Навігація

Календар
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Нещодавно, фахівець Добровеличківського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Марія Щербань та старший інспектор сектору Алла Гонташ для суб’єктів пробації, організували відвідування Добровеличківського краєзнавчого музею, де відбулася персональна виставка вишивок майстрині Надії Осіпенко, під назвою «З любов’ю у серці».

 

Співробітники Добровеличківського районного сектору з питань пробації разом із клієнтами пробації відвідали музей

 

На початку заходу вишивальницю привітали заступник голови Добровеличківської селищної ради Сергій Бойченко, голова Добровеличківської районної ради Людмила Корнієнко, директор музею Валентина Грінченко та колежанка клубу вишивальниць «Чарівниця» Тетяна Денисовець. Під час виставки, зберігач фонду музею Валентина Алєксєєва, продемонструвала мультимедійну презентацію про життєвий і творчий шлях Надії Іванівни.

Після офіційної частини заходу учасники мали змогу насолодитися творчістю майстрині. Особливу зацікавленість роботами виявили жінки, які звільнені від відбування покарання з випробуванням.

06 листопада 2019 року, в приміщенні Добровеличківського районного сектору з питань пробації, було проведено профілактичний захід для клієнтів пробації під назвою: “Як не потрапити в рабство”. Вказану зустріч із засудженими особами провів провідний інспектор сектору Віктор Щербань.

 

В Добровеличківському районному секторі з питань пробації правопорушникам розповіли як не потрапити в рабство

 

За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. У пошуках кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Шахраї щороку використовують сотні таких шукачів. Особливу групу ризику становлять жінки та молодь. Щоб не потрапити в тенета рабовласників кожен має знати про небезпеку, яка може очікувати.

Під час заходу присутні почули про види сучасного рабства, ознайомились з причинами поширення торгівлею людьми та ризиками з якими вони можуть зіштовхнутися. А також отримали рекомендації як убезпечити себе та не потрапити в небезпеку. Учасники активно приймали участь у обговоренні даної теми.

Під кінець заходу було проведено бесіду стосовно ризиків, які чатують у соціальних мережах, адже дана тема на даний час є також досить актуальною.

 

01 листопада 2019 року на базі Добровеличківського районного сектору з питань пробації волонтером пробації, Юлією Кравчук було проведено правоосвітню годину для неповнолітнього правопорушника.

 

Кіровоградщина:	 робота волонтерів пробації у напрямку профілактики злочинності серед неповнолітніх

 

Метою даного заходу було ознайомити неповнолітнього суб’єкта пробації та виховати в нього почуття обов’язку, розвивати відповідальність та навчити цікавитися корисною для нього інформацією.

Волонтер пояснила, що права дитини — це певні можливості, які потрібні дітям для того, щоб жити і дорослішати. Дитиною вважають людину віком до 18 років. Саме діти внаслідок своєї фізичної і розумової незрілості потребують особливої охорони і піклування з боку батьків і суспільства. Таким чином, тільки якщо дитина з самого дитинства знайома зі своїми правами, то їй вдасться реалізувати всі намічені плани і цілі, незалежно від того, чи відчував він труднощі в дитинстві чи ні.

Маємо сподівання, що підліток буде дотримуватися всього, що почув, що дізнався і не тільки, щоб в першу чергу бути людиною та зразковим громадянином, щоб ними пишалися батьки, вчителі та він сам.

Пенсійне посвідчення — важливий документ. Воно використовується при підтвердженні статусу пенсіонера, наприклад, у громадському транспорті, при виплаті пенсії (разом з паспортом), при користуванні пільгами. Тому 10 жовтня 2019 року, за сприяння співробітників Добровеличківського районного сектору з питань пробації, головний спеціаліст Добровеличківського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Тетяна Горобець пояснила суб’єкту пробації, який нещодавно втратив документ, що в разі втрати посвідчення, треба отримувати нове. Для цього слід заповнити заяву та анкету. Протягом двох тижнів видадуть новий документ.

Засуджений із вдячністю прийняв допомогу фахівців, адже після відновлення пенсійного посвідчення матиме низку переваг в реалізації своїх законних прав.

 

Добровеличківщина: допомога клієнту пробації у відновленні документів

 

06 вересня 2019 року начальник Добровеличківського бюро правової допомоги Вікторія Грінченко, на базі Добровеличківського районного сектору з питань пробації, надала клієнтам пробації безоплатні юридичні консультації.

 

Добровеличківщина: бюро правової допомоги на сторожі прав і свобод клієнтів пробації

 

Метою таких зустрічей є підвищення правової спроможності громадян, поширення інформації про безоплатну правову допомогу та надання роз’яснень з правових питань.

Засуджених цікавили питання щодо можливості працевлаштування, отримання допомоги для малозабезпеченої сім’ї та житлового забезпечення. Також фахівець роз’яснила суб’єктам пробації поняття первинної та вторинної безоплатної правової допомоги, наголосила на категоріях осіб, які мають право на їх отримання.

Наприкінці бесіди спеціаліст повідомила, що правові послуги можливо отримати безоплатно, в будь-який час, достатньо лише звернутися до бюро.

 04 вересня 2019 року, на базі Добровеличківського районного сектору з питань пробації, фахівець сектору Марія Щербань провела профінформаційний захід для умовно засуджених осіб.

 

Добровеличківщина: проведено профінформативний захід для клієнтів пробації

 

Учасниками заходу були переважно молоді люди віком до 35 років. У кожного своя історія і кожен відповідає за вчинення протизаконного діяння, яке регулюється Кримінальним кодексом України.

Враховуючи те, що більшість суб’єктів пробації не мають постійної офіційної роботи та проживають за рахунок тимчасових заробітків або допомоги рідних, одним із головних напрямків такої роботи є сприяння у їх працевлаштуванні.

Тому метою зустрічі є надання клієнтам інформації щодо необхідності оформлення легальних трудових відносин з роботодавцями, також про  послуги служби зайнятості, а саме: сприянні у працевлаштуванні, в тому числі шляхом започаткування власного бізнесу, отриманні додаткового заробітку шляхом участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, професійної підготовки, перепідготовки за професіями, які користуються попитом на сучасному ринку праці.

Сподіваємося, що отримана інформація стане корисною та допоможе молодим людям у подальшому житті.