Навігація

Календар
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Протокол №4 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації

 

 02 грудня 2014 року                                                                        смт. Добровеличківка

 

Присутні члени ради:

Алєксандров В.В., Алтухов М.С., Дзіна О.В., Доній А.Г., Кириченко М.Л.,                  Личко В.М., Молчанова Ю.Л.,  Солопун О.М.   (8 членів).

 

Головував: заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації             Солопун О.М.

 

Відсутні члени ради:

Гринчук Ю.Л., Портян М.П., Сологуб А.В., Соловйов В.І., Устенко В.В. (5 членів).                           

 

Секретар громадської ради: Шепелюк Р.В.

 

Запрошені :

Заступник голови районної ради С.Хрущ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб

 

Порядок денний:

1.Про стан ремонту доріг у населених пунктах району та міжміського сполучення.

 

2.Про проект районного бюджету на 2015 рік.

 

3. Про організацію виконання Закону України «Про очищення влади» (Закон про люстрацію) в Добровеличківському районі.

 

4.Про ціноутворення харчових товарів у торгових точках району.

 

5.Про підсумки проведення заходів з відзначення в районі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

 

6.Про затвердження плану роботи Громадської ради при Добровеличківській райдержадміністрації на 2015 рік.

 

7.Про суспільно-політичну ситуацію в країні, сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі з боку органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

1.Слухали:

Інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Антоненка В.В.  про стан ремонту доріг у населених пунктах району та міжміського сполучення, який зазначив, що відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації від 18 червня 2014 року № 229-р, від 18 вересня 2014 року №355-р та від 29 жовтня 2014 року № 731-р “Про затвердження переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг у населених пунктах області, фінансування яких буде здійснюватися у 2014 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету” виділено і затверджено 995,00 тис.грн.. На поточний ремонт - 317,20 тис.грн.   (13,5 км) та на капітальний ремонт - 677,80 тис.грн. (2,7 км).

Станом на 01 грудня 2014 року фактично надійшло коштів субвенції 860,80 тис. грн.,  касові видатки становлять 244,36 тис.грн., залишок невикористаних коштів - 616,44 тис. грн. За рахунок коштів місцевих бюджетів було здійснено поточні ремонти та грейдерування вулиць на суму 118, 61 тис.грн.

Залишається проблемним питання ремонту автомобільної дороги державного значення Т-12-14 Новоархангельськ - Добровеличківка - Миколаївка.

З доповненнями виступив начальник відділу житлово - комунального господарства райдержадміністрації Чернега В.В., який додав, що фінансування дорожньої галузі в поточному році обмежено, виконати комплекс робіт по ремонту доріг до належного експлуатаційного стану, без виділення додаткового фінансування, неможливо. На даний час автомобільні дороги знаходяться в катастрофічному стані та потребують капітального ремонту.

Також, з даного питання поінформував начальник філії “Добровеличківський райавтодор” Лебедовський В.П., який зазначив, що питання ремонту доріг дуже наболіле, дороги в районі будувалися  давно, технології застарілі, капітальні ремонти не проводились.

Філією проведено ремонтні роботи по ліквідації ямковості. Запланований об'єм робіт по ямковому ремонту асфальтобетонного покриття становить 1500 кв.м. та буде проведено при надходженні коштів та матеріалів від Служби автомобільних доріг.

 

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М. - заступник голови громадської ради при райдержадміністрації, голова громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі”;

Хрущ С.І. - заступник голови районної ради;

Доній А.Г. - заступник голови ради районної Організації ветеранів України;

Голоднюк С.І. - заступник голови районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану

 

 

Вирішили:

 1. Інформацію взяти до відома та тримати на контролі стан ремонту доріг у населених пунктах району та міжміського сполучення, періодично виносити його на розгляд Громадської ради при райдержадміністрації протягом 2015 року.

 

 

2.Слухали:

Інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації  Панченко О.І. про проект районного бюджету на 2015 рік, яка зазначила, що бюджетні пропозиції подані відповідно до діючого законодавства, але районний бюджет буде формуватися на основі прийнятого Державного бюджету України на 2015 рік. Також, ознайомила з доходами та видатками районного бюджету за 2014 рік.

