Навігація

Календар
«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

18 січня 2019 року в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглядалися   питання про доцільність (недоцільність) встановлення місця проживання дитини біля батька, направлення малолітньої дитини до Кіровоградського будинку дитини нового типу, встановлення опіки над малолітньою дитиною та ін.

Під час розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

 

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський  профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації. 

 

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» стартував

Докладніше...>>>

23 травня 2018 року в приміщення райдержадміністрації заступником голови районної державної адміністрації Ткаченком В.В. проведено чергове засідання координаційної ради служби у справах  дітей, на якому було розглянуто питання про стан роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах на території району, заслухано інформацію про роботу громадської інспекції виконкому Троянської сільської ради, розглянуто питання про безвідповідальне відношення окремих батьків до виконання батьківських обов’язків.

В ході роботи координаційної ради проаналізовано причини складних життєвих обставин, намічено шляхи їх усунення;  визнано  позитивною роботу громадської інспекції у справах дітей виконкому Троянської сільської ради; прийнято відповідні рішення щодо застосування до безвідповідальних батьків заходів адміністративного впливу за ухилення від виконання батьківських обов’язків, визначено терміни поліпшення батьками  умов утримання та виховання дітей.

Захист соціальних прав дітей у районі координується службою у справах дітей райдержадміністрації. Багато проблем доводиться вирішувати на місцях. Саме тому,
15 березня 2018 року головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Оленою Сливчук спільно з фахівцями центру надання соціальних послуг населенню виконавчого комітету Помічнянської міської ради Ларисою Трибой та Оленою Кобець здійснено рейд на території міста Помічна.

  

Рейд на території міста Помічна

 

Докладніше...>>>

14 березня 2018 року по торгівельних закладах Добровеличківки було проведено рейд з метою перевірки дотримання працівниками торгівлі законодавства про заборону продажу неповнолітнім тютюнових виробів та спиртних напоїв. В ході проведення рейду було опрацьовано 7 об’єктів торгівлі, розміщених у центрі селища. Спеціалістами служби у справах дітей та інспектором Добровеличківського ВП Новоукраїнського ВП ГУМП в Кіровоградській області О.Картошан проведено розмови з працівниками торгівлі, перевірено наявність застережливих плакатів  біля відділів продажу тютюну та алкоголю. Рекомендовано працівникам магазинів «Економ» та «Каштан» розмістити  відповідні плакати в своїх торгівельних закладах.

Рейд по торгівельних закладах

 

13 березня 2018 року в селі Піщаний Брід, спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації, Слободенюк Аллою спільно з психологом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Максименко Анастасією та головним спеціалістом безоплатної правової допомоги Голованівського місцевого центру вторинної правової допомоги Насуличем Олександром, було здійснено черговий рейд щодо обстеження умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всього було обстежено умови проживання 3 сімей зазначеної категорії, в яких проживає 9 дітей.

 

Рейд Діти вулиці

Докладніше...>>>

14 березня 2018 року в рамках проведення чергового засідання клубу «Моральність і право», що функціонує при районній бібліотеці для дорослих, на базі Добровеличківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, провідним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Слободенюк Аллою Миколаївною спільно з інспектором Добровеличківського відділення поліції Новоукраїнського ВП ГУМП в Кіровоградській області Картошаном Олегом Володимировичем із здобувачами освіти 10-х та 11-х класів було проведено годину спілкування на тему «Вчинок, відповідальність, наслідок».

 

Вчинок, відповідальність, наслідок

Докладніше...>>>

20 липня 2017 року з метою обстеження умов проживання, утримання та виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників працівниками служби у справах дітей і районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено рейд-перевірку на території селища Добровеличківка. В ході рейду було обстежено 8 сімей, в яких виховується 10 дітей.

 

Рейд-перевірка

Докладніше...>>>