Навігація

Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

КЛУБНІ ЗАКЛАДИ ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

п/п

Назва клубного закладу

Директор

Адреса закладу

Телефон

Графік роботи

1

Добровеличківський районний Будинок культури

Ревенко

Любов Анатоліївна

смт. Добровеличківка, вул. Поповича,19 

5-17-39

Пн – Чт.

8.00 – 17.15

Пт. 8.00 – 16.00

2

Тишківський Палац культури

Чугай Лідія Миколаївна

с.Тишківка

Добровеличківського району

55-4-65

8.00 – 17.15

Вих.: понеділок, вівторок

3

Андріївський

сільський клуб

Поліщук Оксана Іванівна

с.Андріївка

Добровеличківського району

-

8.00 – 17.15

Вих.: понеділок, вівторок

4

Троянський сільський клуб

Сіденко Володимир Григорович

с.Трояни

Добровеличківського району

-

18.00 – 22.15 Вих.: понеділок, середа

5

Піщанобрідський сільський клуб

Гордієнко Надія Леонідівна

с.Піщаний Брід

Добровеличківського району

-

8.00 – 17.15

Вих.: субота, неділя

6

Піщанобрідський

Палац культури

  Третяченко Тетяна   Миколаївна

с. Піщаний Брід

Добровеличківського району

-

8.00 – 17.15

Вих.: субота, неділя

7

Олексіївський

Палац культури

Дорошенко Наталя Миколаївна

с.Олексіївка

Добровеличківського району

-

8.00 – 17.15

Вих.: субота, неділя

8

Липнязький

Палац культури

Присяжнюк Світлана Валентинівна

с.Липняжка

Добровеличківського району

28-28-9

8.30 – 18.30 Вих.: понеділок, неділя

9

Гнатівський Палац культури

Мацаєнко Олена Василівна

с.Гнатівка

Добровеличківського району

-

9.00 – 13.00

19.00 – 23.00

Вих.: понеділок, вівторок

10

Перчунівський Палац культури

 

с.Перчуново

Добровеличківського району

-

9.00 – 13.00

18.00 – 22.00 Вих.: понеділок, вівторок

11

Червонополянський сільський клуб

Соловей  Наталія Вячеславівна

с.Червона Поляна

Добровеличківського району

-

13.00 – 17.00

18.00 – 22.00

12

Карбівський

сільський клуб

-

с.Карбівка

Добровеличківського району

-

 

13

Братолюбівський

сільський клуб

Буленок Людмила Генадіївна

с.Братолюбівка

Добровеличківського району

-

9.00 – 11.00

20.00 – 22.00

Вих.: понеділок, вівторок, неділя

14

Нововікторівський сільський клуб

 

Олійник Оксана Миколаївна

с.Нововікторівка

Добровеличківського району

-

9.00 – 11.00

20.00 – 22.00

Вих.: понеділок, вівторок, неділя

15

Показівський

сільський клуб

Марусанич Марія Василівна

с.Показове

Добровеличківського району

-

18.00 – 22.15

Вих.: понеділок, вівторок

16

Федорівський сільський будинок культури

 

Татчук

Микола Володимирович

с.Федорівка

Добровеличківського району

-

8.00 – 10.00

18.00 – 22.15

Вих.: понеділок, вівторок

17

Міжколодяжський сільський клуб

Мельник

Іван Іванович

с.Міжколодяжне

Добровеличківського району

-

19.00 – 23.00

Вих.: понеділок, вівторок

18

Новостанкуватський сільський клуб

Круковська Інна Володимирівна

с.Новостанкувате

Добровеличківського району

-

18.00 – 22.15 Вих.: понеділок, середа

19

Тернівський сільський будинок культури

Ощан

Марина Валентинівна

с.Тернове

Добровеличківського району

-

18.00 – 22.15 Вих.: понеділок, середа

20

Глинянський

сільський клуб

 

с.Глиняне

Добровеличківського району

-

19.00 – 23.00

Вих.: понеділок, вівторок

21

Юр'ївський

сільський клуб

Романенко Зінаїда Василівна

с.Юр'ївка

Добровеличківського району

-

10.00 – 11.00

20.00 – 23.00

Вих.: субота, неділя

22

Марківський

сільський клуб

Михайлюк Ольга Володимирівна

с.Маркове

Добровеличківського району

-

Ср. 10.00 – 11.00

Чт. 8.00 – 12.00

Пт. 21.00 – 24.00

Сб-Нед.

10.00 – 11.00

20.00 – 24.00

Вих.: понеділок, вівторок

23

Олександрівський

сільський клуб

Хаян

Любов Станіславівна

с.Олександрівка

Добровеличківського району

-

11.00 – 15.15

19.00 – 23.00

Вих.: понеділок, вівторок

24

Гаївський

сільський клуб

Михайлюк Марина Анатоліївна

с.Гаївка

Добровеличківського району

-

16.00 – 22.15

Вих.: понеділок, вівторок

25

Миколаївський

сільський клуб

-

с.Миколаївка

Добровеличківського району

-

-

26

Перемозівський

сільський клуб

Чернишенко Ірина Вікторівна

с.Перемога

Добровеличківського району

-

8.00 – 17.15

Вих.: субота, неділя

27

Дружелюбівський

сільський клуб

Бабій

Тетяна Василівна

с.Дружелюбівка

Добровеличківського району

-

8.00 – 12.00

18.00 – 23.00

Вих.: понеділок, вівторок

28

Олександро-Завадський сільський клуб

 

с.Олександро-Завадське

Добровеличківського району

-

18.00 – 23.00

Вих.: понеділок, вівторок

29

Любомирський сільський клуб

 

с.Любомирка

Добровеличківського району

-

9.00 – 13.00

19.00 – 23.00 Вих.: понеділок, вівторок

30

Новолутківський

сільський клуб

Піщана

Оксана Леонідівна

с.Новолутківка

Добровеличківського району

-

8.00 – 17.15 Вих.: понеділок, вівторок

31

Помічнянський міський Палац культури

Ковальчук Микола Павлович

м. Помічна, Добровеличківського району

27-2-34

8.00 – 17.15

Вих.: субота, неділя