Навігація

Календар
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Добровеличківським відділом державної реєстрації актів цивільного стану проводяться індивідульні обряди

Добровеличківським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції України в Кіровоградській області (далі — ДРАЦС) проводяться індивідульні обряди урочистої державної реєстрації шлюбу, народження, ювілейного весілля, заручин.

 Особливою та радісною подією в житті кожних батьків є народження дитини. Відтепер щасливі батьки новонароджених дітей мають змогу зареєструвати їхнє народження та отримати відповідне свідоцтво, як у приміщенні Добровеличківського відділу ДРАЦС так і перебуваючи в пологовому будинку. Щоб зробити цю подію ще більш урочистою пропонується проведення обряду народження в приміщенні відділу ДРАЦС. 

   Процедура подачі документів на державну реєстрацію шлюбу, за значимістю мало чим поступається самій державній реєстрації. «Заручини» - це коли молоді дають обіцянку один одному одружитися, цей обряд проходить за бажанням молодят в день подачі заяви про державну реєстрацію шлюбу. Працівники відділів ДРАЦС намагаються зробити такий момент незабутнім. В урочистій обстановці наречений, отримавши благословення від батьків, робить нареченій пропозицію і дарує їй обручку. Наречена в знак згоди зв’язати своє життя з коханим приймає цей подарунок і  в кульмінаційний момент свята молоді оголошують про дату державної реєстрації шлюбу.    

  Ще одним важливим дійством є проведення урочистостей при державній реєстрації шлюбу. З метою популяризації законних подружніх стосунків, збереження традицій в ході проведення церемоній, співробітниками відділу Добровеличківського ДРАЦС, враховується  сімейні звичаї молодих та обряди.  Працівники відділу  ДРАЦС  організовують  і проводить індивідуальні обряди одруження як традиційний, так і скорочений. Для більш незабутніх вражень за бажанням наречених працівники відділу пропонують виїзну церемонію одруження за межами відділу.   

Протягом багатьох років вшанування ювілярів подружнього життя – важлива частина плану заходів сімейної спрямованості кожного територіального відділу ДРАЦС. Така робота проводиться в різних форматах, але найуспішнішою, затребуваною формою є індивідуальний підхід до кожної сім’ї, адже найважливіше для ювілярів, які є людьми похилого віку – це увага до кожної людини,  людське тепло і повага – те, що наші ювіляри отримують в ході зустрічей з співробітниками відділів ДРАЦС в процесі підготовки і проведення заходів. І така практика індивідуального підходу діє у в Добровеличківському відділі ДРАЦС.

Кожен обряд має і свою урочистість, і свій сценарій, а тому двері Добровеличківського відділу ДРАЦС завжди відкриті для здійснення цих зворушливих і водночас урочистих церемоній.

  • Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.
  • Консультує Міністр юстиції: як одружитися за пришвидшеною процедурою?
  • Консультує Міністр юстиції: як одружитися за пришвидшеною процедурою?
  • Консультує Міністр юстиції: особливості процедури реєстрації новонародженого
  • У День закоханих 5 відділів ДРАЦС на Кіровоградщині працюватимуть до півночі
  • 3941: Добровеличківським відділом державної реєстрації актів цивільного стану проводяться індивідульні обряди12 листопада 2018: Добровеличківським відділом державної реєстрації актів цивільного стану проводяться індивідульні обряди!
    Добровеличківським відділом державної реєстрації актів цивільного стану проводяться індивідульні обряди.
    Добровеличківським відділом державної реєстрації актів цивільного стану проводяться індивідульні обряди