Навігація

Календар
«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

12 березня 2018 року фахівець Добровеличківського РС з питань пробації Марія Щербань  перевірила умови проживання осіб, які перебувають на обліку в РС з питань пробації та проживають на території  Добровеличківської селищної ради.

 

Фахівець Добровеличківського РС з питань пробації здійснила соціальне інспектування суб’єктів пробації

 

Метою даної перевірки було, насамперед, перевірка умов проживання, виявлення соціальних потреб клієнтів пробації, а також запобігання рецидивної злочинності серед вищевказаних осіб. Варто зазначити, що профілактика вчинення нових умисних злочинів особами, які перебувають на обліку в Добровеличківському РС з питань пробації, спрямована, перш за все, на виявлення і усунення причин та умов, які сприяють їх учиненню.

 

Фахівець Добровеличківського РС з питань пробації здійснила соціальне інспектування суб’єктів пробації

 

Сподіваємося, що такі заходи  є постійною та невід’ємною частиною у роботі із правопорушниками. Адже, щоб ефективно вплинути на засудженого, необхідно використовувати всі можливі і доступні методи, які забезпечать в майбутньому виправлення останніх.

За результатами інспектування визначено пріоритетні напрямки подальшої ефективної роботи.

06 березня 2018 року практичним психологом РЦ СССДМ Анастасією Максименко проведено профорієнтаційний захід для підлітків, які перебувають на обліку в Добровеличківському РС з питань пробації.

 

Профорієнтація для неповнолітніх: «Зроби свідомий вибір»

 

Психолог  ознайомила неповнолітніх клієнтів пробації із переліком професій взагалі та з тими, що мають сталий попит на ринку праці, розкрила суть правильного вибору професії, показавши психологічний та теоретично-практичний аспекти. А також, за допомогою тестування, зорієнтувала на свідомий вибір майбутньої професії.

Сектор з питань пробації і надалі планує розвивати та зміцнювати співпрацю зі службами району задля виховання та попередження злочинності серед підлітків.

 

Профорієнтація для неповнолітніх: «Зроби свідомий вибір»

 

 

 

Нещодавно фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Марією Щербань та спеціалістом служби у справах дітей Добровеличківської РДА Аллою Слободенюк було проведено профілактичне заняття: «Алкоголь та його вплив на злочинність». В ньому  прийняли участь двоє неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку в Добровеличківському РС з питань пробації.

 

В Добровеличківському РС з питань пробації проведено профілактичне заняття для неповнолітніх: «Алкоголь та його вплив на злочинність»

 

Під час заняття було проведено бесіду  щодо негативного впливу алкоголю на організм людини та його вплив на злочинність, здійснено анкетування для виявлення рівня алкоголізації у підлітків. За результатами анкети у неповнолітніх виявився низький рівень алкоголізації. Допомоги соціального працівника в даному напрямку підлітки не потребують.

 На завершення заходу для учасників продемонстровано  відеоролик в якому змістовно подано інформацію про негативні наслідки вживання алкоголю.

 Головною метою заняття є сприяння усвідомленню підлітків цінності здоров'я, важливості відповідальної поведінки, впливу способу життя на благополуччя людини та виробленню навичок свідомого сприйняття важливих життєвих рішень.

Маємо надію, що профілактичні заняття  допоможуть неповнолітнім особам здобути нові знання та підготуватись до дорослого життя.

 

07 лютого 2018 року на базі Добровеличківського РС з питань пробації  фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Марією Щербань проведено індивідуальні профілактичні бесіди з повнолітніми суб’єктами пробації на тему ВІЛ/СНІД.

 

Найкращий спосіб запобігти ВІЛ/СНІДУ – розповісти про наслідки

 

Профілактична робота з умовно засудженими є досить важливою. Адже більшість злочинів, вчиняється під впливом алкогольного чи наркотичного сп’яніння, які також несуть з собою ризики проявів агресивної поведінки, фізичного та психологічного насилля.

Фахівцем, було проведено індивідуальну профілактичну роботу щодо обізнаності з теми ВІЛ/СНІД. Були обговорені основні ризики та наслідки  щодо інфікування та правила поведінки, які вбережуть від зараження.

Маємо сподівання, що клієнти будуть дотримуватися всього, що почули та дізналися, щоб в першу чергу бути людиною та гідним громадянином своєї країни.

 

Найкращий спосіб запобігти ВІЛ/СНІДУ – розповісти про наслідки

 

Напередодні дня прав людини 06 грудня 2017 року фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Добровеличківського районного сектору з питань пробації Марією Щербань, волонтером Добровеличківського РС з питань пробації Юлією Кравчук спільно з юрисконсультом РЦ СССДМ Олегом Дядечком для суб’єктів пробації було проведено профілактичний захід на тему «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина».

 

Про актуальне: « Права, свободи та обов’язки людини і громадянина»

Докладніше...>>>

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

01 грудня 2017 року волонтером Добровеличківського РС з питань пробації Юлією Кравчук спільно з головним спеціалістом безоплатної правової допомоги Голованівського місцевого центру вторинної правової допомоги Олександром Насуличем та юрисконсультом РЦ СССДМ Олегом Дядечком для неповнолітніх суб’єктів пробації, в присутності законного представника останніх, було проведено профілактичний захід на тему «Попередження насильства в сім’ї».

