Навігація

Календар
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКІЙ

РАЙОНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

смт. Добровеличківка, вул. Незалежності, 112

 

Вих. № 11 

від 23.06.2018                                                  

Голові

Добровеличківської районної

державної адміністрації

В.СМАГЛЮКУ

 

 

Про проведення громадської експертизи

діяльності Добровеличківської районної

державної адміністрації в сфері реформування

органів освіти                     

 

         Громадська рада при Добровеличківській районній державній адміністрації, відповідно до ст. 38 Конституції України, ст.ст. 5. 6. 9. 10. 21. 29. 32 Закону України «Про інформацію». Указу Президента України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 15 вересня 2005 р. № 1276. п.н. 3. 4. 5, та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. №976 із змінами, просить Вас сприяти проведенню громадської експертизи діяльності Добровеличківської районної державної адміністрації щодо реформування органів освіти в Добровеличківському районі.

         Відповідно до Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади повідомляємо:

         1.Предмет громадської експертизи: діяльність Добровеличківської районної державної адміністрації у прийнятті та реалізації реформування органів освіти.

         2.Мета громадської експертизи: оцінити ефективність прийняття та ходу реалізації реформування органів освіти шляхом утворення Комунальних установ, які мають утворитися взамін Відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА.

         3.Строки проведення: 23 червня 2018 р. – 23 вересня 2018 р.

         4.Перелік документів, необхідних для проведення громадської експертизи:

          - Проект рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання Добровеличківської районної ради з усіма його додатками та іншими документами, які залучалися до розробки проекту, які були отримані від розробників «Про затвердження статуту Добровеличківської дитячо-юнацької спортивної школи в новій редакції».

- Проект рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання Добровеличківської районної ради з усіма його додатками та іншими документами, які залучалися до розробки проекту, які були отримані від розробників «Про реорганізацію комунального закладу «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання «спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Добровеличківської районної ради»

- Проект рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання Добровеличківської районної ради з усіма його додатками та іншими документами, які залучалися до розробки проекту, які були отримані від розробників «Про створення Комунальної установи «Добровеличківський центр з обслуговування закладів освіти, культури, бюджетних установ» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області»

 - Проект рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання Добровеличківської районної ради з усіма його додатками та іншими документами, які залучалися до розробки проекту, які були отримані від розробників «Про створення комунальної установи «Добровеличківський методичний центр  Добровеличківської районної ради  Кіровоградської області»»

         5.Адреса, за якою необхідно надсилати відповідь на запит: 27000.
смт. Добровеличківка, вул. Незалежності, 112.

         6.Прізвище, ім'я та по батькові особи, уповноваженої одержати відповідь, її контактний телефон і електронна адреса: Забабурін Олексій Миколайович, тел. +38 0972768868, aleksei.zababurin@ukr.net/

         Відповідно до п. 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади просимо Вас:

  1. Видати у тижневий термін розпорядження про проведення громадської експертизи і заходів, необхідних для проведення громадської експертизи із зазначенням прізвища, ім’я по батькові та посади особи, відповідальної за забезпечення взаємодії з Громадською Радою при Добровеличківській районній державній адміністрації.
  2. Розмістити у тижневий термін інформацію про надходження запиту щодо проведення громадської експертизи та заходи, здійснені Добровеличківською районною державною адміністрацією з метою сприяння її впровадженню, на офіційному веб-сайті Добровеличківської районної державної адміністрації

         3.Створити робочу групу для підготовки матеріалів, необхідних для проведення громадської експертизи та проведення консультацій з зацікавленими сторонами.

         Просимо включити в дану робочу групу представників Відділу освіти, науки та молоді, які курують питання:

         - Шкільної освіти

         - Дошкільної освіти

         - Позашкільної освіти

         Просимо сприяти включенню до даної робочої групи представників:

         - Шкіл

         - Дошкільних закладів

         - Позашкільних закладів

         Просимо Вас в найкоротші терміни надати всебічну підтримку у проведенні громадської експертизи діяльності Добровеличківської районної державної адміністрації щодо реалізації державної політики у реалізації реформування органів освіти (додається).

Додаток: Копія протоколу засідання Громадської ради при райдержадміністрації від 06.06.2018 р. на 1 арк.

 

З повагою,

Голова Громадської ради

при Добровеличківській районній

державній адміністрації                                                                                                  О.ЗАБАБУРІН

 

 

Скачати:

scan10008.pdf [577,28 Kb] (завантажувань: 4)