Навігація

Календар
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Cприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства

 Концепція сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, схвалена розпорядженням Уряду від 21 листопада ц.р. № 1035‑р  з метою концептуального визначення напрямку державної політики щодо сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства і налагодження ефективної взаємодії з його інститутами. Подібні документи успішно впроваджуються у Великобританії, Данії, Естонії, Канаді, Угорщині, Хорватії.

 

Концепція визначає, що взаємодія органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства відбувається на основі таких важливих принципів як соціальне партнерство, участь інститутів громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної політики, взаємовідповідальність, визнання органами виконавчої влади діяльності інститутів громадянського суспільства, невтручання.

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання Плану проведення консультацій Добровеличківської районної державної адміністрації з громадськістю у 2010 році та Плану заходів Добровеличківської райдержадміністрації з реалізації у 2010 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства

 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 3 лютого  2010 року № 69-р „Про сприяння розвитку в області громадянського суспільства” та розпорядження голови облдержадміністрації  від 7 жовтня  2010 року № 860-р „Про проведення громадської експертизи у 2009 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства” повідомляємо, що в районі було видано розпорядження голови райдержадміністрації від 9 березня 2010 року № 89-р, яким затверджено План проведення консультацій Добровеличківської районної державної адміністрації з громадськістю у 2010 році та План заходів Добровеличківської райдержадміністрації з реалізації у 2010 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, визначені виконавці заходів та встановлені терміни їх виконання. Вищезазначене розпорядження голови райдержадміністрації направлене виконкомам місцевих рад з рекомендаціями розробити аналогічні плани проведення консультацій з громадськістю та заходів щодо розвитку громадянського суспільства.

Відповідно до плану проведення консультацій з громадськістю, 24 березня 2010 року була проведена нарада за участю голів територіальних громад району, де були підведені підсумки  розвитку фізкультурно – спортивної роботи на території району за 2009 рік та обговорено районний календарний план спортивних змагань на 2010 рік.

З метою аналізу та тенденцій  захворюваності на ГРВІ та грип протягом звітного періоду працівниками лікувальних закладів району проводилася санітарно – просвітня робота серед населення щодо профілактики грипу та ГРВІ. У 2010 році проведено 147 бесід, прочитано 19 лекцій, у січні місяці опубліковано статтю в районній газеті „Сільське джиття” під назвою „Знову про грип та ГРВІ”. У поточному році на тему профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань прочитано 69 лекцій, проведено 993 бесіди, опубліковано статтю в районній газеті „Сільське життя”: „Профілактика ракових захворювань”.

З метою обізнаності населення щодо епідемічної ситуації з туберкульозу прочитано 55 лекцій, проведено 807 бесід та опубліковано статтю: „Провірте своє здоров’я”. У березні та листопаді 2010 року проведено засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ /СНІДу. Постійно проводилися профілактичні заходи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя, негативного впливу на здоров’я від вживання алкоголю, наркотиків, психотропних речовин та прекурсорів, запобігання і зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, насамперед дітей та молоді.

У центральній районній лікарні проведено бесіди та прочитано лекції про негативні наслідки шкідливих звичок під час профілактичних наркологічних і психіатричних оглядів, а також при зверненні хворих і під час лікування. У 2010 році на вказані теми проведено 738 бесід, прочитано  47 лекцій, опубліковано статтю в районну газету „Сільське життя”.

Службою у справах дітей райдержадміністрації поінформовано населення району про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського пілкування. Зокрема, зазначено, що станом на  20 січня 2010 року в районі функціонувало 8 прийомних сімей, в яких виховується 11 прийомних дітей. Протягом 2010 року, відповідно до затвердженого плану створення прийомних сімей, в районі було створено 2 прийомні сім’ї та влаштовано в них 4 дітей. Виплата коштів на утримання дітей, які виховуються у прийомних сім’ях проводилася своєчасно і в повному обсязі.

В червні поточного року в управлінні праці та соціального захисту населення проведено засідання „круглого столу” на тему: „Від виключення до рівності” при участі інвалідів району. На засіданні обговорено основні розділи Конвенції про права інвалідів, яка набрала чинності для України 6 березня  2010 року, а саме: мета Конвенції, загальні принципи, рівність і недискримінація, доступність, рівність перед законом.

