Навігація

Календар
«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Які соціальні послуги можуть отримати вивільнювані особи в державній службі зайнятості?
Головною метою звернення особи до державної служби зайнятості має бути пошук роботи. Цей пошук може стосуватись як постійного робочого місця, так і тимчасового працевлаштування. 
При вирішенні питань працевлаштування, в залежності від наявної у безробітного професії, вмінь та навичок, особі може пропонуватись проходження професійної підготовки чи підвищення кваліфікації. 
Навчання проводиться для самозайнятості або під замовлення роботодавця. Необхідно враховувати, що якщо особа має спеціальність незатребувану на ринку праці, але не має заявок від роботодавців, зміна спеціальності за сприянням центру зайнятості не здійснюється. 
Державна служба зайнятості здійснює професійне навчання на базі існуючих вищих та професійно-технічних навчальних закладів, у роботодавців та в системі Центрів професійно-технічної освіти. 
Під час навчання за безробітним зберігається право на виплату допомоги по безробіттю – в межах загального строку її призначення. Крім того, безробітним відшкодовуються витрати на проїзд до навчального закладу і назад, а також забезпечується безкоштовне проживання – у разі проходження навчання не за місцем проживання. 
Безробітним надаються також соціальні послуги з професійної орієнтації. Профорієнтація безробітних полягає в професійному інформуванні, консультуванні та проведенні професійного відбору. 
Інформування полягає у наданні відомостей про трудову діяльність, інформації про стан ринку праці, форми та умови оволодіння професіями, можливість професійно-кваліфікаційного та кар’єрного зростання. 
Консультування спрямоване на професійне самовизначення особи на основі виявлення її індивідуально-психологічних характеристик, професійних інтересів, нахилів, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці. 
Профвідбір полягає у встановленні відповідності особи вимогам, які визначені для конкретних видів професійної діяльності та посад. 
Отримати інформацію з питань пошуку роботи є можливість не тільки шляхом безпосереднього відвідування центру зайнятості, а й переглянувши відеокурси з цих питань, що викладені у рубриці «Освітній портал» на інформаційному сайті Державної служби зайнятості. Шукачі роботи мають можливість, тим самим, розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці, навчитися складати резюме, підготуватися до співбесіди з роботодавцем.

 

  • Які соціальні послуги можуть отримати вивільнювані особи в державній службі зайнятості?
  • Які соціальні послуги можуть отримати в ЦЗ звільнені сезонні працівники?
  • Чи можуть колишні військові здобути за допомогою центру зайнятості нову мирну спеціальність?
  • Знайди своє місце на ринку праці: центри професійно-технічної освіти ДСЗ запрошують на навчання
  • “Професійне навчання за сприяння державної служби зайнятості. Професійне навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ”
  • 4885: Які соціальні послуги можуть отримати вивільнювані особи в державній службі зайнятості?11 лютого 2020: Які соціальні послуги можуть отримати вивільнювані особи в державній службі зайнятості?!
    Які соціальні послуги можуть отримати вивільнювані особи в державній службі зайнятості?.
    Які соціальні послуги можуть отримати вивільнювані особи в державній службі зайнятості?