Навігація

Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

ПАТ «Аграрний фонд» розпочав програму форвардних закупівель зерна врожаю 2018 року.

На сьогодні регіональне відділення ПАТ «Аграрний фонд» приймає заявки та документи від сільськогосподарських товаровиробників області на участь у першому етапі програми форвардних закупівель: пшениці 2 та 3 класів, кукурудзи 3 класу, жита 1-3 класів, гречки 1-3 класів та гороху жовтого 2 та 3 класів. Закупівельні ціни, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами, для зерна складають пшениці 2 класу – 4850 грн/т, пшениці 3 класу – 4600 грн/т, кукурудзи 3 класу – 4150 грн/т, жита 2 та 3 класів – 3500 грн/т, гречки 2 та 3 класу – 10000 грн/т, гороху жовтого 2 та 3 класів       – 6000 грн/т.

Розмір попередньої оплати встановлюється рішенням Комісії з ризиків ПАТ «Аграрний фонд» у відповідності до системи оцінки клієнтів, але не перевищує 65% від загальної вартості поставки за договором.

Рівень відсоткової ставки за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань від 20% до 25%, з урахуванням курсових коливань – 15%.

Вимоги до обсягу мінімальної партії: для пшениці – 100 тонн, кукурудзи – 100 тонн, ячменю – 50 тонн, жита – 30 тонн, гречки – 10 тонн, вівса – 10 тонн, гороху жовтого – 30 тонн.

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись до відділу по роботі в Кіровоградській області ПАТ «Аграрний фонд» за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул..В.Чміленка,82/40, тел.:0673286547, (0522)35-20-43, заступник начальника відділу по роботі в Кіровоградській області ПАТ «Аграрний фонд» Пархоменко Є.О.

З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з  ПАТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись на офіційному сайті за адресою:www.agrofond.gov.ua  в розділі «Форвард-2018».

Добровеличківський районний відділ Головного управління держпродспоживслужби в кіровоградській області звертається до населення міста Добровеличківського району і повідомляє, що споживання дикорослих грибів загрожує здоров'я і життю людей, і особливо небезпечне для дітей. Однак легковажність  громадян до стану свого здоров'я підтверджують оперативні дані: у липні поточного року дикорослими грибами в місті Кіровограді отруїлись троє чоловік, в тому числі двоє з однієї сім’ї.

Більшість отруєнь спричинені, як правило, вживанням пластинчатих отруйних грибів (найчастіше - бліда поганка, мухомори, несправжні опеньки, дощовики, шампіньйони), що помилково сприймаються за їстивні, та умовно-їстивних грибів. Переважно отруєння бувають випадковими й здебільшого мають "сімейний" або "товаристський" характер, здебільшого потерпілі впевнені, що вживали їстивні гриби. Бувають випадки отруєнь і їстивними грибами, що є підставою вважати причинами місце збирання грибів, вік грибів тощо..

Симптоми захворювання розвиваються в діапазоні: від 30-ти хвилин - до 24-х годин. Отруєння грибами протікають набагато важче, перебіг захворювання ускладнює вживання алкогольних напоїв. Найчастіше у такому стані відбувається загострення одночасно декількох хронічних захворювань. Основною причиною смертних випадків є здебільшого пізнє звертання за медичною допомогою у медичні заклади.

Незважаючи на постійні профілактичні заходи, проблема отруєння дикорослими грибами залишається.

 

Вживання дикорослих грибів небезпечно для здоров'я і може призвести до летальних наслідків! Бережіть найцінніше - своє здоров'я і життя!

Сума коштів, що будуть розподілені між фермерськими господарствами Кіровоградської області становить 6,5 млн.грн.

Фінансова підтримка надається на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

 До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

 Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Перелік документів для участі у конкурсі: 

 Заявка у двох примірниках за формою, визначеною Мінагрополітики;

- Копія статуту фермерського господарства;

- Копія статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, членом якого є фермерське господарство (у разі наявності);

- Копії документів, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою;

- Довідка про реквізити банківського рахунку фермерського господарства;

- Баланс та звіт про фінансові результати фермерського господарства за останній звітний період;

- Довідка про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів;

- Копія заяви про перехід на виробництво органічної продукції (у разі наявності);

- Копія титульної сторінки проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень (у разі наявності);

- Бізнес-план з техніко-економічним обґрунтуванням із зазначенням графіка повернення коштів;

 - Пропозиція фермерського господарства щодо способу забезпечення виконання зобов'язання.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Кіровоградського відділення з 18 липня 2017 р. по 16 серпня 2017 р. за адресою м.Кропивницький, вул.Тараса Карпи, 84, кімната 415 щодня, крім вихідних, з 9.00 по 17.30 (у п’ятницю – до 16.30). Телефон: (0522) 24-37-02. Факс: (0522) 24-33-40

 

 

Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" за бюджетною програмою КПКВК 2801580 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників" за напрямом "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" Міністерству аграрної політики та продовольства України передбачено видатки в обсязі 550 млн. гривень.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130, сільгосптоваровиробникам надається компенсація за техніку та обладнання, придбані у заводів-виробників або їх дилерів, на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість). Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки.

Форма Заявки для отримання часткової вартості техніки та обладнання затверджена наказом Мінагрополітики від 18 квітня 2017 року № 228 "Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва", Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 травня 2017 року за № 614/30482.

Право на отримання бюджетної дотації мають сільськогосподарські підприємства різних форм власності (юридичні особи та фізичні особи — підприємці):

  • основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ними протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно;
  • які займаються такими видами діяльності (код згідно КВЕД): 01.13, 01.21, 01.24, 01.25, 01.41, 01.42, 01.43, 01.45, 01.46, 01.47, 01.49, 01.15, 10.11, 10.12, 10.51, 10.80.
  • які є платниками ПДВ та в установленому порядку включені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.

Функції з формування та ведення Реєстру отримувачів бюджетної дотації покладено на ДФС. Для внесення до Реєстру підприємство має подати до податкової, де воно зареєстроване як платник ПДВ, заяву встановленої форми.

Компенсується частково (20%) вартість техніки та обладнання тільки вітчизняного виробництва згідно із Переліком техніки та обладнання, що підлягає компенсації (на сайті департамента агропромислового розвитку: http//apk.kr-admin.gov.ua) 

Техніка, на яку розповсюджується дія програми, має бути придбана після  15 березня 2017 року. 

Купівля та отримання компенсації техніки здійснюється через державні банки та банки, у статусному капіталі яких 75 і більше відсотків належить державі. 

До державного банку подається:

- заявка за встановленою формою;

- копія платіжного доручення;

- акт приймання-передачі техніки та обладнання;

- свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

Далі державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації. Мінагрополітики формує реєстр сільгоспвиробників, які придбали техніку та обладнання і претендують на отримання часткової компенсації. На підставі реєстру та у межах відкритих асигнувань протягом місяця Мінагрополітики перераховує кошти державним банкам.

Державні банки протягом одного операційного дня перераховують кошти на поточні рахунки учасникам програми.

Надання детальної інформації щодо надання компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва здійснюється працівниками чотирьох банківських установ, а саме:

 

АТ «Ощадбанк»

Когут Дар`я Олександрівна : 0522 358-478;066 146 37 82.

Гриб Олена Леонідівна : 067 134 06 07

kohutdo@oschadbank.ua ;gribol@oshadbank.ua

 

ПАТ «Укргазбанк»

Інна Василівна : 095 384 57 00

 

«Укрексімбанк»

Дубовий Олександр Олександрович: 0522 35 85 62;068 460 74 44

 

Приватбанк

Гаврилюк Олена Валеріївна: 050 908 66 95

Харін Олексій Володимирович: 095 578 82 49

 

Нинішню спеку синоптики вже назвали африканською. На жаль, їх прогнози на найближчий час не тішать хоча б незначним зниженням температури повітря. Навпаки, сонце пектиме ще немилосердніше.