Для забезпечення безпеки туристів, захисту їх прав та інтересів під час перебування на території району відділом культури і туризму райдержадміністрації направлено листи начальнику Добровеличківського РВ ГУ МНС України в Кіровоградській області, начальнику РВ УМВС України в Кіровоградській області та Головному санітарному лікарю району про призначення спеціалістів для проведення комплексної перевірки місць тимчасового перебування туристів.

Надано довідки автотуристам про пам’ятки історії та природи на території Федорівської сільської ради, про місце розташування пам’ятки природи „Козацька криниця”, про пам’ятний знак „Географічний центр України”. Розроблено та затверджено план заходів відділу культури і туризму райдержадміністрації щодо забезпечення захисту та безпеки туристів  на 2010 – 2011 роки. 

З метою проведення консультацій про порядок зовнішнього незалежного оцінювання у 2009/2010 навчальному році, 24 листопада 2010 року відділом освіти було проведено зональну зустріч з методистами Одеського регіонального центру оцінювання якості знань для учнів 11 класів, батьків, педагогічних працівників навчальних закладів з питань готовності до зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року.

У 2010 – 2011 навчальному році учасники зовнішнього незалежного оцінювання будуть самостійно здійснювати реєстрацію для участі в ЗНО, але при відділі освіти райдержадміністрації буде створено консультаційний пункт, який здійснюватиме методично-консультативну роботу для учасників оцінювання 2011 року.

З метою забезпечення проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики керівництвом райдержадміністрації та районної ради проводилися зустрічі з лідерами районних організацій політичних партій, громадських організацій, райкомів профспілок та релігійних громад району, створена громадська рада при райдержадміністрації із представників активно налаштованої громадськості району, де проводиться широка роз’яснювальна робота змісту проектів нормативно – правових актів, висловлюються пропозиції щодо підвищення ефективності діяльності районних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Так, у 2010 році проведено 2 зустрічі керівництва райдержадміністрації, районної ради з лідерами громадських об’єднань району, де обговорені питання про забезпечення чиного законодавтсва в період проведення президентських виборів та виборів до місцевих рад, про програму економічних реформ на 2010 – 2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка”, про розвиток фінансового сектору, про реформу податкової системи, про реформу пенсійного страхування. Проведено засідання громадської ради при райдержадміністрації, де обговорено проект Закону України „Про громадські організації”, про зміст і діяльність Організації північноатлантичного договору (НАТО) та її співробітництва з Україною.

Для вивчення та врахування в роботі громадської думки стосовно діяльності органів виконавчої влади проводився моніторинг оприлюднення  у засобах масової інформації зауважень і пропозицій інститутів громадянського суспільства та окремих громадян, виступів громадських діячів під час різноманітних конференцій, зборів, пленумів та ін.

Для ознайомлення населення району з діяльністю органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в публікаціях районної газети „Сільське життя” друкуються статті про проведення колегій райдержадміністрації, сесій районної ради, нарад, семінарів, комісій, про прийняття рішень щодо виконання показників соціально – економічного розвитку району, вирішення актуальних питань території. Оприлюднюються матеріали, що характеризують стан справ та досягення в розвитку культури, медицини, освіти, сільського господарства району.  Також, відповідна інформація розміщується на WEB – сайті райдержадміністрації.

В установах і організаціях району проводяться дні відкритих дверей, зустрічі з громадськістю та ін. 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення консультацій з громадськістю у І півріччі 2010 року

Питання (проблеми), з яких проводилися консультацій

Спосіб інформування про проведення консультацій

(дата та місце розміщення повідомлення)

Форма та дата проведення консультацій

Спосіб оприлюднення звітів про проведені консультації

(дата та місце)

Кількість пропозицій та зауважень, що надійшли під час консультацій

Результати врахування пропозицій та зауважень (кількість врахованих пропозицій та зауважень, підготовлені проекти рішень Уряду, накази та розпорядження)

Обговорення програми Президента України "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

 

В районній газеті „Сільське життя” було опубліковано повідомлення про проведення в райдержадміністрації „круглого столу” з обговорення програми Президента України "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава". В телефонному режимі поінформовано лідерів районних організацій політичних партій, громадських організацій, райкомів профіспілок про проведення „круглого столу”.

