Навігація

Календар
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
П Р О Т О К О Л №1 засідання  Громадської ради при Добровеличківській  районній державній адміністрації

 

 

08  листопада 2016 року                                             смт. Добровеличківка

 

 

        Присутні: Алєксандрова Н.М., Гоєнко К.В., Голоднюк С.І., Забабурін О.М., Мельніченко П.М., Погрібніченко І.І., Похила С.Л., Солопун О.М.,  Личко В.М., Сологуб А.В.

 

        Запрошені:  Потураєв І.В. – начальник відділу організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації; Мар’янова А.І. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

                     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про внесення змін та затвердження Регламенту Громадської ради при райдержадміністрації та  Положення «Про Громадську раду при Добровеличківській районній державній адміністрації».        
 1. Розгляд звернення педагогічного колективу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 щодо скасування рішення оргкомітету з проведення районного конкурсу на визнання опорних шкіл району.  
 1. Про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення КП «Нілот».

 

         1.Слухали: Про  внесення змін та затвердження Регламенту та  Положення «Про Громадську раду при Добровеличківській районній державній адміністрації».

                Виступили: заступник  голови Громадської ради при райдержадміністрації О. Забабурін, який повідомив, що всім членам громадської ради було роздано на розгляд для ознайомлення   Регламент та Положення про громадську раду при райдержадміністрації попереднього скликання. В зв’язку з відсутністю зауважень надійшла пропозиція залишити Регламент та Положення про Громадську раду  без змін.

                 Вирішили:

Затвердити Регламент громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації та Положення про громадську раду при Добровеличківській районній державній адміністрації  без змін.

 

Голосували: «За» – одноголосно.

         2.Слухали: Розгляд звернення педагогічного колективу Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1  щодо скасування рішення оргкомітету з проведення районного конкурсу на визнання опорних шкіл району.

         Виступили: Похила С.Л., який повідомив що 13 жовтня 2016 року відбулося заключне засідання організаційного комітету щодо визначення опорних шкіл серед загальноосвітньої навчальних закладів  й після розгляду наданих проектів визначено опорні загальноосвітні заклади.

Комісією було розглянуто 9 проектів створення опорних навчальних закладів. Керівниками цих навчальних закладів було представлено різноманітний методично-інформативний матеріал, який підтверджував можливість надання якісних навчально-виховних послуг підпорядкованим їм загальноосвітнім школам.

Після розгляду презентаційних матеріалів та обговорення членами комісії було прийняте рішення, визначити опорними загальноосвітніми закладами Помічнянську ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Помічнянську ЗШ І-ІІІ ступенів №3 та Добровеличківську СЗШ-інтернат.

Колектив Добровеличківської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 не згоден з рішенням комісії  та просить допомогти зберегти статус школи без змін.

         В обговоренні взяли участь Личко В.М., Алєксандрова Н.М., Голоднюк С.І..

      Вирішили:  що питання  реформування загальноосвітніх закладів  в районі  необхідно тримати на постійному контролі громадськості, щоб  цей процес пройшов  на засадах відкритості і демократичності та у відповідності до регламентуючих нормативно-правових актів. 

         Голосували: «За» – одноголосно.

         3. Слухали: Про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення КП «Нілот».

         Виступили: Солопун О.М., голова громадської організації «Громадський контроль у Добровеличківському районі», яка повідомила , що неодноразово зверталася до керівника Добровеличківського комбінату комунальних підприємств Даниленка А.Г. про надання інформації про діяльність підприємства, але її звернення були проігноровані керівником КП «Нілот». 

Про законність підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення  комунальним підприємством  «Нілот» надала роз’яснення голова селищної ради Погрібніченко І.І., яка повідомила, що працівниками КП «Нілот» було проведено розрахунки економічно обґрунтованих витрат на  надання  житлово-комунальних послуг, водопостачання та водовідведення та подано на затвердження до виконкому селищної ради, який, в свою чергу,  провів усі необхідні процедури для їх затвердження, відповідно до чинного законодавства.  Тож зменшити тарифи на житлово-комунальні послуги  для жителів  райцентру наразі вже не можливо.

Голова громадської ради  Похила С.Л. запропонував членам громадської ради надалі активніше звертати увагу на проблеми населення, вчасно реагувати на  них та подавати на розгляд Громадської ради.

Солопун О.М. виступила з пропозицією підготувати на підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації» звернення   до керівництва КП «Нілот»  про надання звіту про діяльність підприємства за попередні 3 роки, а саме: фінансову звітність, перелік майна тощо.

         Вирішили:  Підтримати пропозицію Солопун О.М.

         Голосували: «За» – одноголосно.

 

Голова громадської ради                                                        С. Похила

Секретар                                                                           А. Мар’янова

 

 • П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2016 роки
 • Начальника відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
 • ПРОТОКОЛ № 1 засідання ініціативної групи із підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при райдержадміністрації
 • Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • 2726: П Р О Т О К О Л №1 засідання  Громадської ради при Добровеличківській  районній державній адміністрації24 березня 2017: П Р О Т О К О Л №1 засідання  Громадської ради при Добровеличківській  районній державній адміністрації!
  П Р О Т О К О Л №1 засідання  Громадської ради при Добровеличківській  районній державній адміністрації.
  П Р О Т О К О Л №1 засідання  Громадської ради при Добровеличківській  районній державній адміністрації