Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Держенергонагляд контролює розчистку трас повітряних ліній електропередачі в областях

На виконання доручення Міністерства енергетики України, Держенергонагляд надав Міненерго на розгляд та затвердження Зведені плани розчистки трас повітряних ліній електропередачі напругою 0,4-110 (150) кВ на 2021 рік (далі – Зведені плани розчистки трас) двадцятьох операторів систем розподілу електричної енергії (далі – ОСР).

Станом на 28 грудня 2020 року Зведені плани розчистки трас було повернуто із зауваженнями на доопрацювання дев’ятьом ОСР. Водночас один ОСР не надав Держенергонагляду у встановленому порядку Зведений план розчистки трас (підписаний керівником ліцензіата, скріплений печаткою тощо).

Слід зазначити, що Держенергонагляд погодить десятьом ОСР Зведені плани розчистки трас після усунення наданих територіальними органами Держенергонагляду зауважень. Після погодження, Зведені плани розчистки трас будуть додатково в установленому порядку надані Міненерго на затвердження.

Також повідомляємо, що у період з 15 жовтня по 28 грудня 2020 року представниками Управлінь Держенергонагляду в областях здійснювався вибірковий контроль повноти та достовірності інформації щодо занесених ділянок повітряних ліній (ПЛ) до Планів-графіків розчистки трас ПЛ 0,4-110 (150) кВ на 2021 рік, розроблених ОСР, щодо:

- запланованих ОСР обсягів розчистки трас ПЛ на відповідність їх ділянок, що потребують розчистки, обсягам, зазначеним у листках огляду ПЛ;

- внесення аварійних осередків, виявлених у 2020 році під час проходження грозового та попереднього осінньо-зимового періоду;

- внесення інформації до Плану-графіків з урахуванням п’ятирічного циклу проведення робіт з розчистки трас ПЛ.

Для прикладу, фахівцями Управління Держенергонагляду у Донецькій області проводився вибірковий контроль повноти та достовірності інформації зведених планів розчистки трас ПЛ, занесених ділянок ПЛ до Плану-графіка розчистки трас ПЛ 0,4-110 кВ на 2021 рік по АТ «ДТЕК Донецькі електромережі», ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля», ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі» та Донецькій філії ДП «Регіональні мережі».

За результатами моніторингу встановлено:

- 150 фактів неякісного планування робіт з розчистки трас ПЛ та 20 фактів щодо технічного стану ПЛ (по АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»);

- 6 фактів неякісного планування робіт з розчистки трас ПЛ (по ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля»);

- 9 фактів неякісного планування робіт з розчистки трас ПЛ (по ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»);

- 8 фактів неякісного планування робіт з розчистки трас ПЛ та 5 фактів щодо технічного стану ПЛ (по Донецькій філії ДП «Регіональні електричні мережі»).

Основні зауваження, виявленні під час проведення вибіркового контролю повноти та достовірності інформації, внесеної до Плану-графіка:

- ОСР не дотримуються п’ятирічного циклу виконання робіт (необґрунтоване внесення ділянок ПЛ, на яких виконувались роботи з розчистки трас у 2018-2020 роках);

- загальна протяжність трас ПЛ у Плані-графіку не відповідає паспортним даним.

Відтак Управління Держенергонагляду у Донецькій області було надіслано листи з рекомендаціями щодо усунення виявлених невідповідностей.

Донецька філія ДП «Регіональні електричні мережі» та ПрАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля», врахувавши зауваження Управління Держенергонагляду
у Донецькій області, надали на розгляд скориговані Плани-графіки, які було погоджено.

Водночас представниками Управління Держенергонагляду у Дніпропетровській області проведено моніторинги на об’єктах електричних мереж АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». У результаті моніторингу виявлено 59 порушень стосовно необґрунтованого внесення ділянок ПЛ-150 кВ, Л-ТРФ-1/2 відгалуження на ПС «Мар’янська-150 кВ», ПЛ-35 кВ Л-378 відгалуження на «ПС-Нікополь міська-35». У підсумку, Управління Держенергонагляду
у Дніпропетровській області було рекомендовано ОСР відкоригувати План-графіки, з урахуванням виявлених зауважень.

Зі свого боку, на Житомирщині інспекторами Управління Держенергонагляду проведено моніторинг та направлено керівнику АТ «Житомиробленерго» інформацію з виявленими зауваженнями та рекомендаціями щодо їх усунення. ОСР у повному обсязі було усунуто виявлені недоліки та надано скоригований План-графік розчистки трас ПЛ на 2021 рік на погодження.

Заплановані обсяги з урахуванням п’ятирічного циклу розчистки трас ПЛ
у 2021 році складають:  

- ПЛ 0,4 кВ – 1431,978 км;

- ПЛ 6-10 кВ – 746,419 км;

- ПЛ 35-110 кВ – 216,050 км.

Після проведеного аналізу інформації, наданої АТ «Житомиробленерго», Управлінням Держенергонагляду у Житомирській області погоджено План-графік розчистки трас ПЛ на 2021 рік.

  • Розчистка трас повітряних ліній електропередачі – на контролі інспекції
  • Держенергонагляд здійснив моніторинг та оцінку готовності енергопідприємств до роботи в ОЗП 2020/2021 років
  • Держенергонагляд нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки
  • Забезпечення надійного, безпечного та якісного енергопостачання – головний пріоритет в роботі Держенергонагляду
  • Підготовка енергетичних господарств до ОЗП: результати моніторингів Держенергонагляду
  • 5770: Держенергонагляд контролює розчистку трас повітряних ліній електропередачі в областях31 грудня 2020: Держенергонагляд контролює розчистку трас повітряних ліній електропередачі в областях!
    Держенергонагляд контролює розчистку трас повітряних ліній електропередачі в областях.
    Держенергонагляд контролює розчистку трас повітряних ліній електропередачі в областях