Навігація

Календар
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Протокол №1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації

 25 лютого 2016 року                                                                        смт. Добровеличківка

 

Присутні члени ради:

Алєксандров В.В., Доній А.Г., Соловйов В.І., Сологуб А.В., Солопун О.М.  (5 членів).

          

Головував: заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації Солопун О.М.

 

Відсутні члени ради:

Алтухов М.С., Гринчук Ю.Л., Дзіна О.В., Кириченко М.Л., Молчанова Ю.Л., Портян М.П., Устенко В.В., Личко В.М. (7 членів).                           

 

Представник  райдержадміністрації:  керівник апарату райдержадміністрації Алєксєєва В.А., заступник голови районної ради  А. Огреба

 

Секретар громадської ради:  

головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Мар’янова А.І.

 

Запрошені :

Заступник голови районної ради  А. Огреба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники громадськості.                                                                                                                                  

Порядок денний:

 

        1.Про затвердження плану роботи Громадської ради при Добровеличківській райдержадміністрації на 2016 рік.

         2.Про стан виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного режимів Україні та заборону їх символіки»  в селищі Добровеличківка.

         3.Про забезпечення земельними ділянками учасників АТО. Соціальний захист, оздоровлення та реабілітація учасників АТО.

4. Про охорону громадського порядку в районі у вечірні    години в закладах масового відпочинку молоді.

5.Вирішення проблемних питань з паливом та постачанням газу для населення у Добровеличківському районі.

6.Вирішення питання по незаконній вирубці лісопосадок.

Законність функціонування підсилюючих антен мобільного зв’язку в центрі селища Добровеличківка.  

7. Різне. (обмін думками).

 

 

 

       Слухали: По першому питанню слухали заступника Громадської ради при районній держаній адміністрації  Солопун О.М. «Про затвердження плану роботи Громадської ради при Добровеличківській райдержадміністрації на 2016 рік»,  яка ознайомила присутніх з орієнтовним планом роботи громадської ради на перше півріччя 2016 року.   

       Члени засідання розглянули організаційні питання діяльності  Громадської ради, обговорили основні напрямки роботи ради та затвердили план роботи на І півріччя                         2016 року. 

 

 

 

 

Взяли участь в обговоренні:   

 

Солопун О.М. - заступник голови громадської ради при райдержадміністрації, яка зазначила. що громадська рада з часу її створення   працює досить активно. Засідання відбуваються за участі керівництва РДА, представників структурних підрозділів, райдержадміністрації. Таким чином, протягом 2015 року, громаськість району активно долучалася до розгляду й вирішення найбільш актуальних питань економіки та соціальної сфери району. Представники громадської ради вносили свої конкретні пропозиції, обговорювали питання децентралізації, здійснення реформування в галузі культури, освіти й охорони здоров’я, переймалися вирішенням екологічних проблем, обговорювали питання діяльності правоохоронних органів, розвитку аграрного виробництва тощо. Але, на жаль, кількість людей, присутніх на засіданнях ради, щоразу зменшувалася. Така ситуація заважала роботі ради, адже робила її рішення нелігитимними. Тому  небхідно  прийняти рішення і попередити членів громадської ради і виключити зі складу Громадської ради  осіб, які пропустили чотири і більше засідань без поважної причини.  

 

2.Слухали:

Інформацію   керівника апарату райдержадміністрації В. Алєксєєвої про стан виконання в районі  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного режимів Україні та заборону їх символіки», яка ознайомила присутні з результатами роботи в районі та селищі Добровенличківка по виконанню декомунізаційного Закону.

 

Взяли участь в обговоренні:

   Доній А.Г., який запропонував до цієї роботи залучити працівників районного краєзнавчого музею, краєзнавців, щоб нові назви вулиць, які підпадають під дію декомунізаційного закону і  не носили нейтральні назви, а були названі на честь наших місцевих героїв та героїв часів козаччини.

           

3.Слухали:  

Головного спеціаліста відділу Держгеокадастру в район Ковальчука О.А., про забезпечення земельними ділянками учасників АТО., який ознайомив присутніх із ситуацією надання земельних ділянок учасникам АТО та членам сімей загиблих військовослужбовців та наголосив, що непорозумінь з отримання землі в учасників АТО в нашому районі немає. Всі, хто звертається, отримують земельні ділянки відповідно до чинного законодавства. Документи вручатимуться усім громадянам, учасникам антитерористичної операції, яким держава забезпечила це право. Загалом станом н 18 березня 2016 року по Добровеличківському району звернулося 216 громадян – учасників АТО та члени їх сімей з заявами щодо отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, які отримали накази про дозвіл на розробку документації із землеустрою на загальну площу 316 га. З них  118 громадян – учасників АТО та члени їх сімей отримали накази Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області про затвердження проектів землеустрою та передачі земельних ділянок у власність на площу 175 га. Крім того, Олексіївською сільською радою також прийнято 7 рішень щодо надання земельних ділянок загальною площею 14,0 га у власність учасникам АТО та матері загиблого воїна Оксані Бабан.

