та виконання рекомендацій, вбереже від захворювання на туберкульоз.

 

Нещодавно психологом Добровеличківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анною Мельниченко на базі Добровеличківського РС з питань пробації для повнолітніх суб’єктів пробації було проведено профілактичний захід, націлений на дослідження ступеня стресостійкості, тривожності та рівня агресивності вищевказаних осіб.

В Добровеличківському РС з питань пробації було досліджено ступінь стресостійкості, тривожності та агресивності клієнтів пробації

 

 

Докладніше...>>>

Днями, на базі Добровеличківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психологом Анною Мельниченко для неповнолітніх суб’єктів пробації було проведено заняття щодо протидії торгівлі людьми.

Для неповнолітніх клієнтів пробації проведено годину спілкування на тему: «Сучасне рабство»

 

Докладніше...>>>