Навігація

Календар
«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання

  

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації

 

   Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації відбудуться 13 жовтня 2016 року  в малій залі райдержадміністрації.

Початок  зборів о 14 00 год.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Добровеличківській районній державній адміністрації відбудуться 13 жовтня 2016 року  в малій залі райдержадміністрації.

Початок  зборів о 14 00 год.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється  на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 та{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ № 1109 (1109-2011-п) від 20.10.2011, №688 (688-2014-п) від 26.11.2014, №  234 (234-2015-п) від 08.04.2015, №  301 (301-2015-п) від 14.05.2015 }для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення,   прийняте   у  порядку,  встановленому  установчими документами  інституту громадянського суспільства, про делегування для  участі  в  установчих  зборах  представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

біографічна   довідка   делегованого  представника  інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

копія  виписки  з  Єдиного  державного реєстру підприємств та організацій  та витяг  із  статуту (положення)   інституту громадянського  суспільства  щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; інформація про отримання інститутом   громадянського суспільства  як  володільцем  бази  персональних даних його членів згоди  делегованого  ним представника на обробку його персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані   програми,   друковані   видання,   подання   інститутом громадянського    суспільства    відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій  і  зауважень  з  питань  формування  та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

відомості  про  місцезнаходження  та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

В обов’язковому порядку електронні копії вказаних документів надсилати на вказану  електронну адресу.

 

Зразки заяв додаються.

 

Документи приймаються ініціативною групою до 30 вересня  2016 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт.Добровеличківка, вул.. Незалежності, 112 (ІІ поверх), кабінет 29, з 8. 00год. до 17.00 год. E-mail:inbox1@dv.kr-admin.gov.ua

Відповідальна особа: Мар’янова Алла Іванівна, головний спеціаліст відділу організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Телефон для довідок: 5 20 16     

 

Додаток:

zrazok-zayavi.doc [43,5 Kb] (завантажувань: 5)