Навігація

Календар
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
У Кропивницькому майбутні консультанти роботодавців вчилися вибудовувати ефективне партнерство

У Кіровоградському обласному центрі зайнятості, у рамках впровадження інституту консультанта роботодавця, пройшли тренінги для фахівців центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості, які виконуватимуть функції консультанта роботодавця.

«Головним завданням консультанта роботодавця є взаємодія з роботодавцями щодо добору їм необхідних працівників, зокрема,  максимальне задоволення індивідуальних потреб кожного роботодавця у залежності від особливостей галузі та специфіки підприємства», – такими словами розпочала роботу тренінгу начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Наталія Борисова.

Новим підходам у наданні послуг роботодавцям присутніх навчали Н. Борисова та фахівчиня з питань зайнятості відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Ірина Майстерюк.

 За допомогою рольових ігор у групах, різнопланових вправ та ситуаційних завдань, учасники тренінгу вчилися налагоджувати контакти з роботодавцями та відпрацьовували навички ділового спілкування для залучення їх до ефективного партнерства.

Також, за допомогою різноманітних вправ, учасники тренінгу відпрацьовували алгоритм дій консультанта роботодавця, який сприятиме підвищенню іміджу служби зайнятості та спонукатиме роботодавця до співпраці.

Крім того, учасникам тренінгу було запропоновано взяти участь у командній грі «Намалюй слона». Завдання передбачало виявлення лідерських якостей учасників та навчання їх працювати в команді. Присутні повинні були вислухати один одного, обговорити та домовитись про план дій.  Виявилось, що успішний лідер повинен не тільки генерувати ідеї та робити все для їхнього втілення, а й дослухатись до думок усіх членів команди.

Слід зазначити, що тренінг є важливою складовою підвищення фахівцями служби зайнятості, у першу чергу, власної професійної компетенції з урахуванням осучаснення методів і прийомів співпраці з роботодавцями, а також оволодіння навичками ефективної комунікації з клієнтами.

  • Ринок праці Кіровоградщини: затребувані професії та інтерактивна мапа вакансій
  • На Кіровоградщині стартує Декада сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС
  • Ринок праці Кіровоградщини: затребувані професії та інтерактивна мапа вакансій
  • Про прогнозування ринку праці
  • Про прогнозування ринку праці
  • 4776: У Кропивницькому майбутні консультанти роботодавців вчилися вибудовувати ефективне партнерство27 грудня 2019: У Кропивницькому майбутні консультанти роботодавців вчилися вибудовувати ефективне партнерство!
    У Кропивницькому майбутні консультанти роботодавців вчилися вибудовувати ефективне партнерство.
    У Кропивницькому майбутні консультанти роботодавців вчилися вибудовувати ефективне партнерство