Навігація

Календар
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
П Р О Т О К О Л № 2 засідання Громадської ради

П Р О Т О К О Л № 2

засідання  Громадської ради

при Добровеличківській  районній державній адміністрації

 

10 січня 2019 року                                                                                 16.00 год.

смт. Добровеличківка

 

 

Присутні члени ради: Ковальська К.Б. Гоєнко К.В., Личко В.М., Дем’янова М.В., Гринчук Ю.Л.

 

Запрошені: А. Мар’янова – головний спеціаліст відділу організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, секретар Ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про обговорення проекту плану заходів з реалізації у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

2.Про перейменування Кіровоградської області.

3.Про внесення питання щодо збереження Добровеличківського району із подальшим приєднанням до нього прилеглих територій в рамках проведення адміністративної реформи Кіровоградської області.

        

1.Слухали:  Про обговорення проекту плану заходів з реалізації у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Виступили: Голова Громадської ради при райдержадміністрації Ковальська К.Б., яка ознайомила членів Громадської ради з проектом плану заходів з реалізації у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Члени громадської ради обговорили плани подальшої роботи у 2019 році, зокрема заходів, які потрібно буде вживати, аби активізувати діяльність інститутів громадянського суспільства та налагодити конструктивну співпрацю з органами влади різних рівнів, брати участь в обговоренні та вирішенні проблемних питань нашого району.

По п.1 порядку денного Вирішили: Схвалити районний план  заходів на 2019 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

         Голосували: «За» – одноголосно.

 1. 2. Слухали:  Про  перейменування  Кіровоградської області.

 

Виступили:  Голова громадської ради Ковальська К.Б., яка зазначила, що  громадськість нашого району не повинна стояти осторонь процесів які відбуваються сьогодні  в Україні, а саме не стояти осторонь питання перейменування нашої області. У новій назві  необхідно врахувати  всі  політичні, культурні, історичні аспекти життя громади. Так як наш район, у 2002 році  науковою радою географічного товариства визначений Географічним центром України і розміщений у самому центрі Кіровоградської області, то саме ми маємо  підтримати назву Центральноукраїнська,  як найбільш вдалу для області.

 

По п.2 порядку денного  Вирішили:

1.Ініціювати широке громадське обговорення щодо можливого перейменування Кіровоградської області на Центральноукраїнську.

 1. Звернутися до Громадської ради при обласній державній адміністрації з проханням розглянути на її черговому засіданні питання про перейменування Кіровоградської області на Центральноукраїнську та сприяння у залученні громадських рад при районних державних адміністраціях до процесу обговорення зазначеного питання.

         Голосували: «За» – одноголосно.

 1. 3. Слухали: Про внесення питання щодо збереження Добровеличківського району із подальшим приєднанням до нього прилеглих територій в рамках проведення адміністративної реформи Кіровоградської області.

  Виступили:  Голова громадської ради Ковальська К.Б., яка  підняла питання про обговорення пропозиції народного депутата Олександра Горбунова    щодо проведення адміністративної реформи у Кіровоградській області, а саме її розподілу на  три райони. Дана пропозиція  викликала занепокоєння у населення Добровеличківського району  та прилеглих територій. Винесла пропозицію звернутися до громадської ради при облдержадміністрації  із пропозицією щодо збереження Добровеличківського району   із подальшим приєднанням до нього прилеглих територій   в рамках проведення адміністративної реформи Кіровоградської області. Дане клопотання  обумовлене географічним розташуванням, густотою населення, умовами транспортного сполучення, розвитком інфраструктури, організацією адміністративних  послуг та соціального обслуговування населення.

Член Добровеличківського районного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Дем’янова М.В.,  констатувала той факт, що станом на сьогоднішній день КНП «Добровеличківська центральна районна лікарня» обслуговує населення Добровеличківського, Новоархангельського, Вільшанського, Новоукраїнського районів. Протягом декількох років ведеться робота по працевлаштуванню фахівців у галузі охорони здоров’я,   організації  належних умов праці та забезпечення їх житлом. Заклад охорони здоров’я готовий обслуговувати населення, надаючи якісні медичні послуги. Доказ -  перші місця в обласному рейтингу закладів охорони здоров’я.

Личко В.М., Добровеличківський районний комітет профспілки працівників освіти і науки України проаналізував стан транспортного сполучення, дійшовши висновку, що отримувати консультативну та методичну допомогу в обласному центрі, звітувати про пророблену роботу та забезпечувати двохсторонній процес успішного керівництва регіону зручніше з обласним центром  із центральної території на якій розташований Добровеличківський район, ніж з окраїни Кіровоградської області, де знаходиться Голованівськ.

 1. Вирішили: Виступити з ініціативою перед громадською радою облдержадміністрації з проханням розглянути на її черговому засіданні питання про збереження Добровеличківського району із подальшим приєднанням до нього прилеглих територій в рамках проведення адміністративної реформи Кіровоградської області.

 

 

Голова громадської ради                                                                                                 К. КОВАЛЬСЬКА

 

 • П Р О Т О К О Л № 3 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • П Р О Т О К О Л № 2 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2016 роки
 • ПРОТОКОЛ № 1 засідання ініціативної групи із підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при райдержадміністрації
 • Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • 4576: П Р О Т О К О Л № 2 засідання Громадської ради29 жовтня 2019: П Р О Т О К О Л № 2 засідання Громадської ради!
  П Р О Т О К О Л № 2 засідання Громадської ради.
  П Р О Т О К О Л № 2 засідання Громадської ради