Слід зазначити, що з 11 лютого поточного року учасники антитерористичної операції Добровеличківщини отримали 86 відповідних наказів, в тому числі 49 на площу 75 га –  про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою та 37 – про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність на площу 61 га.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ішова Т.А. надала вичерпну інформацію про стан надання пільг та соціальних допомог, путівок в оздоровчі заклади для учасників антитерористичної операції на Сході та членам їх сімей і зазначила, що по  вирішенню цих питань проблем в управлінні  не має. Єдине, працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації  стурбовані тим, що учасники АТО неохоче погоджуються їхати в реабілітаційні центри для отримання психологічної допомоги.

 

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М. - заступник голови громадської ради, голова громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі, яка зазначила, що військовослужбовці Збройних Сил України, які захищали нас на сході, захищали  незалежність  нашої держави, заслужили на те, щоб і без перешкод отримувати всі пільги передбачені державою. А наше завдання захистити їх в мирному житті від бюрократичних перепонів.

Алєксєєва В.А. – зазначила, що районна державна адміністрація постійно тримає на контролі питання соціального захисту, оздоровлення та  надання земельних ділянок учасникам АТО і разом з відділом Держгеокадастру в нашому районі  максимально сприятимуть тому, аби військовослужбовці звільнені в запас  скористалися правом на отримання землі в строки, передбачені чинним законодавством. Пройшли реабілітацію та отримали путівки в санаторно-курортні заклади України. Також Валентина Андріївна запропонувала на сторінках районної газети «Сільське життя»  активніше інформувати учасників бойових дій про можливість отримання реабілітаційних та оздоровчих послуг в санаторно-курортних закладах.

 

4.Слухали:  

Про охорону громадського порядку в районі у вечірні години в закладах масового відпочинку молоді. Перед присутніми виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Силенко Л.В., директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Мілютіна І.М., завідуюч  сектору соціального та правового  захисту дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Мойко О.С. Соціальними службами району постійно проводяться рейди в місцях найбільшої концентрації молоді у вечірній час і питання громадського порядку знаходиться під постійним контролем. Але з року в рік працює кафе «Морозко», яке являється місцем притулку всіх тих, хто не хоче вести здоровий спосіб життя, і продовжує вбивати наших дітей і морально і фізично.

 

Взяли участь в обговоренні:

Соловйов В.І. -  член громадської організації «Добровеличківське об’єднання захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» і запропонував, не розганяти дітей, які в недозволений час відвідують кафе і відпочивають на лавках райцентру, а передавати їх їхнім батькам.

Голоднюк С.І. - заступник голови районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану  зобов’язати керівництво районного відділу міліції   розробити комплекс заходів для охорони громадського порядку на території селища Добровеличківки та м. Помічної, активізувати роботу щодо виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітніх та повнолітніх осіб за паління у заборонених місцях, розпиття спиртних та слабоалкогольних напоїв і появу у нетверезому стані в громадських місцях.

Притягувати до відповідальності власників кафе «Морозко», «У Мармаля», магазинів  за продаж неповнолітнім особам спиртних та слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів, доведення неповнолітніх до стану сп’яніння.  

Солопун О.М., заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації  наголосила про необхідність забезпечення   соціальними службами району, районних відділів освіти, молоді та спорту  і  поліції постійного та дієвого контролю за дотриманням обмеження перебування неповнолітніх та малолітніх осіб у закладах дозвілля, розважальних закладах на вулицях та інших громадських місцях   району у вечірній та нічний час без супроводу, та з цією метою спільно проводити систематичні рейди.  

 

 1. Слухали:
Про вирішення проблемних питань з паливом та постачанням газу для населення у Добровеличківському районі заступника голови районної ради А. Огребу, який повідомив, що така ситуація з забезпеченням газу склалася по всій країні, адже дана організація  перейшла до комерційних структур. Так ж ситуація склалася  із паливом: не вигідно Тишківському лісництву надавати  дрова за ціною нижче 400 грн.

 

Взяли участь в обговоренні:

Голоднюк С.І. - заступник голови районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, який запропонував організувати як дров’яний, так і вугільний склад у селищі, поставити вигідну для людей ціну, і тоді відійде браконьєрство по повальній вирубці лісосмуг.

Питання по незаконній вирубці лісопосадок  на засіданні громадської ради при райдержадміністрації не розглядалося тому, що доповідач, начальник Добровеличківського відділення поліції Дерев’янко С.М., на засідання не з’явився. Але прозвучали пропозиції присутніх – штрафувати, створювати групи контролю по виявленню та затриманню злочинців.

 

 1. Слухали:

             

Солопун О.М., заступника голови громадської ради при райдержадміністрації  про функціонування підсилюючих антен мобільного зв’язку в центрі селища.  Олена Солопун повідомила, що направлялися листи у відповідні установи, з метою отримання роз’яснень щодо їх розміщення та шкідливості їх впливу на людський організм. Відповідь ніби-то була позитивна, тобто місцезнаходження антен не шкідливе населенню, але все ж таки в цьому радіусі знаходяться і будинки, де проживають жителі, і функціонує дитячий садок. Тому питання залишається відкритим.

  

   

Заступник голови громадської ради                                                                                О.Солопун

  

Секретар громадської ради                                                                                          А. Мар’янова

 • Протокол №3 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Про громадську раду при районній державній адміністрації
 • 2166: Протокол №1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації15 липня 2016: Протокол №1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації!
  Протокол №1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації.
  Протокол №1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації