Навігація

Календар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації

 19 вересня  2014 року                                                                        смт.Добровеличківка

 

Присутні члени ради:

Алєксандров В.В., Алтухов М.С., Гринчук Ю.Л., Доній А.Г., Кириченко М.Л.,  Личко В.М.,  Соловйов В.І., Солопун О.М.  (8 членів).

 

Відсутні члени ради:

Дзіна О.В., Молчанова Ю.Л., Портян М.П., Сологуб А.В.,  Устенко В.В.(5 членів).                            

 

Запрошені :

Алєксєєва В.А. – керівник апарату районної державної адміністрації

Шепелюк Р.В. - головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

Голоднюк С.І. - член районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану

 

Порядок денний:

1.Про затвердження Положення про громадську раду при Добровеличківській   районній державній адміністрації.

 

2.Про затвердження Регламенту громадської ради при Добровеличківській   районній державній адміністрації.

 

3.Про розгляд проектів звернень до вищестоящих  органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 

1.Слухали : Інформацію голови громадської ради при райдержадміністрації Ю.Гринчука про затвердження Положення про громадську раду при Добровеличківській   районній державній адміністрації.

 

Вирішили:

Затвердити Положення про громадську раду при Добровеличківській   районній державній адміністрації у запропонованій редакції.

 

Голосували:

„за” – 8

„проти” – 0

„утримались” - 0

2. Слухали : Інформацію голови громадської ради при райдержадміністрації Ю.Гринчука про затвердження Регламенту громадської ради при Добровеличківській   районній державній адміністрації.

Взяли участь в обговоренні:

Солопун О.М., заступник голови громадської ради, яка запропонувала доповнити Регламент пунктом про врахування голосу відсутнього на засіданні члена громадської ради при прийняті того чи іншого рішення за його письмовою згодою.

 

Вирішили:

Затвердити Регламент громадської ради при Добровеличківській   районній державній адміністрації у запропонованій редакції із доповненнями.

 

Голосували:

„за” – 8

„проти” – 0

„утримались” - 0

3. Слухали:

Інформацію Солопун О.М., заступника голови громадської ради при райдержадміністрації щодо підготовки та обговорення проектів звернень до керівництва районних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з  питань взаємодії з головами місцевих рад щодо надання матеріальної та фінансової допомоги військовослужбовцям в зоні АТО, їх сім'ям, перейменування вулиць, провулків, площ з назвами тоталітарного радянського режиму, підтримки бойкоту російських товарів, запровадження їх маркування, погодження кадрових призначень з громадськістю району, покращення фінансування районної газети “Сільське життя”, правомірності участі голів місцевих рад та директорів шкіл у зустрічі з народним депутатом С.Березкіним (копії звернень додаються).

Також, Солопун О.М. запропонувала на наступному засіданні громадської ради заслухати інформації відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, голів місцевих рад, керівників комунальних підприємств по питаннях формування цін на водопостачання, вивезення сміття, ремонту доріг та освітлення населених пунктів, запровадити не рідше одного разу на квартал проведення виїзних засідань на території місцевих рад району для вирішення проблемних питань громад.

 

Взяли участь в обговоренні:

Алєксєєва В.А., керівник апарату райдержадміністрації, яка пояснила ситуацію щодо погіршення фінансування ІВО “Сільське життя” через невиконання районного бюджету та скорочення видатків на фінансування громадських організацій. При виконанні дохідної частини бюджету питання буде вирішуватись.

 

Голосували:

„за” – 8

„проти” – 0

„утримались” - 0

Вирішили:

Звернення у запропонованій редакції надіслати до керівництва районних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, результати їх розгляду обговорити на засіданні громадської ради.

Запросити на наступне засідання начальника відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, голів місцевих рад, керівників комунальних підприємств та заслухати інформації щодо житлово-комунального обслуговування населення.

 

4. Слухали :

Гаращук В.Ю., лаборанта Добровеличківського районного лабораторного відділеня Новоархангельського міжрайонного відділу лабораторних досліджень, яка звернулася до громадської ради по питанню закриття в результаті реорганізації   Помічнянської санепідемстанції, повернення приміщення цієї установи, посилення контролю за санітарно-епідемічною ситуацією в місті Помічна.

 

Взяли участь в обговоренні:

Алтухов М.С., Голоднюк С.І., які запропонували залучити до вирішення вищезазначеного питання всіх зацікавлених сторін.

  

Вирішили:

Запропонувати Гаращук В.Ю. подати на розгляд до громадської ради всі необхідні матеріали, які детально характеризують стан справ з даного питання, та спільно готувати звернення до керівництва залізниці, до Кіровоградського лабораторного центру та районної державної адміністрації щодо вирішення проблемного питання.

 

Голова громадської ради                                                                                      Ю.Гринчук

  

Секретар громадської ради                                                                                   Р.Шепелюк

 

  • Протокол № 1 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
  • П Р О Т О К О Л установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації на 2014- 2015 роки
  • Про громадську раду при районній державній адміністрації
  • 1067: Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації11 грудня 2014: Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації!
    Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації.
    Протокол №2 засідання громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації