Навігація

Календар
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про попередження неврегульованої трудової міграції

Проблема торгівлі людьми – одне з найнегативніших явищ сучасного суспільства. Одним з пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості є попередження та профілактика неврегульованої зовнішньої трудової міграції та торгівлі людьми.

Знайти іноземного роботодавця можна самостійно, за сприяння ліцензованих приватних агентств зайнятості та за допомогою державної служби зайнятості.

Інформація про ліцензіатів розміщена на Інтернет-сторінці Міністерства соціальної політики України та у переліку суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, що розміщено на веб-сторінці Державної служби зайнятості (Центрального апарату).

Легальне працевлаштування за кордоном гарантує підбір роботи відповідно до міжурядових угод про взаємне або тимчасове працевлаштування. У реалізації таких угод задіяна державна служба зайнятості.

Більш детальну інформацію щодо працевлаштування за кордоном є можливість отримати на веб-ресурсах державної служби зайнятості та у центрах зайнятості, у тому числі під час відвідування семінарів з попередження неврегульованої трудової міграції.

Інформацію з питань протидії торгівлі людьми є можливість отримати у кол-центрі Міністерства соціальної політики України за скороченим телефонним номером 1578.

  • Про прогнозування ринку праці
  • Якщо особа приймається на роботу за сприяння державної служби зайнятості, чи може вона бути впевнена у тому, що з нею будуть укладені трудові відносини офіційно?
  • Права заробітчан за кордоном
  • Центр зайнятості запрошує до «електронного кабінету»
  • Семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»
  • 4388: Про попередження неврегульованої трудової міграції30 липня 2019: Про попередження неврегульованої трудової міграції!
    Про попередження неврегульованої трудової міграції.
    Про попередження неврегульованої трудової міграції