Навігація

Календар
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації

09 вересня  2014 року                                                                        смт.Добровеличківка

 

Присутні члени ради:

Алєксандров В.В., Гринчук Ю.Л., Дзіна О.В., Доній А.Г., Кириченко М.Л., Личко В.М., Молчанова Ю.Л., Соловйов В.І., Солопун О.М., Устенко В.В. (10 членів).

Відсутні члени ради:

Алтухов М.С., Портян М.П., Сологуб А.В.  (3 члени).                           

 

Запрошені :

Алєксєєва В.А. – керівник апарату районної державної адміністрації

Шепелюк Р.В. - головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

 

Порядок денний:

1.Про  результати установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014-2015 роки.

2.Про вибори голови громадської ради.

3.Про вибори заступника голови громадської ради.

4.Про секретаря громадської ради.

5.Про затвердження Положення та Регламенту громадської ради при Добровеличківській   районній державній адміністрації.

6.Про представника райдержадміністрації у громадській раді.

 

1.Слухали :

Інформацію керівника апарату райдержадміністрації Алєксєєвої В.А. про результати проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014-2015 роки, що відбулися 27 серпня 2014 року в приміщенні райдержадміністрації. В.Алєксєєва зазначила, що  відповідно до оприлюдненого на сайті райдержадміністрації повідомлення про підготовку установчих зборів громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації матеріали на участь в установчих зборах подали 13 інститутів громадянського суспільства району. Шляхом голосування визначено граничну чисельність громадської ради нового скликання у складі 13 членів та  обрано 13 кандидатів на членство до нового складу громадської ради.

Відповідно до Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики”  та за результатами установчих зборів видано розпорядження голови райдержадміністрації від  28 серпня 2014 року № 255-р „Про новий склад громадської ради  при районній державній адміністрації”, яким офіційно затверджено склад новообраної громадської ради.

 

Вирішили:

Розпорядження голови райдержадміністрації від  28 серпня 2014 року № 255-р „Про новий склад громадської ради  при районній державній адміністрації” взяти до відома та керівництва в роботі.

 

Голосували:

„за” – 10

„проти” – 0

„утримались” - 0

 

2. Слухали : Керівника апарату райдержадміністрації В.Алєксєєву про вибори голови громадської ради, яка поінформувала, що  відповідно до Положення про громадську раду при Добровеличківській районній державній адміністрації громадську раду очолює голова, який обирається з числа членів ради на її першому засіданні шляхом рейтингового голосування.

Членами громадської ради було запропоновано дві кандидатури на посаду голови ради:

Гринчук Ю.Л. - благочинний Добровеличківського округу (благочиння), настоятель релігійної громади УПЦ (КП);

Личко В.М. - голова райкому профспілки працівників освіти і науки.

 

Шляхом проведеного голосування більшість голосів набрав кандидат Гринчук Ю.Л.

 

Голосували:

„за” – 8

„проти” – 0

„утримались” - 2

Вирішили:

Обрати головою громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації Гринчука Ю.Л. - благочинного Добровеличківського округу (благочиння), настоятеля релігійної громади Української православної церкви (Київського патріархату).

 

 

3. Слухали: голову громадської ради Гринчука Ю.Л., який зазначив, що голова громадської ради має заступника, який обирається відповідно до Положення та Регламенту  про громадську раду з числа членів ради шляхом рейтингового голосування.

Членами громадської ради було запропоновано на посаду заступника голови громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації    Солопун О.М., голову громадської організації “Громадський контроль Добровеличківського району”.

  

Голосували:

„за” – 10

„проти” – 0

„утримались” - 0

Вирішили:

Обрати заступником голови громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації Солопун О.М., голову громадської організації “Громадський контроль Добровеличківського району”.

 

4. Слухали :

Про обрання секретаря громадської ради. Інформував Гринчук Ю.Л., який зазначив, що відповідно до Регламенту громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації, затвердженого попереднім складом громадської ради,  функції секретаря громадської ради може виконувати працівник структурного підрозділу у зв'язках з громадськістю Добровеличківської районної державної адміністрації, або один із членів громадської ради.

В ході обговорення членами громадської ради було запропоновано визначити  секретарем громадської ради кандидатуру Шепелюка Р.В., головного спеціаліста відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

 

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М., Доній А.Г., Алєксєєва В.А.

       

Голосували:

„за” – 10

„проти” – 0

„утримались” - 0

 

Вирішили:

Визначити секретарем громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації Шепелюка Р.В., головного спеціаліста відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

 

5.Слухали: Голову громадської ради Гринчука Ю.Л. про Положення та Регламент громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації.            Гринчук Ю.Л. ознайомив присутніх із змістом розділів Положення та Регламенту, які були затверджені попереднім складом громадської ради.

 

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М., Доній А.Г., які запропонували доповнити їх деякими пунктами щодо періодичності проведення засідань та участі членів громадської ради у засіданнях, а до цього використовувалося Положення та Регламент, затверджений радою минулого скликання.

 

Вирішили: Положення та Регламент після доопрацювань затвердити на наступному засіданні громадської ради.

 

6. Слухали :

Про представника райдержадміністрації  у громадській раді.

На розгляд членів громадської ради було представлено лист за підписом голови райдержадміністрації В.Ткаченка з пропозицією щодо визначення представником райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації В.Алєксєєвої на участь в засіданнях громадської ради. 

Відповідно до Регламенту та Положення уповноважений представник від райдержадміністрації в обов’язковому порядку бере участь у засіданнях громадської ради.

 

Вирішили:

Враховуючи, що, відповідно до функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації, керівник апарату координує діяльність та взаємодіє з громадськими організаціями, політичними партіями та релігійними громадами – погодити кандидатуру представника райдержадміністрації Алєксєєвої В.А., яка буде брати участь у засіданнях громадської ради.

 

Голосували:

„за” – 10

„проти” – 0

„утримались” - 0

 

 

 

Голова громадської ради                                                                                      Ю.Гринчук

Секретар громадської ради                                                                                  Р.Шепелюк

 

  • П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2015 роки
  • Про громадську раду при районній державній адміністрації
  • 969: Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації23 вересня 2014: Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації!
    Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації.
    Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації