Навігація

Календар
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації

 16 червня 2016 року                                                                        смт. Добровеличківка

 

Присутні члени ради:

Алєксандров В.В., Дзіна О.В., Соловйов В.І., Сологуб А.В., Солопун О.М., Доній А.Г., Устенко В.В.,  Портян М.П., Личко В.М. (9 членів).

          

Головував: заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації Солопун О.М.

 

Відсутні члени ради:

Алтухов М.С., Гринчук Ю.Л ., Кириченко М.Л., Молчанова Ю.Л., (4 члени).                           

 

Представник  райдержадміністрації:, керівник апарату райдержадміністрації В. Алєксєєва.   

 

Секретар громадської ради: головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Мар’янова А.І.

 

Запрошені :  перший   заступник   голови   районної   державної   адміністрації     В. Болілий, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, засновники громадських організацій району.                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

Порядок денний:

1.Вирішення проблемних питань з паливом та постачанням газу для населення у Добровеличківському районі.

2.Організація тендерів на закупівлю продуктів харчування в закладах освіти, впровадження електронної черги на влаштування дітей в дитячі садки, заборона готівкових благодійних внесків.

3.Про  стан ремонту доріг у населених пунктах району.

4.Про  вирішення питання  міжміського транспортного сполучення.

5. Про об’єднання громадських організацій району.

 

 

 

1.Слухали:

          По першому питанню слухали головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації О.Стеблину, яка поінформувала присутніх, що  з серпня 2015 року ВАТ «Кіровоградгаз» припинив постачання газу населенню району.

 

 

З серпня по березень 2016 р. населення купувало газ у приватних підприємців, які продавали скраплений газ з цистерн, при цьому якість та кількість товару не контролювалася, та на АЗС (що офіційно не дозволено).

 У березні 2016 р. колишній начальник об’єднаної газової дільниці зареєструвався приватним підприємцем, орендує Добровеличківську дільницю, автомобілі та розпочав реалізацію газу в балонах. Вартість балона ємністю 35 л.(20 кг)-280 грн. Заявки приймаються за телефоном 104, крім того, спеціалізованим автомобілем розвозиться газ по селах нашого та Вільшанського району без попередніх замовлень.

ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз»  за сприяння департаменту інфраструктури та  промисловості обласної державної адміністрації має намір постачати населенню нашого району скраплений газ у балонах для побутових потреб.

Постачання газу буде здійснюватися безпосередньо до будинків споживачів спеціальним автотранспортом, завантаження автомобіля – 40 балонів. Вартість одного балона ємністю 21 кг. газу – 264 грн. Очікуваний термін поставки  1- 2 дні від  дня відправки заявки. У подальшому постачання балонів буде проводитися згідно з узгодженими із місцевими радами графіком.

 

 

 

 

Взяли участь в обговоренні:

В.Болілий – перший заступник голови районної державної адміністрації, який зазначив, що для визначення загального обсягу поставок населенню, районною державною адміністрацією було направлено листи до голів місцевих рад та надано додаткове роз’яснення щодо можливості постачання газу на території. Крім того, до ДП «Пропан» надано контактні телефони сільських рад, інформацію про кількість домоволодінь та чисельність мешканців  у розрізі населених пунктів. 

За інформацією юриста ДП «Пропан» А. Ярошенка, частина сільських голів відмовляються від співпраці, мотивуючи відсутністю нагальної потреби забезпечення населення  та можливістю придбання газу на автомобільних заправних станціях, що зважаючи на спекотні погодні умови наражає населення на потенційну небезпеку, яка виникає при заправці побутових балонів.

 

2.Слухали:

Начальника відділу освіти, молоді та спорту Л. Силенко, яка доповіла що відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» загальноосвітні навчальні заклади району як розпорядники державних коштів є замовниками, які здійснюють закупівлі в порядку, визначеному вищезазначеним законом. Тендерні комітети, які створені замовниками, проводять процедури закупівлі та одночасно заключають договори на організацію послуг з харчування. Організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів за результатами конкурсного відбору на договірних засадах у 2016 році здійснює два постачальника В усіх навчальних закладах укладені договори щодо надання послуг з організації харчування учнів.

З метою недопущення збору коштів працівниками навчальних закладів з учнів,  та їх батьків видано наказ начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації від 21 січня 2015 року № 30 «Про дотримання чинного законодавства щодо отримання, використання та обліку благодійних (добровільних) внесків від юридичних та фізичних осіб». До кожного навчального закладу направлено листи відділу освіти , молоді та спорту райдержадміністрації щодо недопущення  збору коштів працівниками навчальних закладів з учнів та їх батьків. Відділом постійно контролюється дотримання чинного законодавства з питань отримання і використання  благодійних внесків навчальними закладами району та недопущення збору коштів працівниками підпорядкованих навчальних закладів з учнів  та їх батьків.

На керівників навчальних закладів покладено персональну відповідальність за дотриманням вимог чинного законодавства з питань отримання та використання благодійних внесків.

Також начальник відділу освіти, молоді та спорту  зазначила,що в районі впровадженно електронну чергу на влаштування дітей в дитячі садки і  всі бажаючі можуть нею скористатися.

 

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М. - заступник голови громадської ради, голова громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі”, щодо необхідності проведення постійних рейдових перевірок  на предмет якості продуктів харчування. процедури закупівлі та підписання договорів на організацію послуг з харчування. 

Сологуб А.В. – голова  районної профспілкової організації працівників культури щодо доцільності  впровадження електронної черги в малокомплектних  дошкільних навчальних закладах.

 

3.Слухали:  

            О.Стеблину головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, яка доповіла про  стан ремонту доріг у населених пунктах району.

 У 2016 році відділом економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації розроблено районну комплексну програму покращення транспортного обслуговування населення та забезпечення безпеки дорожнього руху в Добровеличківському районі на 2016 – 2020 роки,  яку  затверджено Рішенням п’ятої сесії сьомого скликання Добровеличківської районної ради від 25 березня 2016 року № 96. У вищезазначеній районній програмі передбачено фінансування заходів на утримання та ремонт мережі вулиць і доріг  комунальної   власності  населених  пунктів  району  з   місцевих  бюджетах       в сумі 5727,9 тис. грн.

Станом на 22 червня 2016 року тринадцятьма місцевими радами використано кошти в сумі 2 076,4 тис. грн. Підрядними організаціями, виконавцями робіт є філія «Добровеличківський райавтодор», Добровеличківська МПШПД та «Новоархангельська ДЕД». Проте, Карбівською та Миколаївською сільськими радами в поточному році кошти на вищезазначені роботи не передбачено.

За інформацією головного інженера філії «Добровеличківський райавтодор» Порсєва О.Б. , у квітні – травні поточного року ремонтні роботи проводились на відрізках дороги Т-12-08 Пушкове – Вільшанка – Добровеличківка, ліквідовано ямковості на 2 234,5 квадратних метрах на суму 632,27 тис. грн. та ямковий ремонт відрізку автодороги
Т-12-14 Новоархангельськ – Добровеличківка – Миколаївка між населеними пунктами, де ліквідовано ямковості на 1041 кв. м. на суму 311,62 тис. грн..

В зв’язку з оптимізацією освітніх навчальних закладів району та з метою забезпечення безпечного перевезення учнів районною державною адміністрацією направлено лист (вих. від 13 травня  2016 року № 01-33/176/1 «Про виділення коштів на поточний ремонт доріг») до Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області з проханням розглянути можливість включення до плану виконання робіт у червні 2016 року ремонту доріг загального значення, по яких буде здійснюватись підвезення учнів до опорних шкіл, а саме: автодоріг Коколове – Любомирка з виходом на а/д С 120504 протяжністю 13 км та Тишківка – Гаївка – Маркове з виходом на а/д О 120507 протяжністю 21 км. Службою автомобільних доріг було розглянуто наше прохання та заплановано у червні-серпні 2016 року на ремонт вищезазначених доріг 200,0 тис. грн..

 

Взяли участь в обговоренні:

Болілий В.А. – перший заступник голови районної державної адміністрації який зазначив, що фінансування дорожньої галузі в поточному році обмежене, тому виконати комплекс робіт по ремонту доріг та утриманню їх в належному експлуатаційному стані  без виділення додаткового фінансування, неможливо. Також районною державною адміністрацією направлено лист (вих. від 07 квітня 2016 року № 01-33/138/2 «Про виділення коштів на поточний ремонт доріг») до Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області з проханням розглянути можливість щодо проведення робіт з поточного ремонту відрізку дороги Т-12-14 Новоархангельськ – Миколаївка між населеними пунктами смт Добровеличківка та с. Піщаний Брід за рахунок субвенції з районного бюджету у сумі 200,0 тис. грн.. Станом на 22 червня 2016 року відповіді не отримано.

Солопун О.М. - заступника голови громадської ради, голови громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі”  щодо дотримання дорожніми службами встановлених санітарних норм, адже жорства, якою позасипали декілька вулиць районного центру є низької якості і може зашкодити здоров’ю жителів селища.

Голоднюка С.І. - заступника голови районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану та Донія А.Г. - заступника голови ради районної Організації ветеранів України щодо  створення комісії або обрання уповноваженої особи із членів громадської ради при райдержадміністрації для здійснення контролю за якістю проведення ремонтних доріг та цільового використання коштів.

 

4.Слухали:

О.Стеблину - головного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації про вирішення питання  міжміського транспортного сполучення, яка поінформувала що на території району пасажирські перевезення здійснюють дві фізичних особи - суб’єкти підприємницької діяльності: ФОП «Фіськов П.Ю.» та ФОП «Цюпа С. М».

Договір про перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах «Перчунове – Добровеличківка через Олексіївку» та «Червона Поляна – Добровеличківка та Помічна» «ФОП «Фіськов П.Ю.» укладено на період з 03 жовтня 2011р. по 03 жовтня 2016р. з Кіровоградською облдержадміністрацією. Вартість проїзду за 1 пасажирокілометр – 0,50 грн.

03 травня 2016 р. між ФОП «Фіськов П.Ю.» та управлінням соціального захисту населення Добровеличківської райдержадміністрації укладено Договір про компенсаційні виплат за перевезення пасажирів пільгової категорії населення на внутрішньорайонному автобусному сполучені.

ФОП «Цюпа С. М.» уклав договір з Добровеличківською районною державною адміністрацією про перевезення пасажирів на внутрішньорайонному автобусному маршруті «Липняжка – Помічна через Добровеличківку»  на період з 28 листопада 2014 р. по 28 листопада 2019 р. та «Марково – Добровеличківка через Гаївку», який було розірвано 19 лютого 2016 р. за згодою сторін, на підставі заяви Цюпи С.М. з причин економічної недоцільності даного маршруту. Вартість проїзду на автобусному маршруті «Липняжка – Помічна через Добровеличківку»  за1 пасажирокілометр становить 0,53 грн.

Тарифи на перевезення пасажирів на території району встановлені згідно поданих розрахунків та особливості перевезення пасажирів на маршруті, а також з урахуванням низької платоспроможності населення та відповідно до методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року № 1175.

На даний час є населені пункти, які не охоплені автобусним сполученням, а саме: Братолюбівської, Гаївської, Глинягської, Дружелюбівської, Любомирської, Маркіської, Олександрівської, Троянської, Федорівської та Юр’ївської сільських рад.

 

Взяли участь в обговоренні:

Болілий В.А. – перший заступник голови районної державної адміністрації зазначив, що райдержадміністрацією в районній газеті ІВО «Сільське життя» було розміщено оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування 16 травня 2016 року, а саме на маршрутах: Гнатівка – Добровеличківка, Гнатівка - Помічна, Показове - Добровеличківка, Тишківка – Добровеличківка, Трояни – Добровеличківка, Олександрівка – Добровеличківка та Новостанкувате – Добровеличківка.  Проте даний конкурс не відбувся в зв’язку з відсутність заяв претендентів на участь у конкурсі. Наступний конкурс заплановано на             18 липня 2016 року.

Основними проблемами низького охоплення регулярним автобусним сполученням віддалених сільських населених пунктів в районі є: незадовільний стан покриття автомобільних доріг району, перевізники розташовані в райцентрі і в результаті нульовий пробіг, до віддалених населених пунктів, не відшкодовується, низька рентабельність перевезень та незначна кількість пасажирів від невеликих населених пунктів.

 

 5.Слухали:

           

Солопун О.М. – заступника голови громадської ради при райдержадміністрації про об’єднання громадських організацій району, яка зазначила, що наша влада звикла до  листів зі зверненнями від громадян, запитів громадської ради і не завжди реагує на них. Деякі проблемні питання жителів району залишаються не вирішеними вже довгий проміжок часу, тому єдиний вихід – це самоорганізація і створення дієвого органу з юридичними правами, який буде наділений потрібними повноваженнями та тісно взаємодіятиме з місцевою владою.

 

Взяли участь в обговоренні:

Устенко В.В. – член громадської організації «Самооборона міста Помічна» запропонував створити об’єднану громадську раду району для вирішення конкретних спільних питань та проблем . Для цього необхідно укласти меморандум про співпрацю з головами громадських організацій району про об’єднання та співпрацю.

Лінник Л.Г. – радник голови з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції в районі внесла пропозицію для більш дієвих заходів, створити громадську приймальню, в яку жителі району могли звернутися для вирішення  питань місцевого значення в межах чинного законодавства.

Після активної дискусії, яка виникла під час обговорення питання про об’єднання громадських організацій, було прийнято рішення  про створення в районі громадської організації, члени якого, спільно з працівниками поліції, будуть забезпечувати громадський порядок в населених пунктах району, створювати умови для підтримання на території законності, громадської безпеки, запобігати адміністративним правопорушенням та злочинам. 

Всі питання, запропоновані на розгляд та обговорення громадської ради, знайшли практичні відповіді і пропозиції з боку громадськості.

  

Заступник голови громадської ради                                                                               О.Солопун

 

Секретар громадської ради                                                                                         А.Мар’янова

  • Протокол №3 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
  • Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
  • Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
  • Про громадську раду при районній державній адміністрації
  • 2167: Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації15 липня 2016: Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації!
    Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації.
    Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації