Навігація

Календар
«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
У Добровеличківці пацієнтів районної лікарні навчали як протидіяти домашньому насильству

Доволі тривалий час в Україні ставлення до домашнього насильства залишалось суто "домашнім". Але минулий рік став переломним у питаннях захисту прав людини в Україні. Саме, як захиститись від домашнього насильства пояснила, 17 серпня 2018 року, начальник Добровеличківського бюро правової допомоги Вікторія Грінченко пацієнтам та медичним працівникам дитячого відділення Добровеличківської центральної районної лікарні.

«Майже 17 років в Україні діяв закон "Про попередження насильства в сім’ї", який передбачав заходи та повноваження органів державної влади у запобіганні та реагуванні на факти застосування фізичної сили в родинах. Однак, в реальному житті постраждалі члени сім’ї та діти частіше залишались сам на сам із домашнім тираном, і ніякої дієвої реакції від державних органів, як правило, не було. Причин такої ситуації чимало – недостатня законодавча регламентація, страх потерпілих звернутися по допомогу, відсутність реагування, насамперед, з боку поліції, складність фіксації та доведення факту насильства», – пояснила Вікторія Грінченко.

 Також вона наголосила, що намагаючись вирішити проблему домашнього насильства, у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про запобігання та протидію домашньому насильству", в якому запропоновано новий підхід до боротьби з цим негативним явищем у суспільстві. Під домашнім насильством тепер розуміється будь-яка дія фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, а також погрози вчинення таких діянь.

Наприкінці зустрічі Вікторія Грінченко звернула увагу присутніх на реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», який діє за принципом «Знаю! Дію! Захищаю!»  і якщо хтось з присутніх, їх близькі чи знайомі, діти та батьки потребуватимуть правової допомоги, вони завжди зможуть звернутися за допомогою до фахівців бюро та Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової.  По закінченню заходу  присутнім були залишені інформаційно-правові буклети відповідної тематики з контактними телефонами та адресами центру та бюро.

До Голованівського місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: смт Голованівськ вул. Ціолковського, 1. Тел.: (05252) 2-25-83, 068 834 77 45.

До Добровеличківського бюро за адресою: вул.Центральна, 107/3  смт Добровеличківка, телефон 5-15-40 

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

 

  • Я МАЮ ПРАВО
  • Єдиний контакт-центр безоплатної правової допомоги:уже майже 300 тис. дзвінків
  • В Добровеличківському РС з питань пробації для неповнолітніх клієнтів пробації проведено спільний профілактичний захід присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»
  • Візит до дитячого відділення центральної районної лікарні
  • 3783: У Добровеличківці пацієнтів районної лікарні навчали як протидіяти домашньому насильству27 серпня 2018: У Добровеличківці пацієнтів районної лікарні навчали як протидіяти домашньому насильству!
    У Добровеличківці пацієнтів районної лікарні навчали як протидіяти домашньому насильству.
    У Добровеличківці пацієнтів районної лікарні навчали як протидіяти домашньому насильству