Навігація

Календар
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Театр ім. М. Л. Кропивницького потребує акторів та машиністів

Комунальний заклад «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького» має 14 вільних посад.

Посада (назва)

Завдання та обов'язки / Характеристика вакансії

Заробітна плата

Завідувач трупи

Здійснення організаційного керівництва творчо-виробничою діяльністю трупи театру, складання планів репетиційної роботи художнього та артистичного персоналу театру, планування поточного репертуару театру, забезпечення раціонального та рівномірного завантаження трупи у виставах поточного репертуару, бере участь в організації роботи щодо підвищення кваліфікації, доборі нових кадрів. Понеділок вихідний день, стаж від 5 років. Вакансія призначена для працевлаштування осіб з інвалідністю.

6 455,00

Актор

 (7 вакансій)

Артист (театру драми) І/ІІ/вищої категорії, під керівництвом режисера  виконують у виставах театру доручені йому ролі. Повинні володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю, без вимог до стажу роботи, вихідний день понеділок.


7 358,00
6 003,00

Режисер-постановник

Здійснювати в межах визначених термінів і витрат випуск нових та поновлення раніше  створених вистав, організовувати роботу з їх підготовки, планує репетиційний процес, подавати на розгляд директору театру пропозиції щодо формування складів постановочних груп і виконавців у доручених йому постановках. Стаж роботи  за професією від 3 років.

6 455,00

Машиніст сцени

(2 вакансії)

Машиніст сцени 4-го розряду. Обслуговує вистави, концерти та репетиції. Керує механізмами під час монтування сцени. Бере участь у розробленні конструкцій сценічного оформлення, профілактичний ремонт сценічного майна. Керує роботами з навантаження і розвантаження сценічного обладнання.  Без вимог до стажу роботи. Можлива професійно-технічна освіта.

4 173,00

Концертмейстер

 

Концертмейстер з класу вокал (балет). Проводить індивідуальні та групові заняття із солістами-вокалістами, артистами хору (балету), готує з ними партії під керівництвом диригента (балетмейстера). Виконує на репетиціях музичний супровід на фортепіано у період підготовки нових або поновлення раніше створених вистав (програм) до початку оркестрових репетицій. Виконує нові музичні твори з листа і транспонує досить складний музичний матеріал. Без вимог до стажу роботи.

6 455,00

Артист оркестру (духового, естрадного, народних інструментів, симфонічного та ін.)

 

Артист оркестру І категорії (синтезатор). Кваліфіковано, відповідно до вказівок і вимог диригента виконує оркестрові партії свого інструмента як на стаціонарі, так і під час гастролей та виїздів. Постійно працює над підвищенням свого технічного рівня та музичної культури виконання. Як музикант-виконавець може бути залученим у разі потреби до виступів на сцені у виставах театру. Без вимог до стажу роботи. Призначена для працевлаштування інвалідів.

6 455,00

Монтувальник сцени

 

Монтування сценічних декорацій. Без вимог до стажу роботи. При прийомі на роботу проходження медичного огляду.  Знати правила техніки безпеки і протипожежної безпеки та дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку.

4 173,00

 

Довідки за тел.: (0522) 24-14-22.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

  • У Кропивницькому «розшукують» двох дизайнерів
  • Рівні можливості: роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 160 вакансій для людей з інвалідністю
  • На Кіровоградщині є вакантними понад 20 вакансій для держслужбовців
  • На Кіровоградщині можна заробляти до 30 тисяч щомісяця
  • Пленум обласної ОВУ
  • 4493: Театр ім. М. Л. Кропивницького потребує акторів та машиністів26 вересня 2019: Театр ім. М. Л. Кропивницького потребує акторів та машиністів!
    Театр ім. М. Л. Кропивницького потребує акторів та машиністів.
    Театр ім. М. Л. Кропивницького потребує акторів та машиністів