Висока температура повітря – серйозне навантаження для організму людини, насамперед у фізичному відношенні. Перегрівання загрожує тепловим і сонячним ударом, зневодненням, загостренням хронічних захворювань.

Як же рятуватися від спеки?

Що пити і їсти. Як зазначалося вище, у спеку існує високий ризик зневоднення. Тому важливо стежити за своїм питним режимом. Слід орієнтуватися на потреби свого організму. Ні в якому разі не використовуйте для пиття воду з незнайомих джерел водопостачання.

Найкращим напоєм для поповнення запасів рідини є чиста прохолодна вода. Добре втамовують спрагу зелений чай, компоти, морси. Солодкі газовані напої в таку погоду вам не допоможуть.

Відмовтеся від алкоголю у спеку – він створює додаткове навантаження на серце. Пиво і напої, що містять кофеїн, сприяють зневодненню.

Намагайтеся зменшити вживання солі, солоних продуктів, консервів, прянощів, смаженої їжі, м’яса і жирів, борошняних і солодких страв. Віддавайте перевагу овочам і фруктам. Їжте невеликими порціями і частіше, страви не повинні бути гарячими.

Дотримуйтеся вимог до зберігання продуктів. У спеку продукти харчування швидше псуються. Тому вживайте лише свіжі продукти і страви. Перш, ніж придбати харчі, звертайте увагу на дотримання вимог до їх зберігання. Не вживайте продукти з терміном реалізації, що минув. Вдома для зберігання продуктів максимально використовуйте холодильник.

Водні процедури. Спекотної днини люди все частіше думають про те, щоб охолодитися під душем, у річці. Що стосується купання у водоймі, то тут застороги такі: не купатися у місцях невідомих, з непроточною водою, а також у тих, куди водять на водопій худобу (через ймовірність захворіти на лептоспіроз або інші інфекційні захворювання).

Що стосується душу, то температура води з крана має бути прохолодною, але приємною.

Як рятуватися від спеки вдома і на роботі. Якщо вдома чи в робочому кабінеті маєте кондиціонер, спека вам не страшна. Але, прийшовши розпашілим з вулиці, не стійте довго під кондиціонером, щоб остудитися – так можна підхопити застуду. Якщо кондиціонера немає, забезпечте циркуляцію повітря в приміщенні за допомогою вентилятора.

Ввечері та вночі залишайте вікна або кватирки відкритими, а вдень – зачиненими і заштореними. Бажано, щоб внутрішні двері в будинку чи квартирі були відкриті – так повітря буде циркулювати з кімнати в кімнату. Частіше робіть вологе прибирання.

Що вдягати. У спекотну погоду на вас має бути якомога менше одягу. Віддавайте перевагу легкому вбранню з бавовни. Бажано, щоб воно було світлих тонів і мало вільний крій. Такий одяг вбирає вологу, не прилипає до тіла, якщо ви спітніли, пропускає повітря. Нижня білизна теж не має бути тісною або містити синтетику.

Виходячи на вулицю, надягайте на голову панаму, капелюх або хустку. Чудовий варіант взуття в спеку – в’єтнамки або сандалі на низькій підошві. Інше взуття теж повинне бути вільним, оскільки в спеку ноги набрякають.

На вулиці носіть сонцезахисні окуляри.

Ще деякі поради:

- Знаходячись на вулиці, більше перебувайте в тіні.

- Частіше обприскуйте простір навколо вас холодною водою з пульверизатора.

- Коли дуже спекотно, покладіть на плечі мокру хустку.

- Частіше вмивайтеся чи обмивайтеся прохолодною водою.

 

Управління Держпродспоживслужби в

Добровеличківському районі