Засідання „круглого столу

(29 червня 2010 року)

 

Районна газета „Сільське життя”

 

8

Протокол засідання „круглого столу” від

29 червня 2010 року

Висловлені в ході обговорення програми пропозиції  надіслані до облдержадміністрації

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення консультацій з громадськістю у ІІ півріччі 2010 року

Питання (проблеми), з яких проводилися консультацій

Спосіб інформування про проведення консультацій

(дата та місце розміщення повідомлення)

Форма та дата проведення консультацій

Спосіб оприлюднення звітів про проведені консультації

 

Кількість пропозицій та зауважень, що надійшли під час консультацій

Результати врахування пропозицій та зауважень (кількість врахованих пропозицій та зауважень, підготовлені проекти рішень Уряду, накази та розпорядження)

 

1.Про проект Закону України „Про громадські організації”

 

 

2.Про зміст і діяльність Організації північноатлантичного договору (НАТО) та її співробітництва з Україною

 

 

Членів громадської ради поінформовано в телефонному режимі

 

Засідання громадської ради при райдержадміністрації  (20 серпня 2010 року)

 

 

Районна газета „Сільське життя”

 

4

Протокол засідання громадської ради при райдержадміністрації від 20 серпня 2010 року

 

Проект Закону України „Про громадські організації” обговорено на засіданні міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення

 

На сайті райдержадміністрації створено рубрику „Україна - НАТО”, де є вся необхідна інформація з даного питання

 

___________

ПЛАН

проведення консультацій Добровеличківської  райдержадміністрації з громадськістю у 2011 році

 

Питання

Форма та способи проведення консультацій з громадськістю

Термін проведення консультацій

Порядок оприлюднення інформації про проведення консультацій

Структурний підрозділ райдержадміністрації відповідальний за проведення консультацій з громадськістю

1

2

3

4

5

6

 1.  

Обговорення питань щодо Пенсійної реформи в Україні

Засідання

"круглого столу"

Січень 2011 року

Розміщення інформації на веб-сайті райдержадміністрації

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 1.  

Обговорення проекту Житлового кодексу

Засідання

"круглого столу"

Лютий 2011 року

ІВО „Сільське життя”

Відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 1.  

Обговорення проекту Трудового кодексу

Засідання

"крутого столу"

Лютий-березень 2011 року

Розміщення інформації на веб-сайті райдержадміністрації

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

райкоми профспілок (за згодою)

 1.  

Участь у державній програмі боротьби з розповсюджен­ням ВІЛ/СНІДу на

регіональ­ному рівні

Засідання районної коор­динаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції і Сніду

 

Щокварталу протягом 2011 року

Веб-сайт райдержадміністрації

Відділ охорони здоров'я райдержадміністрації

 1.  

Про стан соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

Виступ началь­ника управ­ління праці та соціального захисту населення РДА

Квітень, грудень 2011 року

Публікації у місцевих засобах масової інформації

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 1.  

Про проблеми дотримання гендерної рівності

Засідання

"круглого сталу"

Червень 2011 року

Розміщення інформації на

веб-сайті райдержадміністрації

Відділ у справах сім'ї та молоді райдержадміністрації

 1.  

Про впровадження концепцій Центрів місцевої активності на базі закладів культури

Засідання

"круглого столу"

ІІ квартал 2011 року

Розміщення інформації на веб-сайті райдержадміністрації

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

 1.  

Вдосконалення системи соціальної допомоги

Засідання

"круглого столу"

II квартал 2011 року

Розміщення інформації на веб-

сайті райдержадміністрації

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 1.  

Про стан корупції у навчальних закладах району

Засідання

"круглого столу"

Вересень 2011 року

Розміщення інформації на веб-сайті райдержадміністрації

Відділ освіти райдержадміністрації

 1.  

