Навігація

Календар
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Протокол №5 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації

  

 23 грудня 2014 року                                                                        смт. Добровеличківка

 

Присутні члени ради:

Алєксандров В.В., Дзіна О.В., Доній А.Г.,  Личко В.М.,  Молчанова Ю.Л.,               Сологуб А.В., Соловйов В.І., Солопун О.М.  (8 членів).

          

Головував: заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації             Солопун О.М.

 

Відсутні члени ради:

Алтухов М.С., Гринчук Ю.Л.,  Кириченко М.Л., Портян М.П.,  Устенко В.В.                     (5 членів).                           

 

Представник  райдержадміністрації: Алєксєєва В.А.

 

Секретар громадської ради: Шепелюк Р.В.

 

Запрошені :

Голова райдержадміністрації Ткаченко В.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники селищної ради, представники громадськості                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

Порядок денний:

1. Про проект районного бюджету на 2015 рік та бюджетні запити від сільських рад.

 

2.Про робочу групу з благоустрою селища (розпорядження голови РДА, порядок та напрямки роботи).

 

3. Про результати проведення анкетування серед населення району з питань благоустрою районного центру.

 

4. Про Положення про громадські слухання та заходи з благоустрою селища.

 

5. Різне.

 

1.Слухали:

Інформацію заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації  Пашко В.М. про проект районного бюджету на 2015 рік та бюджетні запити від сільських рад, яка поінформувала про порядок підготовки до затвердження районного бюджету, формування дохідної та видаткової частини, про розподіл коштів по основним галузям соціальної сфери, фінансування програм, обговорення всіх напрямків і підстав.

Також, підкреслила, що щорічно із залученням представників громадськості проводиться звітування про виконання районного бюджету, результати якого публікуються в районній газеті “Сільське життя” та на офіційному сайті райдержадміністрації. Додала, що районний бюджет в минулому році не мав вільних залишків через середньострокову позичку, яку було направлено на виплату заробітної плати працівникам закладів соціальної сфери у 2013 році.

 

Взяли участь в обговоренні:

 

Солопун О.М. - заступник голови громадської ради при райдержадміністрації, голова громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі”, яка зазначила, що проект бюджету на 2015 рік потрібно обговорити з громадськістю, щоб кошти платників податків використовувалися прозоро, за призначенням,  для вирішення першочергових актуальних питань розвитку району та територіальних громад. Запропонувала в районній газеті “Сільське життя” опублікувати доступної мовою роз'яснення з питань формування районного бюджету.

Павленко А.М. - голова ветеранської організації працівників міліції, який звернув увагу присутніх на недостатнє фінансування райвідділу міліції, його матеріальне та кадрове забезпечення.

Запропонував запрошувати на засідання бюджетної комісії представників громадськості району та передбачити в районному бюджеті кошти на покращення забезпечення райвідділу міліції.

 

Вирішили:

1. Інформацію взяти до відома, вжити заходів щодо забезпечення прозорості та відкритості бюджетного процесу,  залучати представників громадськості до обговорення та формування бюджетів всіх рівнів.

 

2.Слухали:

Інформацію керівника апарату райдержадміністрацією В.Алєксєєвої  про робочу групу з благоустрою селища, яка ознайомила присутніх із змістом спільного розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради від 13 жовтня 2014 року № 294/21-гр “Про заходи щодо розробки Концепції упорядкування та благоустрою площі на території селища Добровеличківка”, з посадовим складом районної робочої групи з реалізації даної Концепції, з основними заходами, проведеними  в даному напрямку.

 

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М. - заступник голови громадської ради, голова громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі”, яка запропонувала залучати до засідань вищевказаної робочої групи активно налаштованих представників громадськості та внести їх до складу робочої групи.

При   реалізації заходів з благоустрою селища Добровеличківка, разом з громадськістю, визначати, що потрібно робити в першу чергу, зокрема, ремонт доріг чи встановлення пам'ятників. 

Ткаченко В.В. - голова райдержадміністрації, який підкреслив, що питання благоустрою населених пунктів та райцентру Добровеличківки дуже наболіле і назріло вже давно, тому вирішив особисто втрутитись у його вирішення та ініціювати створення робочої групи з благоустрою. Погодився з пропозицією щодо включення до її складу представників громадськості району.

