Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Як швидко починають здійснювати виплату допомоги по безробіттю?

Згідно з Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 06.04.2020 № 624 допомога по безробіттю призначається центрами зайнятості з восьмого дня після реєстрації безробітного за його особистою заявою.

Допомога по безробіттю виплачується не рідше ніж два рази на місяць, а за згодою безробітного – один раз на місяць. Період, за який здійснюється поточне нарахування допомоги по безробіттю, обмежується датою, що передує дню останнього відвідування безробітним центру зайнятості, де він зареєстрований.

Виплата допомоги по безробіттю в межах її загальної тривалості здійснюється:

 • без урахування дати відвідування безробітним центру зайнятості:
 • у період проходження особою навчання за направленням центру зайнятості (після закінчення кожного календарного місяця, у якому особа навчалася);
 • за період тимчасової непрацездатності безробітного (на підставі довідки, виданої згідно з Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 13 листопада 2001 року № 455, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 04 грудня 2001 року за № 1005/6196).
 • після надання документів, що підтверджують період:
 • участі в сесії чи захисту дипломної роботи в разі навчання безробітного за заочною чи вечірньою формами навчання в закладах освіти не за направленням центру зайнятості – довідка-виклик про участь у сесії/підтвердження про складання державних іспитів (атестації)/захист дипломного проекту (роботи);
 • проходження навчальних (або перевірних) та спеціальних зборів у Збройних Силах України згідно із Законом України«Про військовий обов'язок і військову службу» – повістка або інший документ;
 • проходження санаторно-курортного лікування/реабілітації та професійної адаптації (для осіб, звільнених з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення) – документ, що підтверджує проходження лікування/реабілітацію та професійну адаптацію.

Виплата допомоги по безробіттю особам, зазначеним у підпункті 2 цього пункту, здійснюється у разі відвідування ними центру зайнятості, в якому вони зареєстровані, на наступний день після закінчення вказаних періодів з урахуванням часу, необхідного для проїзду, що підтверджується проїзними документами. У разі коли такий день припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, особа повинна звернутися до центру зайнятості, в якому зареєстрована, у перший робочий день, що настає за ним.

 • За які періоди здійснюється нарахування допомоги по безробіттю зареєстрованим безробітним у період карантину?
 • Який порядок виплати допомоги по безробіттю під час карантину?
 • Чи можна отримувати одночасно допомогу по безробіттю й допомогу по вагітності та пологах?
 • З початку карантину службою зайнятості Кіровоградщини працевлаштовано понад 4000 мешканців області
 • Консультує Міністр юстиції: як отримати допомогу по безробіттю?
 • 5789: Як швидко починають здійснювати виплату допомоги по безробіттю?15 січня 2021: Як швидко починають здійснювати виплату допомоги по безробіттю?!
  Як швидко починають здійснювати виплату допомоги по безробіттю?.
  Як швидко починають здійснювати виплату допомоги по безробіттю?