Навігація

Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

 

№ п/п

Назва закладу

Директор

Адреса закладу

Телефон

Графік роботи

1

Добровеличківська центральна районна бібліотека для дорослих

Гуманенко Ольга Борисівна

смт. Добровеличківка, пр. П. Сагайдачного, 2 

5-19-49

8.00 – 17.15

Вих.: неділя

2

Добровеличківська районна бібліотека для дітей

Філіпова Поліна Дмитрівна

смт. Добровеличківка

вул. Центральна, 110

5-13-84

8.00 – 17.15

Вих.: неділя

3

Тишківська

сільська бібліотека

Величко Тетяна Іванівна

Задорожня Олена Іванівна

с.Тишківка,

вул. Чапаєва

-

8.00 – 17.15

Вих.: субота, неділя

4

Андріївська

сільська бібліотека

Поліщук Оксана Іванівна

с.Андріївка

Добровеличківського району

-

10.00 – 12.00 Вих.: субота, неділя

5

Братолюбівська

сільська бібліотека

Олійник

Оксана Миколаївна

с.Нововікторівка

Добровеличківського району

-

10.00 – 12.00 Вих.: неділя, понеділок

6

Карбівська

сільська бібліотека

Лазуренко Марія Вікторівна

с.Карбівка

Добровеличківського району

-

13.00 – 15.00 Вих.: субота, неділя

7

Липнязька

сільська бібліотека

Заєць Марія Миколаївна

Вовненко Тетяна Володимирівна

с.Липняжка

Добровеличківського району

28-2-47

9.00 – 17.15 Вих.: неділя, понеділок

8

Марківська

сільська бібліотека

Лиса Оксана Василівна

с. Марково

Добровеличківського району

-

13.00 – 17.00 Вих.: субота, неділя

9

Олександрівська

сільська бібліотека

Єфімець

Оксана Анатоліївна

с.Олександрівка

Добровеличківського району

-

8.00 – 14.15

Вих.: субота, неділя

10

Олексіївська

сільська бібліотека

Панасенко Інна Георгіївна

с.Олексіївка

Добровеличківського району

-

10.00 – 16.15 Вих.: субота, неділя

11

Піщанобрідська

сільська бібліотека

Калінічева

Анна Олександрівна

Новосад Тетяна Іванівна

Бращенко Людмила Василівна

с. Піщаний Брід

Добровеличківського району

-

8.00 – 17.15 Вих.: субота, неділя

12

Перемозівська

сільська бібліотека

Чернишенко

 Ірина Вікторівна

с.Перемога

Добровеличківського району

-

15.00 – 17.00 Вих.: субота, неділя

13

Троянська

сільська бібліотека

 

с.Трояни

Добровеличківського району

-

9.00 – 13.00

Вих.: субота, неділя

14

Федорівська

сільська бібліотека

 

с.Федорівка

Добровеличківського району

-

-

15

Юр'ївська

сільська бібліотека

Кравченко Катерина Олександрівна

с.Юр'ївка

Добровеличківського району

-

9.00 – 13.00

Вих.: субота, неділя

16

Гаївська

сільська бібліотека

Пуля

Наталія Іванівна

с.Гаївка

Добровеличківського району

-

9.00 – 13.00

Вих.: понеділок,

вівторок

17

Гнатівська

сільська бібліотека

Гончар Світлана Анатоліївна

с.Гнатівка

Добровеличківського району

-

8.00 – 12.00

Вих.: неділя, понеділок

18

Дружелюбівська

сільська бібліотека

Коваль

Лариса Василівна

с.Дружелюбівка

Добровеличківського району

-

8.00 – 12.00 Вих.: субота, неділя

19

Олександро-Завадська сільська бібліотека

Заєць

Олена Іванівна

с.Олександро-Завадське

Добровеличківського району

-

15.00 – 17.00 Вих.: субота, неділя

20

Любомирська

сільська бібліотека

Махмудов Ігор Ахмадович

с.Любомирка

Добровеличківського району

-

12.00 – 16.00 Вих.: субота, неділя

21

Миколаївська

сільська бібліотека

Котлова Тетяна Олександрівна

с..Миколаївка

Добровеличківського району

-

11.00 – 15.00 Вих.: субота, неділя

22

Ново-Глинянська сільська бібліотека

Приподобна Олена Сергіївна

с.Ново-Глиняне

Добровеличківського району

-

11.00 – 15.00 Вих.: субота, неділя

23

Новолутківська

сільська бібліотека

Бобул

Наталія Андріївна

с.Новолутківка

Добровеличківського району

-

10.00 – 14.00

Вих.: субота, неділя

24

Перчунівська

сільська бібліотека

Макарук

Світлана Володимирівна

с. Перчунове

Добровеличківського району

-

12.00 – 16.00 Вих.: неділя, понеділок

25

Тернівська

сільська бібліотека

Коберніцька Катерина Олександрівна

с.Тернове

Добровеличківського району

-

9.00 – 13.00 Вих.: субота, неділя

26

Червоно-Полянська сільська бібліотека

Сога

Тетяна Пилипівна

с.Червона Поляна

Добровеличківського району

-

10.00 – 14.00 Вих.: субота, неділя

27

Помічнянська

міська бібліотека № 1

Мельник

Тетяна Іванівна

Мартинюк Наталія Володимирівна

м.Помічна

Добровеличківського району

27-4-39

8.30 – 17.00 Вих.: субота, неділя

28

Помічнянська міська дитяча бібліотека

Катранюк

Оксана Григорівна

Борщ Ірина Олександрівна

м.Помічна

Добровеличківського району

-

8.30 – 17.00 Вих.: субота, неділя