 

В Добровеличківському РС з питань пробації для неповнолітніх клієнтів пробації проведено спільний профілактичний захід присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

 

Метою цього заходу було привернення уваги неповнолітніх правопорушників та їхніх батьків до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, підвищення обізнаності підлітків з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми.
Спеціалістами служб і надалі буде проводитись інформування неповнолітніх суб’єктів пробації та їхніх батьків з питань різноманітних актуальних тем сьогодення.

Досудова доповідь – це формалізована інформація, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності.

Досудова доповідь потрібна суду для того, щоб суддя мав можливість винести справедливий вирок, отримавши інформацію не лише про неправомірний вчинок, але й додаткову інформацію про особу, яка підозрюється у його вчиненні, дізнатися про обставини її життя, які могли стати причиною злочину, а також про заходи, які пропонує орган пробації для усунення таких обставин.

Досудова доповідь приймається судом до уваги, але не може використовуватися у кримінальному проваджені, як доказ винуватості (або невинуватості) обвинуваченого у вчиненні злочину.

Якщо людину звинувачено у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості, або тяжкого злочину, за який нижня межа санкції не перевищує п’ять років позбавлення волі, суд постановляє ухвалу, якою доручає працівнику пробації скласти досудову доповідь. Працівник пробації має зібрати інформацію про обвинуваченого, він за допомогою спеціальної методики проводить дослідження соціального оточення обвинуваченого, його психологічної характеристики аби з’ясувати обставини, що могли створити умови для вчинення злочину. Працівник органу пробації з’ясовує кримінальну історію особи, його сімейний стан та відносини у сім’ї, житлові умови, дані про роботу, фінансове положення, спосіб проведення вільного часу, наявність алкогольної або наркотичної залежності, дані про фізичне та психічне здоров’я.

Інформація, що буде надана для підготовки досудової доповіді, захищається законом. З нею може ознайомитися лише обмежене коло осіб: працівник пробації, суддя, прокурор, захисник та потерпілий.

У обвинуваченої особи є права, які полягають в участі у складанні досудової доповіді надаючи необхідну достовірну інформацію представникам органу пробації, надавати зауваження та уточнення до неї, отримувати інформацію про можливу допомогу і консультації, а також отримувати роз’яснення щодо порядку підготовки та використання досудової доповіді.

Відмова від участі у складанні досудової доповіді є правом особи на будь-якому етапі складання, але відмова не скасовує складання цього документу. Обвинувачена особа може заявляти відвід, якщо є сумніви у неупередженості працівника пробації або інші підстави для відводу. До направлення досудової доповіді до суду працівник пробації викличе обвинуваченого для ознайомлення з її змістом і неприбуття до органу пробації не є підставою для неподання досудової доповіді до суду в установлений строк.

10 листопада 2017 року старшим інспектором Добровеличківського РС з питань пробації Мовчан Аллою та спеціалістом служби у справах дітей Добровеличківської РДА Слободенюк Аллою проведено профілактичний захід для неповнолітніх осіб, які опинилися у конфлікті з законом.

 

Співпраця між Добровеличківським сектором з питань пробації та службою у справах дітей у напрямку профілактики злочинності серед  неповнолітніх осіб

 

Мета даної зустрічі – допомогти неповнолітнім суб’єктам пробації усвідомити та зрозуміти шкоду скоєних ними правопорушень,  ресоціалізувати неповнолітніх засуджених, сформувати у них почуття відповідальності, гідності, навичок, що створюють готовність до правослухняної поведінки, допомогти законним шляхом задовольняти свої життєві потреби, тобто надати якнайбільше можливостей для свідомого відновлення підлітка в соціальному статусі повноправного члена суспільства.

Протягом строку покарання з неповнолітніми особами і надалі буде проводитись профілактична робота із залученням різних соціальних служб району. Відвідування підлітків вдома та у навчальних закладах.

 

Співпраця між Добровеличківським сектором з питань пробації та службою у справах дітей у напрямку профілактики злочинності серед  неповнолітніх осіб

 

 

Співробітники Добровеличківського РС з питань пробації долучилися до заходів, присвячених 26-й річниці з дня проголошення Незалежності України. 16 серпня 2017 року на центральній площі Добровеличківки відбувся черговий поетичний марафон «Історія України у віршах», приурочений 26-й  річниці Незалежності України.

"Історія України у віршах"

 

Докладніше...>>>

03 та 04 травня 2017 року фахівець (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Добровеличківського районного сектору з питань пробаціїМарія Щербань запросила представників громадської організації «Бойове братство Добровеличківщини» Лінник Любов та громадської організації «Центр громадських ініціатив» Нехайчук Тетяну для проведення соціально спрямованої роботи з клієнтами пробації.

 

Чаювання для клієнтів Добровеличківського РС з питань пробації

 

Зустріч була проведена в неформальній обстановці, за чашкою чаю. В ході бесіди було розглянуто необхідність та можливість створення громадської організації, метою якої було б захистити права осіб, котрі опинилися в конфлікті із законом. З учасниками зустрічі було проведено тестування на визначення лідерських якостей.

Також деякі клієнти зголосилися приймати участь в діяльності громадських організацій Добровеличківського району.

З вказаними громадськими організаціями було укладено меморандуми про подальшу спільну діяльність.

 

Чаювання для клієнтів Добровеличківського РС з питань пробації