Навігація

Календар
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

05 червня 2019 року, з метою регулярного інформування суб’єктів пробації про захист прав людини, зміни в законодавстві щодо реформування Державної кримінально-виконавчої служби України та впровадження системи пробації в нашій країні, а також про найголовніші події в житті держави та світу, фахівець Добровеличківського районного сектору з питань пробації Марія Щербань повідомила клієнтам пробації, що передплата на видання «Закон і обов’язок» на друге півріччя уже триває.

 

Добровеличківщина: розпочато передплату на періодичне друковане видання «Закон і обов’язок»

 

«Закон і обов’язок» - це газета з багаторічною історією, яка має широке коло читачів, але ми хочемо щоб їх стало ще більше.

Присутнім було запропоновано передплатити газету, за доступною ціною, у відділеннях зв’язку «Укрпошти», а сільським жителям звернутися до листоноші. Передплатний індекс: 23102.

07 червня 2019 року фахівець Добровеличківського районного сектору з питань пробації Марія Щербань спільно із спеціалістом Добровеличківського районного відділу державної виконавчої служби Любов’ю Максименко провели профорієнтаційний захід для неповнолітнього суб’єкта пробації.

 

 Профорієнтація для неповнолітніх: «Зроби свідомий вибір»

 

Метою заходу було зорієнтувати дитину щодо вибору професії. Марія Щербань особливу увагу приділила помилкам, які допускають підлітки при виборі майбутнього шляху, а Любов Максименко зауважила, що потрібно враховувати не лише бажання і свої можливості, а також потребу на ринку праці в Україні.

Фахівці служб ознайомили підлітка із переліком професій взагалі та з тими, що мають сталий попит у нашій державі, розкрили суть правильного вибору. А також, за допомогою тестування, зорієнтували на свідомий вибір майбутнього фаху.

Завдяки профорієнтаційній роботі, неповнолітній підійшов до вибору спеціальності самостійно, уже з урахуванням своїх особливостей, з новими навичками й інтересом до навчання.

Сектор з питань пробації і надалі планує розвивати та зміцнювати співпрацю зі службами району задля виховання та попередження злочинності серед підлітків.

20 червня 2019 року в приміщенні Добровеличківського районного відділення поліції начальником районного сектору пробації Геннадієм Розливаном була проведена спільна оперативна нарада з персоналом сектору кримінальної поліції щодо оголошення у розшук засуджених осіб, місцезнаходження яких невідомо, а також здійснення розшуку цих осіб.

Спільна нарада керівництва Добровеличківськогорайонного сектору пробації та районного відділення поліції

 

         В ході засідання було обговорено та узгоджено алгоритм взаємодії між службами щодо вищевказаного напрямку. Присутні висловили свої побажання щодо співпраці, повноти надання інформації відносно засуджених осіб, що перебувають у розшуку, та розглянули проблемні питання, які виникають в роботі з даною категорією. Адже тільки спільними зусиллями служб можливо досягти позитивних результатів в роботі.

01 червня 2019 року в селищі Добровеличківка відбувся фестиваль, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей, під назвою «Хай щастю дитини не буде кінця». До заходів долучилися співробітники Добровеличківського районного сектору з питань пробації разом зі своїми дітьми та підлітком, який перебуває у конфлікті із законом.

 

 Кіровоградщина: співробітники та неповнолітній клієнт пробації Добровеличківського районного сектору з питань пробації долучилися до урочистих заходів присвячених Міжнародному Дню захисту дітей

 

 Кіровоградщина: співробітники та неповнолітній клієнт пробації Добровеличківського районного сектору з питань пробації долучилися до урочистих заходів присвячених Міжнародному Дню захисту дітей

 

Дитинство – це щось особливе, найщасливіша пора. Пора фантазій, мрій, голосного сміху. Сьогодні дзвінким дитячим сміхом був сповнений і Добровеличківський районний будинок культури та стадіон «Колос» де і відбувалися урочисті події. Зі сцени лунали веселі пісні, жартівливі вірші, ліричні танці, діти дарували присутнім гостям промінчики свого тепла. Наприкінці заходу за активну участь учасників було нагороджено дипломами Добровеличківської селищної ради, Відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту та Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості.

В цілому захід пройшов в дружній, теплій атмосфері. Інакше не могло й бути,  адже наш щоденний обов’язок – дбати, щоб діти зростали здоровими та успішними громадянами своєї батьківщини.

