Навігація

Календар
«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Я маю право
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Оголошення конкурсу

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області відповідно до  п. 3 рішення двадцять четвертої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання від  19 червня 2019 року № 552 «Про затвердження положення про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області», оголошує конкурс на зайняття посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області», що знаходиться за адресою: смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 112.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» утворений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти,  які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі – комплексна оцінка),  надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Відповідно до п. 7.4 Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області на посаду вчителя-логопеда призначається особа, яка має вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» (Корекційна освіта», «Дефектологія»).

На вчителя-логопеда інклюзивно-ресурсного центру поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників  спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи: 

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошені про проведення конкурсу.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит для педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру буде проводитися за напрямами: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами; знання основ спеціальної педагогіки.

Орієнтовний перелік для проведення іспиту зазначений на офіційному веб-сайті Добровеличківської районної ради.

Документи для участі у конкурсі претендети подають особисто або поштою протягом не менше 20 та не більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт. Добровеличківка, вул. Незалежності, 112, третій поверх. Телефон для довідок: 5-20-72, електронна адреса rairada@dv.kw.ukrtel.net. 

 

Конкурс проводитиметься 27 серпня 2019 року в сесійній залі адміністративного приміщення районної ради. Початок конкурсу о 10.00 год».

  • Про затвердження положення про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр»
  • Про звіт про результати діяльності директора комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області Бабенко А.Л за 2018 рік та план роботи на 2019 рік
  • Нарада з питань виконання вимог Бюджетного законодавства
  • Cесія районної ради
  • ПРОТОКОЛ
  • 4383: Оголошення конкурсу23 липня 2019: Оголошення конкурсу!
    Оголошення конкурсу.
    Оголошення конкурсу