 

Взяли участь в обговоренні:

Личко В.М. - голова профспілки працівників освіти і науки ;

Солопун О.М. - голова громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі”;

 

Вирішили:

 1. Інформацію взяти до відома та при формуванні бюджетів всіх рівнів залучати до обговорення широкі кола громадськості з метою забезпечення прозорості та відкритості бюджетного процесу.

 

3.Слухали:

Інформацію начальника районного управління юстиції Кузьменка С.В. про організацію виконання Закону України «Про очищення влади» (Закон про люстрацію) в Добровеличківському районі, який ознайомив присутніх з його основними положеннями та зазначив, що прийнятий закон є недосконалий, тому будуть вноситися зміни та доопрацювання.

 

Взяли участь в обговоренні:

Журба В.В. - начальник юридичного відділу райдержадміністрації;

Доній А.Г. - заступник голови ради районної Організації ветеранів України;

Алтухов М.С. - голова комітету підприємців Добровеличківського району;

 

Вирішили:

1. Інформацію взяти до відома та тримати на постійному контролі виконання в районі Закону України «Про очищення влади» (Закон про люстрацію).

 

4.Слухали:

Інформацію начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Антоненка В.В. про ціноутворення на харчові товари у торгових точках району, який ознайомив присутніх із встановленими законодавством надбавками, з результатами проведеного моніторингу цін на продукти харчування, товари повсякденного вжитку та відзначив, відсутність дієвих важелів контролю на встановлення цін.

 

Вирішили:

1.  Інформацію взяти до відома та здійснювати заходи щодо недопущення необгрунтованого підняття цін на продукти харчування та товари повсякденного вжитку.

 

5.Слухали:

Інформацію начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Омельченко А.О. про підсумки проведення заходів з відзначення в районі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та розгляду питання щодо встановлення в райцентрі пам'ятника видатному поету.

 

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М. - голова громадської організації “Громадський контроль в Добровеличківському районі”;

Хрущ С.І. - заступник голови районної ради;

 

Вирішили:

1. Інформацію взяти до відома та, з урахуванням пропозицій від громадськості району, вжити заходів щодо  встановлення в райцентрі пам'ятника Т.Шевченко,  обговорити варіанти макетів пам'ятника та його місця розташування. 

 

 

6. Слухали:

Інформацію заступника голови Громадської ради при райдержадміністрації            Солопун О.М. про затвердження плану роботи Громадської ради при Добровеличківській райдержадміністрації на 2015 рік.

 

Інформацію головного спеціаліста відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Шепелюка Р.В. про Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю  Добровеличківською райдержадміністрації на 2015 рік.

 

Голосували:

“за” - 8

“проти” - 0

“утримались” - 0

 

Вирішили:

1.Затвердити річний план роботи Громадської ради при райдержадміністрації на          2015 рік у запропонованій редакції та проводити засідання щомісячно, першого вівторка.

 

2. Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю  Добровеличківською райдержадміністрації на 2015 рік оприлюднити для обговорення на офіційному сайті райдержадміністрації та затвердити після обговорення з урахуванням всіх пропозицій.

 

7.Слухали:

Інформацію заступника голови Громадської ради при райдержадміністрації Солопун О.М. про суспільно-політичну ситуацію в країні, сприяння розвитку громадянського суспільства в Добровеличківському районі з боку органів державної влади та місцевого самоврядування, яка зазначила, що виконкомам місцевих рад потрібно більше проводити сходок громадян, висвітлювати діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районній газеті “Сільське життя” та на офіційних сайтах.

Також, Солопун О.М. озвучила підготовлені звернення членів громадської ради до керівництва районної ради та райдержадміністрації за сприянням у вирішенні питань перейменування вулиць, площ, інформування населення про підтримку вітчизняних товаровиробників, проведення сходів громадян у селищі Добровеличківка, прозорості сплати благодійних внесків в лікувальних закладах району та ін.

 

Взяли участь в обговоренні:

Доній А.Г. - заступник голови ради районної Організації ветеранів України;

Алтухов М.С. - голова комітету підприємців Добровеличківського району

 

 

 

Заступник голови громадської ради                                                                    О.Солопун

 

 

 

Секретар громадської ради                                                                                  Р.Шепелюк

 • Протокол №5 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Протокол №5 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Протокол №4 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • 1166: Протокол №4 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації3 лютого 2015: Протокол №4 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації!
  Протокол №4 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації.
  Протокол №4 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації