Навігація

Календар
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2015 роки

       27 серпня 2014 року                                                                                                           смт. Добровеличківка

 

Присутні:

Члени ініціативної групи:

Кондратьєв В.Г., Алєксєєва В.А., Шепелюк Р.В.                          

                                        

Учасники установчих зборів: (список додається).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про обрання робочих органів установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській  районній державній адміністрації на 2012- 2013 роки

2.Про звіт ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.

3.Про діяльність громадської ради при райдержадміністрації попереднього скликання.

4.Про встановлення граничної чисельності складу громадської ради при районній державній адміністрації.

5.Про проведення голосування для обрання нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

 

1.Слухали: члена ініціативної групи, уповноваженого представника від райдержадміністрації на засіданнях громадської ради,  керівника апарату райдержадміністрації В. Алєксєєву про обрання робочих органів установчих зборів.

 

Вирішили: Обрати головою установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській  районній державній адміністрації на 2014-2015 роки члена ініціативної групи, голову громадської ради попереднього скликання Кондратьєва В.Г., а секретарем -    Шепелюка Р.В.

 

Голосували :   „за” – 11

„проти” – 0

„утримались” - 0

 

2.Слухали:  Інформацію члена ініціативної групи В. Алєксєєвої про підготовку до установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при райдержадміністрації, яка поінформувала присутніх про закінчення терміну діяльності громадської ради попереднього скликання, про необхідність активізації діяльності консультативно-дорадчого органу, про оприлюднення повідомлення щодо порядку проведення установчих зборів,  умов та термінів подачі необхідних матеріалів для участі в них.

    Також,  була доведена інформація про  кандидатів та інститути громадянського суспільства, що подали матеріали на участь в установчих зборах. 

 

Вирішили:

Звіт ініціативної групи про підготовку до установчих зборів по утворенню громадської ради при Добровеличківській райдержадміністрації  взяти до відома.

 

Голосували :   „за” – 11

„проти” – 0

„утримались” - 0

 

3.Слухали: Інформацію голови громадської ради при райдержадміністрації, голови ради районної Організації ветеранів України В.Кондратьєва про діяльність громадської ради попереднього скликання, який зазначив, що така рада є постійнодіючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради входило 14 осіб, які були обрані шляхом проведення установчих зборів та є представниками громадських організацій, асоціацій, комітетів, товариств, профспілок та ін. Склад громадської ради було затверджено розпорядженням голови районної державної адміністрації від  27  грудня  2011 року  № 861- р.

На засіданнях громадської ради  були обговорені питання  соціально-економічного розвитку району, проблемні питання територіальних громад, концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, про вшанування видатних людей району, про перспективи району в умовах реформування адміністративної моделі, про обговорення нової редакції трудового Кодексу України та шляхи захисту прав працівників в умовах змін трудового законодавства, про пенсійне забезпечення, про надання пільг та субсидій малозабезпеченим категоріям населення району та інше. 

В.Кондратьєв відмітив такий позитивний приклад співпраці громадської ради та райдержадміністрації, як створення групи „громадський контроль” з активних членів громадської ради та спеціалістів управлінь, відділів райдержадміністрації, які займалися вивченням стану справ за додержанням ціноутворення  на медичні препарати в соціальних аптеках району та ціноутворення на товари в соціальних магазинах. Результати проведених перевірок були розглянуті на засіданні громадської ради за участі керівництва райдержадміністрації.

Члени громадської ради брали участь в засіданні “круглого столу” на тему: “Активне громадянське суспільство — важливий фактор впливу на розвиток території”.

В.Кондратьєв додав, що як голова громадської ради брав участь у Відкритому форумі громадських рад “Плануємо майбутнє”, на якому було підписано чотиристоронню Угоду про співпрацю між облдержадміністрацією, обласною радою, Громадською радою при облдержадміністрації та Національним інститутом стратегічних досліджень. Був на форумі громадських рад “Влада і громадськість. Перспектива соціального партнерства” .

 

Вирішили:

Інформацію В.Кондратьєва про діяльність громадської ради при райдержадміністрації попереднього скликання взяти до відома.

Голосували :   „за” – 11

„проти” – 0

„утримались” - 0

 

4. Слухали:  Інформацію члена ініціативної групи В.Алєксєєвої про встановлення граничної чисельності складу громадської ради при районній державній адміністрації.

 

Виступили:  Р.Шепелюк, А.Доній

 

Вирішили:

Встановити граничну чисельність громадської ради при районній державній адміністрації в кількості 13 чоловік.

 

Голосували: „за” – 11

„проти” – 0

„утримались” - 0

 

4. Слухали:  Інформацію члена ініціативної групи В.Алєксєєвої про вибори нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

 

Виступили: А.Доній, В.Кондратьєв, О.Солопун

 

Вирішили:

     Визнати обраною на 2014-2015 роки громадську раду при Добровеличківській районній державній адміністрації у такому складі та рекомендувати голові райдержадміністрації затвердити її склад своїм розпорядженням: 

 

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

Назва інституту громадянського суспільства, посада

Алєксандров

Віктор Васильович

Голова районної організації

Української спілки ветеранів Афганістану

Алтухов

Микола Сергійович

Голова громадської організації

“Комітет підприємців Добровеличківщини”

Гринчук

Юрій Леонідович

Благочинний  Добровеличківського округу (благочиння), настоятель релігійної громади

Української православної церкви

Київського Патріархату

 

Дзіна

Олексій Володмирович

Член ради молодіжної громадської організації

“YMCA — Добровеличківка”

Доній

Анатолій Григорович

Перший заступник голови Ради районної

Організації ветеранів України

Кириченко

Микола Леонідович

Голова районної організації УТМР

(Українське товариство мисливців та рибалок)

Личко

Віталій Миколайович

Голова районної профспілкової організації 

працівників освіти і науки

Молчанова

Юлія Леонтіївна

Член районної профспілкової організації

працівників державних установ

Портян

Микола Петрович

Голова районної профспілкової організації

працівників агропромислового комплексу

Соловйов

Володимир Іванович

Член громадської організації

“Добровеличківське районне об'єднання захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”

Солопун

Олена Миколаївна

Голова громадської організації

“Громадський контроль

Добровеличківського району”

Сологуб

Андрій Валентинович

Голова районної профспілкової організації 

 працівників культури

Устенко

Віталій Вікторович

Голова громадська організація

“Самооборона міста Помічна”

 

 

Голосували :  „за” – 11

„проти” – 0

„утримались” - 0

 

 

Голова                                                                                                                  В.Кондратьєв

 

Секретар                                                                                                               Р.Шепелюк

  • Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
  • Про громадську раду при районній державній адміністрації
  • 968: П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2015 роки23 вересня 2014: П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2015 роки!
    П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2015 роки.
    П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2015 роки