Навігація

Календар
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації надає інформацію щодо правильного регулювання бджільництва.

Відносини щодо розведення, використання та охорони бджіл, виробництва, заготівлі та переробки продуктів бджільництва, ефективного використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення, інших видів запалювальної флори, створиння умов для підвищення продуктивності бджіл і сільськогосподарських культур, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом, регулюються та визначаються законами України та інші нормативно-правовими актами.

Щодо питання реєстрації пасіки, видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, породного руйнування:  бджіл, ввезення на територію України та вивезення за її межами бджіл та продуктів бджільництва, попередження пасічників про використання засобів захисту рослин регулюються:

  1. Порядок реєстрації пасіки, Порядком видачі ветеренарно -санітарного паспорта пасіки, Планом породного районування бджіл, Правилами ввезення на територію України та вивезення за її межі бджіл та продуктів бджільництва, що затверджені наказом Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук від 20 вересня 2000 року № 184/82 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань розвитку бджільництва», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2000р. за № 736/4957 або є додатками до нього;
  2. Інструкцією щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженою наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 №9 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2001 р. за № 131/5322;
  3. Инструкцией по профилактике отравления пчел пестицидами Государственной ветеринарной инспекции Главного управления ветеринари Государственного агропромышленного комитета СССР від 14 червня  1989 року(далі інструкція). Зазначена інструкція діє на території України відповідно до постанови Верховної Ради України «Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу РСР» від  12 вересня 19991 року № 1545-ХІІ.

На сьогодні Мінагрополітики спільно з Держпродспоживслужбою із залученням проектів технічної допомоги ЄС, експертів галузі та представників громадських обєднань працює над оновленням законодавства з питань бджільництва та застосування засобів захисту рослин, зокрема щодо:

  • Оптимізації порядків отримання ветеренарно-санітарного паспорта пасіки та її реєстрації;
  • Посилання відповідальності агровиробників за порушення законодавства з питань бджільництва та захисту рослин;
  • Встановлення вимог до меду у відповідності до законодавства Європейського Союзу.

До Вашої уваги пропонуються покрокові дії та примірні зразки документів, які рекомендовано використовувати пасічнику у своїй діяльності та методичні рекомендації які розроблені з метою упередження фактів отруєння бджіл шляхом налагодження комунікативної роботи пасічника та аграрія.

 

08 листопада 2018 року на базі ФГ «Неофіти» відбулася нарада з керівниками та головними бухгалтерами фермерських господарств щодо покращення доступу до фінансових ресурсів шляхом запровадження в Україні фінансового інструменту «Аграрні розписки», за участі голови районної державної адміністрації В.Смаглюка, заступника начальника департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації М.Чорної, начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Л.Кошман, спеціалістів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

 

«Аграрні розписки в Україні»

Докладніше...>>>