Навігація

Календар
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області відповідно до п. 3 рішення двадцять четвертої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання від 19 червня 2019 року № 552 «Про затвердження положення про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області», оголошує конкурс на зайняття посади практичного психолога (1,5 ставки) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області», що знаходиться за адресою: смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 112.

Відповідно до п. 7.4 Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області на посаду практичного психолога призначається особа, яка має вищу психологічну освіту ступеня магістра за спеціальністю «Психологія».

На практичного психолога інклюзивно-ресурсного центру поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників  спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи: 

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошені про проведення конкурсу.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит для педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру буде проводитися за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки.

Орієнтовний перелік для проведення іспиту зазначений на офіційному веб-сайті Добровеличківської районної ради.

Документи для участі у конкурсі претендети подають особисто або поштою протягом не менше 20 та не більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 112. Телефон для довідок: 0986371009, електронна адреса irc.dv40@gmail.com

 

Конкурс проводитиметься 24  грудня 2019 року в сесійній залі адміністративного приміщення районної ради. Початок конкурсу о 8.30 год.».

 

 

 

 

 

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області відповідно до  п. 3 рішення двадцять четвертої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання від  19 червня 2019 року № 552 «Про затвердження положення про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області», оголошує конкурс на зайняття посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області», що знаходиться за адресою: смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 112.

Докладніше...>>>