Навігація

Календар
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Місце, де надаються необхідні запитувачам форми запитів на публічну інформацію, розташоване: кабінет № 22.

 

від "_10_" __грудня__ 2014 року                                                                                           №__384-р__

 

смт Добровеличківка

 

Про переліки відомостей службової

та конфіденційної інформації

 

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року № 1893 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію» (зі змінами), законів України «Про інформацію» (зі змінами), «Про захист персональних даних», «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 09 червня 2011 року № 505-р «Про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», від 17 листопада 2014 року № 463-р «Про переліки відомостей службової та конфіденційної інформації», розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 червня 2011 року № 359-р «Про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою визначення відомостей, що становлять службову інформацію Добровеличківської районної державної адміністрації, якій присвоюється гриф «Для службового користування», та переліку конфіденційної інформації, володільцем якої є Добровеличківська районна державна адміністрація:

1. Затвердити у новій редакції і ввести в дію перелік відомостей, що становлять службову інформацію Добровеличківської районної державної адміністрації, якій присвоюється гриф «Для службового користування», та перелік конфіденційної інформації, володільцем якої є Добровеличківська районна державна адміністрація у новій редакції (далі – переліки) (додаються).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 травня 2014 року № 184-р «Про затвердження переліків відомостей службової та конфіденційної інформації у новій редакції».

3. Контроль за додержанням вищезазначених переліків покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Алєксєєву В.А.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                     В.ТКАЧЕНКО

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Добровеличківської районної державної адміністрації

__10__   ____грудня___   2014   №   __384-р_

 

ПЕРЕЛІК

відомостей, що становлять службову інформацію

Добровеличківської районної державної адміністрації,

якій присвоюється гриф «Для службового користування»

 

№ з/п

Відомості

 

1

2

1.

Службова інформація, що міститься в документах суб’єктів владних повноважень, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

2.

Зведені відомості щодо режимних приміщень (зон, територій) для проведення секретних робіт, сховищ матеріальних носіїв секретної інформації, заходи щодо їх охорони.

3.

Зведені відомості щодо пропускного та внутрішньооб’єктового режиму.

4.

Зведені відомості щодо ведення секретного діловодства.

5.

Зведені відомості про порядок проведення нарад з використанням секретної інформації.

6.

Зведені відомості про порядок поводження з секретними документами під час відрядження.

7.

Зведені відомості щодо забезпечення режиму секретності у зв’язку з виїздом до іноземних держав громадян, яким надано чи було надано допуск та доступ до державної таємниці.

8.

Зведені відомості щодо забезпечення режиму секретності під час міжнародного співробітництва.

9.

Зведені відомості щодо забезпечення режиму секретності в умовах особливого періоду або надзвичайного стану.

10.

Зведені відомості про поводження з матеріальними носіями секретної інформації у разі зміни начальника режимно-секретного органу              (далі – РСО), працівника, на якого покладено обов’язки щодо забезпечення режиму секретності, реорганізації або ліквідації РСО.

11.

Зведені відомості про проведення службових розслідувань за фактами порушень законодавства у сфері охорони державної таємниці.

12.

Номенклатура секретних справ.

13.

Номенклатура посад працівників апарату райдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації, перебування на яких потребує оформлення допуску та надання доступу до державної таємниці.

14.

Акти на знищення секретних та з грифом «Для службового користування» документів і справ.

15.

Журнали обліку підготовлених секретних документів та документів з грифом «Для службового користування».

16.

Облікова картка громадянина про надання допуску та доступу до державної таємниці.

17.

Положення про режимно-секретний орган (РСО) апарату райдержадміністрації.

18.

Річний план роботи режимно-секретного органу (РСО) апарату райдержадміністрації.

19.

Звіт про стан забезпечення охорони державної таємниці за рік.

20.

Акти перевірки наявності секретних документів та інших матеріальних носіїв інформації (якщо не містять інформації, що становить державну таємницю).

21.

Розпорядження голови райдержадміністрації:

про надання доступу до державної таємниці;

про припинення доступу до секретної інформації;

про встановлення надбавки за роботу в умовах режимних обмежень;

про експертну комісію з питань таємниць;

про експертну комісію з проведення експертизи цінності документів.

22.

Протоколи засідань експертної комісії з питань таємниць та експертної комісії з проведення експертизи цінності документів.

23.

Висновок про реальну (фактичну) обізнаність громадянина у відомостях, що становлять державну таємницю.

24.

Інструкція про порядок забезпечення режиму секретності при роботі на запасному пункті управління райдержадміністрації у разі введення в державі особливого періоду.

25.

Правила внутрішньооб’єктового режиму апарату райдержадміністрації.

26.

Інструкція про рятування документів та майна режимно-секретного органу (РСО) апарату райдержадміністрації на випадок надзвичайної ситуації (пожежі, аварії, стихійного лиха, спрацювання сигналізації тощо)

27.

