Навігація

Календар
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
П Р О Т О К О Л № 1 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації

П Р О Т О К О Л № 1

засідання  Громадської ради

при Добровеличківській  районній державній адміністрації

 

16 січня  2018  року                                                                                смт. Добровеличківка

 

Присутні члени ради: Алєксандрова Н.М., Гоєнко К.В., Личко В.М., Голоднюк С.І., Забабурін О.М., Мельніченко П.М.,Погрібніченко І.І.

Запрошені: голова районної державної адміністрації В. Смаглюк, керівник апарату райдержадміністрації І. Потураєв, головний спеціаліст відділу організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації А. Мар’янова, начальник  Добровеличківського району електричних мереж ПАТ «Кіровоградобленерго»  С. Стєпанцов, головні спеціалісти відділу освіти. молоді та спорту райдержадміністрації О. Троянська та  А.Орловська.

                     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про перспективи переведення житлових будинків Добровеличківського району на централізоване електроопалення.

 

Стєпанцов Сергій Григорович,

начальник  Добровеличківського району

електричних мереж ПАТ «Кіровоградобленерго»  

        

 1. Про фінансування харчування учнів та вихованців КЗ Добровеличківське навчально-виховне об’єднання в 2017-2018 навчальному році.

Троянська Олена Миколаївна,

головний спеціаліст  відділу

освіти молоді та спорту райдержадміністрації

        

 1. Про будівництво в селищі Добровеличківка спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Орловська Анна Олександрівна,

головний спеціаліст  відділу

освіти молоді та спорту райдержадміністрації

 

     4.Затвердження плану роботи Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2018 рік.

 

Забабурін Олексій Миколайович,

голова громадської ради

при райдержадміністрації

 

1.Слухали: Про перспективи переведення житлових будинків Добровеличківського району на централізоване електроопалення.

Виступили: С.Стєпанцов начальник Добровеличківського району електричних мереж ПАТ «Кіровоградобленерго», який детально ознайомив членів громадської ради з умовами переведення житлових будинків на  електроопалення.

Якщо потужність житла всього лише 5 кВт (ці дані є в технічному паспорті на житло), можна починати процедуру переходу на електричне опалення. Проектна організація обґрунтує можливість підключення електроопалювальної установки потужністю 4,5 кВт і для домоволодіння відразу почне діяти привабливий пільговий тариф на досить великий обсяг місячного споживання електроенергії. А за наявності двозонного лічильника він буде вдвічі нижчим. Для того щоб споживач перейшов на електричне опалення в приватному домоволодінні йому необхідно оформить договір в обленерго.

Для централізованого переведення житлових будинків районного центру на  електроопалення необхідно  насамперед провести громадські слухання з даного питання, вивчити думку населення про необхідність  розробки на рівні місцевих громад програми фінансування даного проекту, окремо по кожному населеному пункту. Надалі зробити розрахунки, провести технічні параметри електромережі у відповідність, збільшити  потужність електросистеми, здійснити реконструкцію електромереж, замінити трансформатори на більш потужніші й замовити  технічну документацію тощо.

З даного питання виступили В. Смаглюк, Н. Алєксандрова,  І. Погрібніченко, С. Голоднюк .

Вирішили:  Інформацію С.Стєпанцова взяти до відома. Підготувати звернення громадської ради  до районної  державної адміністрації з пропозицією розробити відповідну районну програму енергоефективності Добровеличківського району.

         Голосували: «За» – одноголосно.

 1. Слухали: Про фінансування харчування учнів та вихованців КЗ Добровеличківське навчально-виховне об’єднання в 2017-2018 навчальному році.

Виступили: Олена Троянська, головний спеціаліст  відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації, яка ознайомила членів громадської ради з основними критеріями організації харчування здобувачів освіти  в загальноосвітніх закладах району.