03 травня 2019 року фахівець Добровеличківського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Марія Щербань для підлітків, котрі перебувають на обліку, організувала відвідування Добровеличківського краєзнавчого музею, де відбулася персональна фотовиставка талановитого поета, фотохудожника і радіоаматора Анатолія Ірхи під назвою «Мій дивосвіт».  

 

Співробітники Добровеличківського районного сектору разом із неповнолітніми клієнтами пробації відвідали музей

 

На виставці було представлено фото із заходів за участі Анатолія Яковича, фото з колекції фотохудожника, періодичні видання та книги, де друкувались твори поета, десятки почесних грамот, подяк, дипломів, якими було відзначено поета і його нове захоплення – оригінальні вази.

Зберігач фонду музею, Валентина Алєксєєва, розповіла присутнім про життєвий шлях Анатолія Ірхи та про його творчі досягнення, а також провела екскурсію по виставці.

 

Співробітники Добровеличківського районного сектору разом із неповнолітніми клієнтами пробації відвідали музей

 

Неповнолітнім дуже сподобались роботи митця, в яких вони відмітили любов до природи, до свого рідного краю.

 

Співробітники Добровеличківського районного сектору разом із неповнолітніми клієнтами пробації відвідали музей

 

02 травня 2019 року соціальний працівник Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» Анна Мельниченко провела профілактичний захід з повнолітніми суб’єктами пробації на тему «Зупинимо ВІЛ/СНІД разом».

 

Добровеличківщина: «Служба пробації та Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» на сторожі здоров’я суб’єктів пробації»

 

Профілактична робота з умовно засудженими на сьогодні є дуже важливою. Особливо коли це стосується небезпечного захворювання — вірусу імунодефіциту людини. ВІЛ та СНІД - це нагальна соціальна проблема в Україні, яка ускладнюється військовим конфліктом у східній частині країни та великою кількістю внутрішньо переміщених осіб.

В ході заходу фахівець зазначила, що кожному слід пам’ятати: інфікування здебільшого є наслідком власної поведінки людини. Головним фактором ризику зараження ВІЛ-інфекцією є введення наркотиків ін’єкційним шляхом та ранні, безвідповідальні статеві відносини. По зовнішньому вигляду людини не можна визначити, чи є в неї ВІЛ чи ні. Лише після тестування на ВІЛ можна дізнатися чи є людина ВІЛ-інфікованою.

Клієнтам пробації було запропоновано пройти безкоштовний експрес- тест на виявлення ВІЛ – інфекції в кабінеті довіри, який знаходиться на базі поліклінічного відділення Добровеличківської районної центральної лікарні.

Маємо сподівання, що клієнти будуть дотримуватися всього, що дізналися в ході заходу, щоб ніколи в житті не зіткнутися з такою проблемою як ВІЛ/СНІД.

12 квітня 2019 року старшим інспектором Добровеличківського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Аллою Гонташ з учнями Добровеличківського НВО проведено чергову бесіду. Тема бесіди – мінімізація проявів насилля в сім’ях та шкільному колективі.

 

Старший інспектор Добровеличківського районного сектору  філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області про булінг та інші прояви насилля

 

Профілактики багато не буває. Саме під таким гаслом була проведена друга цьогорічна зустріч з дітьми. Приємно, що діти пам’ятають про що була перша розмова та запрошують до свого навчального закладу ще. Тому є сподівання, що подані їм інформація та рекомендації будуть засвоєні і використані.

05 квітня 2019 року фахівець Добровеличківського районного сектору з питань пробації Марія Щербань провела інформаційний захід для неповнолітніх суб’єктів пробації на тему: «Кібербулінг або агресія в інтернеті».

 

Кібербулінг або агресія в інтернеті. Під такою назвою в Добровеличківському районному секторі з питань пробації пройшов інформаційний захід для підлітків

 

Метою заходу було розглянути причини виникнення кібербулінгу, як негативного явища, та дати уявлення підліткам про його наслідки.

 Фахівець наголосила, що небезпека чекає нас в інтернеті навіть у звичайних, на наш погляд, життєвих ситуаціях. Прогрес - явище різнобічне, яке разом з користю і розвитком несе нові ризики та проблеми. Один із прикладів такої проблеми є кібербулінг – новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити або принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж.

Під час заходу використовувалися тренувальні вправи, розглядалися життєві ситуації, які дали змогу дітям навчитися бачити проблему більш точно, визначити для себе наслідки насильницької поведінки для жертви та агресора, розробити свої способи боротьби з насильством у суспільстві, осмислити чому це відбувається.

Маємо сподівання, що підліткам було цікаво та пізнавально і вони з користю провели свій час.