Навігація

Календар
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Про реалізацію проекту «Купуй Кіровоградське»

     УКРАЇНА

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 ГОЛОВИ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від “ 2 лютого 2011 року                                                                                                                             № 53-р

 

смт  Добровеличківка

 

Про реалізацію проекту

«Купуй Кіровоградське»

 

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 січня 2011 року № 45-р «Про реалізацію проекту «Купуй Кіровоградське», з метою виконання завдань, визначених обласною програмою «Центральний регіон – 2015», розширення присутності товарів місцевого виробництва на внутрішньому ринку району, сприяння задоволенню потреб населення району у товарах за доступними цінами:

 

1.Утворити раду з координації питань реалізації проекту «Купуй Кіровоградське».

 

2.Затвердити:

склад ради з координації питань реалізації проекту «Купуй Кіровоградське» (додається);

Положення про раду  з координації питань реалізації проекту «Купуй Кіровоградське» (додається).

 

3. Визначити відповідальними за реалізацію проекту «Купуй Кіровоградське»:

управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації – у  частині залучення  підприємств-товаровиробників до участі у реалізації проекту «Купуй Кіровоградське», поставок товарів і продукції місцевого виробництва у торгівельну мережу району та області, проведення моніторингу обсягів поставок у розрізі асортименту;

відділ економіки та розвитку інфраструктури  районної державної адміністрації – у частині координації роботи щодо залучення підприємств торгівлі до участі у проекті «Купуй Кіровоградське», розширення асортименту продовольчих товарів місцевого виробництва, що реалізуються у торгівельній мережі району.

 

4. Відділу економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації:

сформувати до 10 лютого 2011 року дислокацію об’єктів роздрібної торгівлі-учасників проекту «Купуй Кіровоградське»  та  розмістити  її на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації;

запровадити щоквартальний моніторинг асортименту продажу товарів місцевого виробництва, реалізація яких здійснюється у рамках  проекту«Купуй Кіровоградське».

 

5. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації:

сформувати базу даних підприємств харчової промисловості-учасників проекту «Купуй Кіровоградське» та розмістити на веб-сайті районної державної адміністрації;

разом з  підприємствами харчової промисловості взяти участь у проведенні обласної виставки-ярмарку товарів і продукції, що виробляється на території району.

 

6. Визначити відповідальним за реалізацію проекту  «Купуй Кіровоградське» в районі заступника голови районної державної адміністрації Прокопенка В.П.

 

7. Відділу статистики в Добровеличківському районі забезпечити щомісячне проведення моніторингу присутності товарів місцевого виробництва у підприємствах торгівлі району та інформацію про результати моніторингу подавати відділу економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації на узагальнення до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

 

8.Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації інформацію про проведену роботу направляти щокварталу до         1 числа місяця, наступного за звітним періодом відділу економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.

 

9. Відділу економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації забезпечити розгляд питань про стан реалізації проекту «Купуй Кіровоградське» на засіданнях колегій районної державної адміністрації та нарадах за участю керівників підприємств товаровиробників та торгівлі.

 

10. Рекомендувати міському, селищному та сільським головам забезпечити виконання даного розпорядження в кожному продовольчому магазині та території підпорядкованих населених пунктів.

 

11. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити створення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації веб-сторінки «Купуй Кіровоградське».

 

12. Інформаційно-видавничому об’єднанню «Сільське життя» забезпечити широке висвітлення стану реалізації заходів щодо реалізації проекту «Купуй Кіровоградське».

 

13. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Прокопенка В.П.

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                                                                                С.Хрущ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови Добровеличківської районної державної адміністрації

від « 2 » лютого 2011 року № 53-р

 

СКЛАД

ради з координації питань реалізації проекту«Купуй Кіровоградське»

 

Голова ради

Хрущ

Сергій Іванович

- перший заступник голови районної державної адміністрації

Заступник голови ради

Прокопенко

Віталій Петрович

- заступник голови районної державної адміністрації

Секретар  ради

Морма

Сергій Григорович

- начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації

Члени ради:

Алтухов

Микола Сергійович

- голова громадської організації комітету підприємців Добровеличківщини (за згодою)