Схеми організації зв’язку з неповним переліком позивних та діючих частот.

28.

Картка результатів перевірки громадянина у зв’язку з допуском до державної таємниці.

29.

Акт за результатами експертної оцінки матеріальних носіїв інформації.

30.

Журнал обліку вхідних секретних документів.

31.

Журнал обліку секретних документів, надрукованих у друкарському бюро.

32.

Витяги з переліку телефонних та телеграфних постійно діючих каналів, а також за паролями «Каштан» та «Стихія».

33.

Відомості про плани та схеми зв’язку, які розкривають побудову системи зв’язку ДСНС України в мирний час.

34.

Виписки з таблиці позивних посадових осіб.

35.

Відомості щодо технічного стану та готовності про кожну окрему систему оповіщення.

36.

Виписки з радіоданих.

37.

Плани об’єктів (адміністративних будинків) з нанесеними схемами мереж зв’язку, сигналізації, радіофікації, електроживлення, освітлення та комп’ютерних систем.

38.

Відомості про час та маршрут транспортування вибухових речовин та засобів підриву, вибухонебезпечних предметів, а також місця їх знищення та знешкодження.

39.

Акт про відібрання для знищення та знищення машинних носіїв інформації.

40.

Відомості про загрози (моделі загроз або моделі порушників) або можливі шляхи реалізації загроз для службової та конфіденційної інформації, що циркулює на конкретному об’єкті інформаційної діяльності або обробляється в конкретній інформаційній (автоматизованій), телекомунікаційній чи інформаційно-телекомунікаційній системі.

41.

Відомості про вимоги (рекомендації) щодо забезпечення технічного захисту службової та конфіденційної інформації.

42.

Відомості за окремими показниками про планування, організацію, запровадження заходів, фактичний стан, наявність недоліків в організації технічного захисту службової та конфіденційної інформації, володіння якими дає змогу ініціювати витік службової та конфіденційної інформації, щодо об’єкта інформаційної діяльності, інформаційної (автоматизованої), телекомунікаційної, інформаційно-комунікаційної системи, де циркулює службова інформація.

43.

Відомості за окремими показниками про зміст заходів, склад засобів, умови експлуатації комплексу технічного захисту (комплексної системи захисту) службової та конфіденційної інформації, що циркулює на конкретному об’єкті інформаційної діяльності або обробляється в конкретній інформаційній (автоматизованій), телекомунікаційній чи інформаційно-телекомунікаційній системі.

44.

Відомості за окремими показниками про організацію, результати перевірок ефективності технічного захисту службової та конфіденційної інформації, що циркулює на конкретному об’єкті інформаційної діяльності або в конкретній інформаційній (автоматизованій), телекомунікаційній чи інформаційно-телекомунікаційній системі.

45.

Відомості про характеристики засобів обробки службової та конфіденційної інформації (забезпечення технічного захисту службової та конфіденційної інформації), якщо розкриваються окремі показники норм ефективності технічного захисту службової та конфіденційної інформації або вимог (рекомендацій) щодо його забезпечення.

46.

Відомості про заходи цивільного захисту(цивільної оборони) на особливий період районів, міст, районів у містах, підприємств, установ, організацій, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

47.

Відомості про інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони), що передбачені (реалізовані) в генеральних планах забудови населених пунктів та відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

48.

Облікові картки захисних споруд та протирадіаційних укриттів, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

49.

Відомості про порядок, критерії та правила віднесення міст та об’єктів національної економіки до відповідних категорій з цивільного захисту (цивільної оборони).

50.

Відомості за сукупністю усіх показників про зміст та основні напрямки розвитку інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на особливий період, що передбачені (реалізовані) в генеральних планах забудови населених пунктів та відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

51.

Зведені відомості за окремими показниками про кількість, загальну площу та місткість захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) на підприємствах, установах, організаціях, містах, селищах та сільській місцевості, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

52.

Програмний додаток REESTR для представлення, редагування та поповнення інформації в базі даних Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів.

53.

Відомості про участь у заходах з антитерористичної діяльності, на які не поширюється дія Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

54.

Зведені дані про стан підготовки цивільного захисту (цивільної оборони) за рік, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

55.

Зведені відомості про техніко-економічні характеристики в розрізі регіонів, які накопичені у Державному реєстрі потенційно небезпечних об’єктів.

56.

Відомості, що розкривають бази даних на об’єкти і споруди систем життєзабезпечення згідно з затвердженими галузевими і обласними (регіональними) програмами створення страхового фонду документації.

57.

Перелік об’єктів і споруд систем життєзабезпечення, виробів та об’єктів, документація на які замікрофільмована, та мікрофільмів, прийнятих на державне зберігання.

58.

