Навігація

Календар
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Понад 300 безробітних Кіровоградщини зареєструвались для проходження безкоштовного онлайн навчання на міжнародній освітній платформі Coursera
У період оголошеного карантину, глобальна освітня платформа Coursera надає унікальний шанс безробітним громадянам безкоштовно пройти онлайн курси від найкращих викладачів університетів всього світу. Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології та багато іншого, що дає можливість працездатним особам отримати додаткові знання та розвинути навички для більш успішного працевлаштування. Особи, які скористалися можливістю та приєдналися до програми через запрошення Державної служби зайнятості можуть обрати будь-який напрям поглиблення рівня знань, оскільки до їхньої уваги – понад 4000 навчальних програм та спеціалізацій.
Навчання на Coursеra є асинхронним, тобто студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, в яких студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку.
Тривалість курсів на платформі Coursera є різною: від шести до десяти тижнів. Навчання містить відеолекції, консультації, обговорення на форумах, завдання та тести. Після успішного закінчення курсу слухачі отримують сертифікати.
Серед безробітних Кіровоградщини вже 327 осіб виявили бажання та  зареєструвалися на платформі для проходження безкоштовного онлайн навчання.
Крім того, є мешканці Кіровоградщини, які вже закінчили навчання. Зокрема, мешканка Знам’янки Олександра Г. успішно пройшла навчання за курсом Presentation Skills: Speechwriting, Slides and Delivery, а жителька Світловодська Юлія П. завершила курс Grammar and Punctuation.
Також серед зареєстрованих безробітних є мешканці Кіровоградської області, які вже завершили навчання принаймні за одним курсом на освітній платформі Coursera та наразі продовжують навчання за іншими курсами чи спеціалізаціями. Так, олександрійка Інна Д. закінчила навчання за курсом «Основи фотографії» і нині продовжує навчання з психології комунікації. Світловодчанин Павло Л. здобув нові знання на курсі «Искусство разработки на современном C++» і зараз активно вдосконалює професійну майстерність за іншими цільовими курсами з ІТ-технологій. Мешканець Новомиргорода Олексій Ш. пройшов навчання за курсом Improve Your English Communication Skills та продовжує освоювати програмування, а також англійську мову. Анна К., також мешканка Новомиргорода, завершила курс «Психология межгрупповых отношений» і продовжує навчання за іншим спрямуванням.

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

  • Що необхідно зробити мешканцям Кіровоградщини аби безкоштовно стати слухачами глобальної освітньої платформи?
  • До уваги клієнтів служби зайнятості! Карантин не перешкода: для Вас працюють навчальні онлайн-сервіси
  • Освітній портал державної служби зайнятості пропонує мешканцям Кіровоградщини 8 курсів для навчання
  • Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал
  • 5400: Понад 300 безробітних Кіровоградщини зареєструвались для проходження безкоштовного онлайн навчання на міжнародній освітній платформі Coursera21 серпня 2020: Понад 300 безробітних Кіровоградщини зареєструвались для проходження безкоштовного онлайн навчання на міжнародній освітній платформі Coursera!
    Понад 300 безробітних Кіровоградщини зареєструвались для проходження безкоштовного онлайн навчання на міжнародній освітній платформі Coursera.
    Понад 300 безробітних Кіровоградщини зареєструвались для проходження безкоштовного онлайн навчання на міжнародній освітній платформі Coursera