Аналіз організації харчування в навчальних закладах показав, що  в загальному виконуються вимоги директивних документів Міністерства  освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я та санепідслужби України. Проте в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах харчування бажає бути кращим. В середньому виконуються норми харчування по ДНЗ на 88% і по ЗНЗ -100%. Усіма видами харчування охоплено 3417 учнів, що складає 98%. Всі діти пільгових категорій охоплені безкоштовним гарячим харчуванням. Харчування учнів 1-4 класів та дітей 5-11 класів пільгових категорій проводяться за рахунок районного бюджету. Середня вартість  обіду становить  9 грн. 35 коп.

Відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації працює відповідно до чинного законодавства та контролює питання щодо використання  норм  та вартості  харчування дітей в закладах освіти.

З даного питання виступили  В. Смаглюк,  О. Солопун  та С. Голоднюк.

Вирішили: Інформацію Олени Троянської  взяти до відома. Клопотати перед районною державною адміністрацією та районною радою врегулювати питання коштів, які виділяються на харчування дітей в Добровеличківській школі-інтернат та його філіях з іншими навчальних закладами  району.

 1. Слухали: Про будівництво  в селищі Добровеличківка спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Виступили: Анна Орловська, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації, яка доповіла, що наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 грудня 2017 року № 325 КЗ «Добровеличківське НВО» включено до переліку проектів, що фінансуються в 2017 році за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та спів фінансування з місцевих бюджетів.

Для будівництва поля із штучним покриттям на території КЗ «Добровеличківське НВО» будуть використані кошти із бюджету Добровеличківської селищної ради та районної ради .

Відповідно до районної програми «Спортивний майданчик на 2010-2014 роки» на території Добровеличківського району встановлено 4 нові спортивні майданчики з тренажерним обладнанням (м. Помічна, с. Новоглиняне, с.Любомирка та с.Липняжка) та реконструйовано 2 футбольних поля (м. Помічна та с. Гаївка).

В період 2016-2017 років в районі реконструйовано 1 футбольне поле (с. Тишківка) та збудовано 2 спортивних майданчики: майданчик з вуличними тренажерами в смт. Добровеличківка (за спонсорські кошти) та футбольне поле з штучним покриттям за рахунок співфінансування з місцевого бюджету Помічнянської міської ради та державного бюджету.

Рішенням сесії Добровеличківської районної ради від 24 листопада 2017 року № 345 «Про припинення Добровеличківського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» шляхом ліквідації» стадіон «Колос» буде переданий на баланс Добровеличківської дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

На даний час відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації розробляється план розвитку Добровеличківської дитячо-юнацької спортивної школи.

З даного питання виступив голова райдержадміністрації Василь Смаглюк.

Вирішили: Інформацію Анни Орловської, головного спеціаліста  відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації взяти до відома.
 1. Слухали: Затвердження плану роботи Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2018 рік.

Виступили: Голова громадської ради  при райдержадміністрації Олексій  Забабурін, який ознайомив членів громадської ради з планом роботи   Ради на 2018 рік.

В обговорені взяли участь Ірина Погрібніченко, Катерина Гоєнко та Сергій Голоднюк.

Вирішили: Затвердити план роботи Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2018 рік, з урахуванням винесених пропозицій  та можливістю протягом року вносити нові пропозиції  та доповнення до плану роботи, які виникатимуть в процесі роботи.

         Голосували: «За» – одноголосно.

 

  

Голова громадської ради                                                                         О. Забабурін

 

Секретар                                                                                                А. Мар’янова            

 • П Р О Т О К О Л № 2
 • П Р О Т О К О Л № 3 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • П Р О Т О К О Л № 2 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • П Р О Т О К О Л №1 засідання  Громадської ради при Добровеличківській  районній державній адміністрації
 • П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2016 роки
 • 3566: П Р О Т О К О Л № 1 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації4 травня 2018: П Р О Т О К О Л № 1 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації!
  П Р О Т О К О Л № 1 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації.
  П Р О Т О К О Л № 1 засідання Громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації