Навігація

Календар
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Доступність, співпраця, зручність: служба зайнятості Кіровоградщини відзвітувала про результати роботи у 2019 році
21 січня у Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція за результатами діяльності центрів зайнятості Кіровоградщини у 2019 році. 
Розпочав прес-конференцію заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян, який розповів, що станом на 1 січня 2020 року у центрах зайнятості області було зареєстровано майже 15,0 тисяч безробітних громадян, з яких 49% складали жінки, 29,8% – молодь віком до 35 років, 29,4% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.
«Упродовж минулого року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 12,8 тисяч осіб, пройшли професійне навчання 5,1 тисяч осіб, 9,3 тисяч громадян з числа безробітних мали тимчасову роботу, започаткували власний бізнес 31 особа», – повідомив Б.Стоян. 
У період вивільнення працівників райдержадміністрацій, служба зайнятості бере на себе зобов’язання забезпечити індивідуальний підхід, кожного співробітника буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план надання послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення. За оперативними даними, профільне анкетування пройшли 818 осіб, які підлягають вивільненню, з них 651 – жінки, 167 – чоловіків. Середній вік вивільнюваних осіб складає 42 роки. За освітою: 346 особа – має вищу економічну освіту, 123 – педагогічну, 86 – технічну, 68 – юридичну та ін. 
Крім того, зазначалося, що у службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили. 
«Слід відмітити, що у державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості», – підкреслив Б.Стоян. – «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання. На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті». 
Наприкінці прес-конференції Б.Стоян наголосив, що державна служба зайнятості – сучасна установа, найважливішим завданням якої є знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві: «Пріоритет у нашій роботі та вимога нинішнього часу – забезпечення індивідуального підходу до кожного клієнта служби зайнятості. Ми готові до усіх викликів та реалій сучасного ринку праці».
  • Протягом 2019 року статус безробітного мали понад 40 тисяч мешканців Кіровоградщини
  • Доступність, співпраця, зручність: служба зайнятості Кіровоградщини відзвітувала про результати роботи у 2019 році
  • Ринок праці Кіровоградщини: переважають жінки та молодь
  • 4882: Доступність, співпраця, зручність: служба зайнятості Кіровоградщини відзвітувала про результати роботи у 2019 році11 лютого 2020: Доступність, співпраця, зручність: служба зайнятості Кіровоградщини відзвітувала про результати роботи у 2019 році!
    Доступність, співпраця, зручність: служба зайнятості Кіровоградщини відзвітувала про результати роботи у 2019 році.
    Доступність, співпраця, зручність: служба зайнятості Кіровоградщини відзвітувала про результати роботи у 2019 році