Відомості про час та маршрут транспортування радіоактивних речовин.

59.

Відомості про комплекс технічних засобів системи фізичного захисту об’єктів поводження з радіоактивними речовинами щодо:

засобів виявлення несанкціонованого доступу на об’єкт;

кабельних мереж технічних засобів системи фізичного захисту;

системи управління інженерно-технічними засобами;

системи охоронного освітлення та резервного електроживлення.

60.

Відомості про дислокацію та характеристики захисних споруд місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

61.

Відомості, що розкривають координати об’єктів та джерел комунального водозабезпечення в місцях водозабору та координати місць приєднань до комунальних водоводів об’єктів промисловості.

62.

Організаційні заходи та технічні засоби охорони об’єктів комунального водозабезпечення.

63.

Відомості щодо створення, розвитку, утримання, передачі, ліквідації, реалізації та фінансування мобілізаційних потужностей.

64.

Заходи щодо виробництва та поставки технічних засобів та майна речової служби в особливий період (крім Збройних Сил України).

65.

Відомості щодо виробництва, закупівлі та поставки продовольства, сільськогосподарської продукції, потреби сільського господарства в хімічних і мікробіологічних засобах росту рослин, мінеральних добрив в особливий період.

66.

Заходи щодо поставки пально-мастильних матеріалів в особливий період.

67.

Відомості щодо кількості автотранспортної, дорожньо-будівельної, підіймально-транспортної техніки, які підлягають передачі Збройним Силам України, в місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування.

68.

Відомості щодо забезпечення виконавців мобілізаційних завдань матеріально-технічними, сировинними та енергетичними ресурсами в особливий період.

69.

Відомості щодо виробництва ветеринарного майна та технічних засобів ветеринарної медицини в особливий період.

70.

Відомості щодо показників із праці та кадрів, джерел забезпечення кадрами потреб господарства області, району в особливий період.

71.

Відомості щодо підготовки фахівців у закладах освіти на особливий період.

72.

Заходи щодо надання медичних, транспортних, поштових, ремонтних та інших послуг, виробництва та поставки лікарських засобів та медичного майна в особливий період.

73.

Відомості щодо виробництва найважливішої цивільної промислової продукції в особливий період.

74.

Відомості про номенклатуру, обсяги (норми), місця зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в місцевому органі виконавчої влади, на підприємстві, в установі, організації, які не задіяні у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих до них.

75.

Заходи щодо капітального будівництва в особливий період.

76.

Відомості про методичні матеріали з питань мобілізаційної підготовки господарства області, району.

77.

Відомості про виконання законів, інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки господарства області, району.

78.

Відомості про заходи, передбачені для забезпечення сталого функціонування в особливий період місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ і організацій, які не задіяні у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

79.

Відомості про стан мобілізаційної готовності підприємств, установ і організацій, які не задіяні у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих до них.

80.

Відомості про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період у частині, що стосується районної державної адміністрації, органу місцевого самоврядування, окремого підприємства.

81.

Відомості про заходи мобілізаційної підготовки, мобілізаційного плану, які не підпадають під дію статей Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, щодо:

створення, розвитку, утримання, передачі, ліквідації, реалізації та фінансування мобілізаційних потужностей;

виробництва та поставки технічних засобів, майна речової служби в особливий період;

забезпечення виконавців мобілізаційних завдань матеріально-технічними, сировинними та енергетичними ресурсами в особливий період.

82.

Відомості про військовозобов’язаних, заброньованих за підприємствами, установами, організаціями, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

83.

Відомості про виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним Силам України, іншим військовим формуванням в особливий період.

84.

Відомості про виробничі потужності, обсяги, технології виробництва матеріалів, які передбачається використовувати для виготовлення озброєння, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них у цілому щодо підприємства, установи, організації.

85.

Відомості щодо перевірки стану мобілізаційної підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

86.

Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації щодо життєзабезпечення населення в особливий період.

87.

Відомості про організацію оповіщення, управління і зв’язку, порядок переведення місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації на режим роботи в умовах особливого періоду, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

88.

Відомості про довгострокові та річні програми мобілізаційної підготовки місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації.

89.

Відомості про порядок, критерії та правила віднесення міста, об’єктів національної економіки до відповідних категорій з цивільного захисту.

90.

Відомості про організацію реагування та дій в разі виникнення аварій на об’єктах, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

91.

Програми професійної підготовки особового складу сил цивільного захисту.

92.

Відомості про антитерористичні заходи на об’єктах поводження з радіоактивними речовинами, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

93.

Відомості за сукупністю всіх показників щодо хімічно небезпечних об’єктів, які віднесені до І-ІІ ступенів хімічної небезпеки, які розташовані на території області (місце розташування об’єкта, кількість та умови зберігання небезпечних хімічних речовин, масштаби можливого хімічного забруднення та очікування втрати населення у разі аварії на хімічно небезпечному об’єкті).

94.

Відомості про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку районної державної адміністрації, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, які не виробляють озброєння (військової техніки).

95.

Відомості з питань створення та утримання резерву медикаментів та медичного майна довготривалого зберігання на особливий період та на випадок виникнення надзвичайної ситуації, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

96.

Розпорядження голови облдержадміністрації про затвердження штабу територіальної оборони.

97.

Відомості щодо розробки документів з питань територіальної оборони, якщо відомості в них не містять інформацію, що становить державну таємницю.

98.

Відомості, що розкривають зміст угод, договорів, контрактів, які за домовленістю сторін вважаються конфіденційними.

99.

Відомості про проблемні питання міжнародних організацій, до яких входить Україна, що стосується третіх країн, які можуть внести загострення в стосунках з цими країнами.

100

Листування з міністерствами, іншими органами державної влади, підприємствами, установами та організаціями щодо вироблення стратегії захисту інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах.

101

Первинна звітність з питань водокористування.

102

Відомості щодо схем розташування меліоративних систем.

103

Відомості, що містять інформацію, розголошення якої може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, призвести до заворушень чи злочинів, якщо ці відомості не містять інформацію, що становить державну таємницю.

104

Відомості про точне місцезнаходження на глибині до 10 м дорогоцінного, напівдорогоцінного каміння та самородних дорогоцінних металів.

105

Відомості про розвідані запаси, перспективні ресурси окремих родовищ (ділянок тих видів корисних копалин, балансові запаси яких у цілому в Україні становлять державну таємницю.

106

Відомості про розвідані запаси та перспективні ресурси окремих родовищ (ділянок) тих видів корисних копалин, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року № 742 віднесені до стратегічно важливих для економіки України у випадку, якщо вони перевищують мінімальні обсяги, визначені постановою.

107

Державна статистична звітність за формами 6-зем., 6-А зем., 2-А зем

108

Особові справи державних службовців (крім відомостей у деклараціях державних службовців, визначених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»).

_________________________

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Добровеличківської районної державної адміністрації

__10__   ____грудня___   2014   №   __384-р_

 

ПЕРЕЛІК

конфіденційної інформації, володільцем якої є

Добровеличківська районна державна адміністрація*

 

1. Інформація про фізичну особу (персональні дані) – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована (дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження).

 

2. Персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави, або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень, не є конфіденційною інформацією.

 

3. Персональні дані, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, оформлені за формою і в порядку, встановленими Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», не належать до інформації з обмеженим доступом, крім відомостей, визначених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

 

*Примітка.

Не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, крім випадків, передбачених статтею 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Розпорядження голови Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області від 16 червня 2011 року № 359-р rozpor-zah.doc [117,5 Kb] (завантажувань: 22)

 

Розпорядження

голови Добровеличківської районної державної адміністрації

Кіровоградської області

від 16 червня 2011 року № 359-р 

rozpor-zah.doc [117,5 Kb] (завантажувань: 22)

 

Стаття 23. Право на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації

1. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
2. Запитувач має право оскаржити:
   1) відмову в задоволенні запиту на інформацію;
   2) відстрочку задоволення запиту на інформацію;
   3) ненадання відповіді на запит на інформацію;
   4) надання недостовірної або неповної інформації;
   5) несвоєчасне надання інформації;
   6) невиконання розпорядниками обов'язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 цього Закону;
   7) інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.
3. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Надання публічної інформації Добровеличківською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
3) підпис і дату.

 

Для оформлення інформаційного запиту звертатись за адресою:

27000, Кіровоградська область, смт.Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, 
Добровеличківська РДА 
(на конверті вказувати "Публічна інформація");

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

- Від фізичної особи; (form1.pdf [64,83 Kb] (завантажувань: 18) )
- Від юридичної особи; (form2.pdf [65,55 Kb] (завантажувань: 15) )
- Від об’єднань громадян; (form3.pdf [64,48 Kb] (завантажувань: 2) )

електронна пошта: inbox1@dv.kr-admin.gov.ua

 

       Розпорядженнями голови Добровеличківської районної державної адміністрації від 16 червня 2011 року №359-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної іформації” та від 19 ківітня 2018 року №101-р "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 червня 2011 року № 359-р" визначено відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, розпорядником якої є районна державна адміністрація, керівника апарату районної державної адміністрації Потураєва І.В.. (тел. (05253) 5 – 12 – 37) Відповідальною за організацію доступу до публічної інформації в апараті районної державної адміністрації визначено начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Гончаренко О.О.(тел. (05253) 5 – 17 – 49).

 

Також визначено загальний відділ апарату райдержадміністрації спеціальним структурним підрозділом з питань координації виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації".

 

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.