 

 

 

3.Слухали:

Інформацію керівника апарату райдержадміністрації В.Алєксєєвої  про результати проведення анкетування серед населення району з питань благоустрою районного центру, яка оприлюднила його узагальнені матеріали та зазначила, що переважна більшість опитаних  висловились на підтримку пропозиції встановлення в райцентрі пам'ятника Тарасу Шевченку, упорядкування парку Ревуцького, пам'ятного знаку “Географічний центр України”,  парку біля літньої дискотеки та скверу  біля райвідділу міліції, ремонту доріг та оформлення в'їздів до селища Добровеличківка.

 

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М. - заступник голови громадської ради, голова громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі”, яка запропонувала з даного питання вивчати думку більшої кількості населення, творчих людей, громадськості. Звернула увагу на невдоволення та ряд звернень від населення району щодо відключення електроенергії, запропонувала оприлюднити чіткий, зрозумілий графік таких відключень.

Павленко А.М. - голова ветеранської організації працівників міліції, який запропонував з даного питання звернутися до керівництва Добровеличківського РЕМу.

Ткаченко В.В. - голова райдержадміністрації, який зауважив, що графік відключень електроенергії розроблений та погоджений з райдержадміністрацією. Пояснив, що окремі лінії електромереж не відключаються тому, що вони забезпечують безперебійне електроживлення життєво-важливих об'єктів та установ.

Дав доручення  підготувати лист від райдержадміністрації до керівництва Добровеличківського РЕМу щодо надання роз'яснень населенню з питань відключень від електроенергії та розміщення цих матеріалів в районній газеті “Сільське життя”.

Голоднюк С.І. - заступник голови районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, який запропонував  створити благодійний фонд, а зібрані кошти якого використовувати на поліпшення благоустрою селища.

 

Вирішили:

 1. Інформацію взяти до відома та залучати до засідань робочої групи з благоустрою селища представників громадськості району.
 2. Рекомендувати виконкому Добровеличківської селищної ради провести широке обговорення та врахувати всі висловлені пропозиції по питанню облаштування центральної площі селища та окультурення інших об'єктів райцентру.
 3. Запропонувати керівництву Добровеличківського РЕМу надати населенню району доступний графік та роз'яснення щодо відключень від електроенергії  та розмістити їх в районній газеті “Сільське життя”.

 

4.Слухали:

Інформацію  заступника голови Добровеличківської селищної ради Сидор Л.В. про Положення про громадські слухання та заходи з благоустрою селища, яка поінформувала про основні заходи виконкому селищної ради, спрямовані на благоустрій селища Добровеличківка та зазначила, що громадські слухання проводяться відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування”  та Статуту територіальної громади.

Додала, що, на момент проведення засідання громадської ради, Добровеличківський селищний голова проводить сходи громадян у с.Варваро-Олександрівка, де розглядаються питання звіту про роботу селищного голови та вирішення проблемних питань водозабезпечення жителів села.

 

Вирішили:

 1. Інформацію взяти до відома та запропонувати виконкому Добровеличківської селищної ради проводити громадські слухання з актуальних питань розвитку територіальної громади, щорічне звітування селищного голови про проведену роботу.

 

Слухали в різному:

Інформацію заступника голови громадської ради, голови громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі” Солопун О.М. про відповіді  на звернення громадської ради до керівництва райдержадміністрації, районної ради та інших установ райцентру щодо правомірності благодійних внесків в закладах охорони здоров'я, невдоволення населення викидами диму під час опалення будівлі суду та ін.

Також, Солопун О.М. поінформувала  про направлення письмових звернень від громадської ради  до керівництва районної ради, райдержадміністрації, селищної ради та інших установ району щодо оптимізації бюджетних витрат на функціонування закладів освіти, охорони здоров'я, дошкільного закладу “Ромашка”, вирішення питань фінансування з бюджету селищної ради заходів з благоустрою, забезпечення принципів прозорості та відкритості при формуванні бюджетів всіх рівнів, виділення бюджетних коштів на придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров'я району, на утримання районної газети “Сільське життя”, на покращення функціонування стадіону “Колос”, на ремонт мосту в селищі Добровеличківка

 

 

 

Заступник голови громадської ради                                                                    О.Солопун

 

 

 

Секретар громадської ради                                                                                  Р.Шепелюк

 

 

 

 

 

 

 

 • Протокол №5 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Протокол №4 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Протокол №4 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • 1168: Протокол №5 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації3 лютого 2015: Протокол №5 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації!
  Протокол №5 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації.
  Протокол №5 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації