Навігація

Календар
«    Листопад 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
АНАЛІЗ впливу регуляторного акта до проекту рішення сесії Олексіївської сільськоїх ради «Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами»
 1. 1.     Визначення і аналіз проблеми, яку передбачено розв’язати шляхом

державного регулювання.

Аналіз впливу регуляторного акту проекту рішення Олексіївської  сільської  ради «Про встановлення ставок акцизного податку з   роздрібної торгівлі субʹєктами  господарювання  підакцизними   товарами»  підготовлено відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003   № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

Податковий кодекс України, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, порядок їх адміністрування, врегулювання  відносини, що виникають в процесі встановлення та скасування податків і зборів.

Відповідно до підпункту 12.4.4 пункту 12.4 статті 12 Податкового кодексу України, до повноважень сільських  рад належить встановлення ставки акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну.

Прийняття такого регуляторного акту, надасть можливість встановити ставку акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну, що буде діяти на території Олексіївської  сільської   ради, відповідно до змін у податковому законодавстві.

                  

2. Визначення цілей державного регулювання.

Основною метою розробки нормативно – правового акту є виконання вимог Податкового кодексу України для забезпечення відповідних надходжень до сільського   бюджету.

 

3. Визначення та оцінка усіх прийнятих альтернативних способів досягнення встановлених цілей, наведення аргументів щодо переваги обраного способу.

Альтернатив запропонованому регуляторному акту чинне законодавство не передбачає.

 

4. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми.

Основним механізмом вирішення цілей пропонується внести на розгляд  сесії  Олексіївської  сільської   ради проект рішення «Про встановлення ставок акцизного податку з   роздрібної торгівлі субʹєктами  господарювання  підакцизними   товарами».

 

5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей.

Прийняття зазначеного регуляторного акту повністю забезпечує досягнення цілей, передбачених пунктом 2 цього Аналізу, сприятиме уникненню колізій в законодавстві та попередженню виникнення конфліктних ситуацій між органами державної податкової служби та платниками акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну .

 

6. Очікувані результати прийняття акта.

Внесення пропозицій до проекту рішення Олексіївської  сільської  ради  «Про встановлення ставок акцизного податку з   роздрібної торгівлі субʹєктами  господарювання  підакцизними   товарами»»  дозволить привести ставки такого податку у відповідність до чинного законодавства та забезпечити надходження до  сільського бюджету.

7. Строк дії акта.

Строк дії запропонованого регуляторного акту необмежений. У разі виникнення потреби, у зв’язку зі зміною чинного законодавства України та за підсумками аналізу відстеження його результативності, вносимуться зміни до запропонованого регуляторного акту.

8. Визначення показників результативності акта.

Показниками результативності даного регуляторного акту є надходження до сільського бюджету від сплати акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну  .

9. Визначення заходів, за допомогою яких здійснюватиметься відстеження результативності акту:

Основним заходом, за допомогою якого буде здійснюватись відстеження результативності регуляторного акту, буде аналіз фактичних надходжень по сплаті акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну   на підставі статистичних показників    Добровеличківського  відділення  Новоукраїнської  ОДПІ 

Оцінка ефективності регуляторного акта буде здійснена за допомогою проведення базового та повторного відстеження результативності регуляторного акту.

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде здійснене до дня набрання ним чинності шляхом збору пропозицій і зауважень до проекту та їх аналізу.

Повторне відстеження буде здійснене через рік з дня набрання чинності регуляторним актом шляхом аналізу статистичних даних.

 

 

Голова  комісії          __________________          Муратова  Р. М.         

Секретар  комісії      __________________           Слободянюк  С. А.

Члени  комісії           __________________             Березняк  В. Г.

                            __________________            Кісельова  С. В.

                            __________________            Цабевський  О. О

 

 • Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами
 • Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами
 • Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами
 • Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами
 • ТИПОВЕ РІШЕННЯ про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік
 • 1243: АНАЛІЗ впливу регуляторного акта до проекту рішення сесії Олексіївської сільськоїх ради «Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами»20 березня 2015: АНАЛІЗ впливу регуляторного акта до проекту рішення сесії Олексіївської сільськоїх ради «Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами»!
  АНАЛІЗ впливу регуляторного акта до проекту рішення сесії Олексіївської сільськоїх ради «Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами».
  АНАЛІЗ впливу регуляторного акта до проекту рішення сесії Олексіївської сільськоїх ради «Про встановлення ставок акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизними товарами»