Про створення моделі сучасної сільської бібліотеки

Засідання

"круглого столу"

Жовтень 2011 року

Розміщення інформації на веб-сайті райдержадміністрації

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

 1.  

Формування та створення мережі молодіжних комунальних клубів дозвілля

Семінар

Листопад 2011 року

Розміщення інформації на веб-сайті райдержадміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту  райдержадміністрації

 1.  

Обговорення Конвенції про права інвалідів

Засідання

"круглого столу"

IV квартал 2011 року

Розміщення інформації на веб-сайті райдержадміністрації

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 1.  

Про проект програми економічного і соціального розвитку Добровеличківського району на 2012 рік

Засідання

"круглого столу"

Грудень 2011 року

Веб-сайт райдержадміністрації

Відділ економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

РАЙОННИЙ ПЛАН

заходів щодо реалізації у 2011 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства

№ п/п

Зміст заходу

Відповідальний структурний підрозділ

Строк виконання

1

2

3

4

Проведення консультацій з громадськістю, інших публічних заходів

1.

Проведення громадських слухань, конференцій, форумів, "круглих столів", радіо-, телепередач, Інтернет-конференцій, електронних консультацій, індивідуальних консультацій, зустрічей згромадськістю з обговорення проектів законодавчих актів, програм соціально-економічного розвитку, галузевих програм та інших нормативно-правових актів, основних питань розвитку території, з інших питань

Структурні підрозділи райдержадміністрації, виконкоми місцевих рад

Відповідно до Плану проведення консультацій з громадськістю на 2011 рік

Взаємодія з громадськими радами

2.

Організаційне забезпечення проведення діяльності громадської ради при райдержадміністрації

Сектор з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдерж­адміністрації

Відповідно до плану роботи громадської ради при  райдержадміні­страції

3.

Забезпечити висвітлення діяльності громадської ради при райдержадміністрації

Сектор з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдерж­адміністрації

 

Протягом року

4.

Сприяти громадській раді при райдержадміністрації щодо проведення відповідно до законодавства громадської експертизи та громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Протягом року

Взаємодія з громадськістю за допомогою веб-сайту райдержадміністрації

5.

Розміщення на веб-сайті райдержадміністрації інформації про взаємодію з громадськістю: анонси заходів, інформації про проведені заходи

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Протягом року

6.

Розміщувати на веб-сайті райдержадміністрації  інформацію про виконання районних цільових програм

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Протягом року

7.

Використовувати офіційний веб-сайт для проведення публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій з громадськістю

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Протягом року

Взаємодія з інститутами громадянського суспільства

8.

Проведення брифінгів та прес-конференцій для представників інститутів громадянського суспільства

Сектор з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдерж­адміністрації

Протягом року

9.

Проведення семінарів для представників громадських організацій та засобів масової інформації щодо пріоритетних напрямків роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

Структурні підрозділи

райдержадміністраці

 

Протягом року

Вивчення громадської думки

10.

Проведення аналізу громадської думки стосовно діяльності органів виконавчої влади, у тому числі через опитування громадськості

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдержадміністрації

Протягом року

11.

Проведення моніторингу оприлюднених у засобах масової інформації зауважень і пропозицій інститутів громадянського суспільства та окремих громадян

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдержадміністрації

Протягом року

12.

Врахування оприлюднених у засобах масової інформації зауважень і пропозицій інститутів громадянського суспільства та окремих громадян та інформування про проведену роботу через офіційні веб-сайти та засоби масової інформації

Структурні підрозділи райдержадміністрації, виконкоми місцевих рад

Протягом місяця з моменту оприлюднення

 

Створення та продовження функціонування телефонних "гарячих ліній”, забезпечення врахування громадської думки під час прийняття остаточного рішення з питань, що потребували вивчення громадської думки

Структурні підрозділи райдержадміністрації, виконкоми місцевих рад

Протягом року

 

 

 • РЕГЛАМЕНТ громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації
 • ПОЛОЖЕННЯ
 • 236: Cприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства25 квітня 2013: Cприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства!
  Cприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства.
  Cприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства