Навігація

Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Напередодні дня прав людини 06 грудня 2017 року фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Добровеличківського районного сектору з питань пробації Марією Щербань, волонтером Добровеличківського РС з питань пробації Юлією Кравчук спільно з юрисконсультом РЦ СССДМ Олегом Дядечком для суб’єктів пробації було проведено профілактичний захід на тему «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина».

 

Про актуальне: « Права, свободи та обов’язки людини і громадянина»

Докладніше...>>>

Досудова доповідь – це формалізована інформація, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності.

Досудова доповідь потрібна суду для того, щоб суддя мав можливість винести справедливий вирок, отримавши інформацію не лише про неправомірний вчинок, але й додаткову інформацію про особу, яка підозрюється у його вчиненні, дізнатися про обставини її життя, які могли стати причиною злочину, а також про заходи, які пропонує орган пробації для усунення таких обставин.

Досудова доповідь приймається судом до уваги, але не може використовуватися у кримінальному проваджені, як доказ винуватості (або невинуватості) обвинуваченого у вчиненні злочину.

Якщо людину звинувачено у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості, або тяжкого злочину, за який нижня межа санкції не перевищує п’ять років позбавлення волі, суд постановляє ухвалу, якою доручає працівнику пробації скласти досудову доповідь. Працівник пробації має зібрати інформацію про обвинуваченого, він за допомогою спеціальної методики проводить дослідження соціального оточення обвинуваченого, його психологічної характеристики аби з’ясувати обставини, що могли створити умови для вчинення злочину. Працівник органу пробації з’ясовує кримінальну історію особи, його сімейний стан та відносини у сім’ї, житлові умови, дані про роботу, фінансове положення, спосіб проведення вільного часу, наявність алкогольної або наркотичної залежності, дані про фізичне та психічне здоров’я.

Інформація, що буде надана для підготовки досудової доповіді, захищається законом. З нею може ознайомитися лише обмежене коло осіб: працівник пробації, суддя, прокурор, захисник та потерпілий.

У обвинуваченої особи є права, які полягають в участі у складанні досудової доповіді надаючи необхідну достовірну інформацію представникам органу пробації, надавати зауваження та уточнення до неї, отримувати інформацію про можливу допомогу і консультації, а також отримувати роз’яснення щодо порядку підготовки та використання досудової доповіді.

Відмова від участі у складанні досудової доповіді є правом особи на будь-якому етапі складання, але відмова не скасовує складання цього документу. Обвинувачена особа може заявляти відвід, якщо є сумніви у неупередженості працівника пробації або інші підстави для відводу. До направлення досудової доповіді до суду працівник пробації викличе обвинуваченого для ознайомлення з її змістом і неприбуття до органу пробації не є підставою для неподання досудової доповіді до суду в установлений строк.

10 листопада 2017 року старшим інспектором Добровеличківського РС з питань пробації Мовчан Аллою та спеціалістом служби у справах дітей Добровеличківської РДА Слободенюк Аллою проведено профілактичний захід для неповнолітніх осіб, які опинилися у конфлікті з законом.

 

Співпраця між Добровеличківським сектором з питань пробації та службою у справах дітей у напрямку профілактики злочинності серед  неповнолітніх осіб

 

Мета даної зустрічі – допомогти неповнолітнім суб’єктам пробації усвідомити та зрозуміти шкоду скоєних ними правопорушень,  ресоціалізувати неповнолітніх засуджених, сформувати у них почуття відповідальності, гідності, навичок, що створюють готовність до правослухняної поведінки, допомогти законним шляхом задовольняти свої життєві потреби, тобто надати якнайбільше можливостей для свідомого відновлення підлітка в соціальному статусі повноправного члена суспільства.

Протягом строку покарання з неповнолітніми особами і надалі буде проводитись профілактична робота із залученням різних соціальних служб району. Відвідування підлітків вдома та у навчальних закладах.

 

Співпраця між Добровеличківським сектором з питань пробації та службою у справах дітей у напрямку профілактики злочинності серед  неповнолітніх осіб

 

 

Співробітники Добровеличківського РС з питань пробації долучилися до заходів, присвячених 26-й річниці з дня проголошення Незалежності України. 16 серпня 2017 року на центральній площі Добровеличківки відбувся черговий поетичний марафон «Історія України у віршах», приурочений 26-й  річниці Незалежності України.

"Історія України у віршах"

 

Докладніше...>>>

03 та 04 травня 2017 року фахівець (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Добровеличківського районного сектору з питань пробаціїМарія Щербань запросила представників громадської організації «Бойове братство Добровеличківщини» Лінник Любов та громадської організації «Центр громадських ініціатив» Нехайчук Тетяну для проведення соціально спрямованої роботи з клієнтами пробації.

 

Чаювання для клієнтів Добровеличківського РС з питань пробації

 

Зустріч була проведена в неформальній обстановці, за чашкою чаю. В ході бесіди було розглянуто необхідність та можливість створення громадської організації, метою якої було б захистити права осіб, котрі опинилися в конфлікті із законом. З учасниками зустрічі було проведено тестування на визначення лідерських якостей.

Також деякі клієнти зголосилися приймати участь в діяльності громадських організацій Добровеличківського району.

З вказаними громадськими організаціями було укладено меморандуми про подальшу спільну діяльність.

 

Чаювання для клієнтів Добровеличківського РС з питань пробації

 

20 жовтня 2016 року співробітниками Добровеличківського РВ КВІ та представниками ССД Добровеличківської РДА, Добровеличківського РЦ СССДМ та Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснено спільний робочий виїзд на територію Піщанобрідської сільської ради.

 

Кримінально-виконавча інспекція на сторожі прав дітей з особливими потребами

 

В рамках виїзду були відвідані сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, та сім’ї учасників АТО. Крім цього була відвідана Піщанобрідська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІ ступенів.

Однією із складних проблем сучасної школи є проблема антисоціальної поведінки дітей та підлітків. Педагогічна практика стверджує, що серед учнів все більше стає важковиховуваних. Таку категорію дітей класифікують як діти та підлітки з нестандартною (девіантною) поведінкою. Першопричиною, яка призводить до відхилень у поведінці, є ігнорування особливостей цього вікового періоду, недооцінка дорослими глибоких вікових суперечностей у розвитку підлітка. Тому представниками служб було проведено ряд лекцій, щодо профілактики правопорушень, злочинності, запобіганню дитячій бездоглядності, жорстокому поводженню з дітьми, пропагування здорового способу життя серед учнів.

Учні активно брали участь в обговоренні питань проблемної поведінки та дивували обізнаністю в сфері правознавства. Маємо сподівання, що свої знання вони використають з користю для себе та оточуючих.

 

Кримінально-виконавча інспекція на сторожі прав дітей з особливими потребами

 

04 жовтня фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) та старшим інспектором Добровеличківського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції відвідано за місцем проживання жителів с. Липняжка, котрі перебувають на обліку інспекції.

 Під час виїзду увагу співробітників було акцентовано на особах, котрих можна віднести до особливої категорії. Так, був відвіданий засуджений П. котрому нещодавно фахівець КВІ допомогла в отриманні статусу інваліда та оформленні пенсії. Вказаний громадянин продовжує перебувати під пильним наглядом КВІ так як і він, і його дружина хворіють на туберкульоз та інші соціально небезпечні хвороби. До того ж дружина засудженого вагітна двійнею. Тому з сім’єю проводять роботу усі соціальні та медичні служби Добровеличківського району.

 

Співробітниками Добровеличківського РВ КВІ здійснено виїзд за місцем проживання засуджених, котрі мешкають на території Липнязької сільської ради

 

Зі свого боку фахівцем КВІ проведено повну оцінку ризику вчинення повторного кримінального правопорушення та здійснено мотиваційне інтерв’ювання, ціль якого – спонукати засудженого до позитивних змін.

Старшим інспектором кримінально-виконавчої інспекції проведено перевірку виконання правопорушником Б. громадських робіт. Під час перевірки правопорушник здійснював прибирання центральної частини села Липняжка від сміття та бур’янів. Слід відмітити, що завдяки роботі осіб, притягнених до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засуджених до покарання у вигляді громадських робіт, значні площі сільських територій приведені до ладу. Кладовища, місцеві парки, узбіччя доріг являються основними місцями відпрацювання громадських робіт.

 

Співробітниками Добровеличківського РВ КВІ здійснено виїзд за місцем проживання засуджених, котрі мешкають на території Липнязької сільської ради

 

Тому частішають схвальні відгуки представників місцевого самоврядування стосовно даного виду покарань.