Кошман

Лариса Василівна

- начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

Лапа

Лариса Іванівна

- в.о. директора ІВО «Сільське життя» (за згодою)

Мазуренко

Сергій Вікторович

- голова правління Добровеличківського райспоживтовариства (за згодою)

Михайловський

Леонід Вікторович

- головний санітарний лікар району (за згодою)

Попелюх

Юрій Іванович

- голова ради підприємців з питань сільського господарства при районній державній адміністрації (за згодою)

Солопун

Олена Миколаївна

- голова ради підприємців з питань торгівлі, громадського харчування та послуг при районній державній адміністрації (за згодою)

Шитря

Андрій Володимирович

- начальник  Добровеличківського  відділення Новоукраїнської міжрайонної податкової інспекції (за згодою)

 

 

 

 

___________________________________________

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови

Добровеличківської районної

державної адміністрації

від 2 ” лютого 2011 року № 53-р

                                   

ПОЛОЖЕННЯ

про Раду з координації питань реалізації проекту "Купуй Кіровоградське"

 

 1. Рада з координації питань реалізації проекту "Купуй Кіровоградське" є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, що утворюється при голові районної державної адміністрації ( далі - Рада).

 

2. Рада у своїй діяльності  керується чинним законодавством, рішеннями Кабінету Міністрів України, рішеннями обласної ради, рішенням районної ради, розпорядженнями голови облдержадміністрації, розпорядженнями голови райдержадміністрації та цим Положенням.

 

 Основними завданнями  Ради є:

 

 Сприяння у формуванні дієвого механізму взаємодії місцевих органів виконавчої влади і суб'єктів господарювання на засадах партнерства,  відкритості та прозорості у сфері виробництва та реалізації  товарів, робіт і продукції місцевого виробництва у рамках  проекту "Купуй Кіровоградське".

 

Вивчення та аналіз  існуючих проблем, що  виникають під час проходження   товарів і продукції від виробника до споживача.

 

 Координація зусиль підприємств промисловості та торгівлі району з вирішення проблемних питань, що виникають у рамках реалізації проекту "Купуй Кіровоградське".

 

 Розробка пропозицій щодо удосконалення організації роботи підприємств  промисловості та торгівлі у рамках реалізації проекту "Купуй Кіровоградське".

 

Сприяння  організації та проведенню  виставок-ярмарків, ярмарків - пропозицій  товарів і сільськогосподарської продукції, презентацій та дегустацій продовольчих товарів  тощо.

 

 Рада має право:

 

 Утворювати в разі потреби тимчасові  робочі групи з  координації питань реалізації проекту "Купуй Кіровоградське", залучати в установленому порядку до участі в їх роботі представників  органів місцевого самоврядування,  громадських організацій, а також незалежних експертів.

 Одержувати в установленому порядку від структурних підрозділів районної державної адміністрації та  органів місцевого самоврядування інформацію та матеріали,  що необхідні  для виконання покладених на них завдань.

 

3. Заслуховувати на своїх засіданнях інформацію керівників органів місцевого самоврядування, установ та організацій з питань, що належать до їх компетенції в частині реалізації проекту "Купуй Кіровоградське".

 

Організація діяльності Ради:

 

1. Рада провадить свою діяльність на основі взаємодії та партнерства з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями району.

 

2. Персональний склад ради затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

 

3. Раду очолює голова районної державної адміністрації, який має заступника та секретаря ради.

 

4. Основною формою роботи  ради є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше 2 разів на рік.

 

5. Рада на своїх засіданнях приймає рішення, що оформляються протоколом, які затверджуються головою та підписуються секретарем засідання.

 

6. Рішення  ради мають рекомендаційний характер.

 

 

_______________________________

  • Перелік продовольчих товарів, що пропонуються товаровиробниками Добровеличківського району до реалізації у рамках проекту «Купуй Кіровоградське»
  • Мета та першочергові завдання економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2012 рік
  • Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Добровеличківської райдержадміністрації
  • 381: Про реалізацію проекту «Купуй Кіровоградське»5 серпня 2013: Про реалізацію проекту «Купуй Кіровоградське»!
    Про реалізацію проекту «Купуй Кіровоградське».
    Про реалізацію проекту «Купуй Кіровоградське»