Навігація

Календар
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Надання публічної інформації Добровеличківською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
3) підпис і дату.

 

Для оформлення інформаційного запиту звертатись за адресою:

27000, Кіровоградська область, смт.Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, 
Добровеличківська РДА 
(на конверті вказувати "Публічна інформація");

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

- Від фізичної особи; (form1.pdf [64,83 Kb] (завантажувань: 18) )
- Від юридичної особи; (form2.pdf [65,55 Kb] (завантажувань: 15) )
- Від об’єднань громадян; (form3.pdf [64,48 Kb] (завантажувань: 2) )

електронна пошта: inbox1@dv.kr-admin.gov.ua

 

       Розпорядженнями голови Добровеличківської районної державної адміністрації від 16 червня 2011 року №359-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної іформації” та від 19 ківітня 2018 року №101-р "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 червня 2011 року № 359-р" визначено відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, розпорядником якої є районна державна адміністрація, керівника апарату районної державної адміністрації Потураєва І.В.. (тел. (05253) 5 – 12 – 37) Відповідальною за організацію доступу до публічної інформації в апараті районної державної адміністрації визначено начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації Гончаренко О.О.(тел. (05253) 5 – 17 – 49).

 

Також визначено загальний відділ апарату райдержадміністрації спеціальним структурним підрозділом з питань координації виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації".

 

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.