Навігація

Календар
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією сайту

Корисні посилання
Безвіз
Sydtcn
Sydtcn
Безвіз
Безвіз
Держспоживслужба
Гаряча лінія земельний
75 Кіровоградська область
Земля учасникам АТО
Енергозбереження
Центр допомоги учасникам АТО
Корупція
Тарифна децентралізація
Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру
шрифту натисніть на
клавіатурі одночасно
"Ctrl" і "+"

Опитування
Відповідь, отримана на Ваше звернення до адміністрації Добровеличківського району оброблена:

Корисні посилання
Підведення підсумків роботи медичної галузі району за 2013 рік

     30 січня 2014 року в приміщенні залу засідань поліклінічного відділення Добровеличківської центральної районної лікарні відбулася медична рада по підсумках діяльності закладів охорони здоров’я району за  2013 рік.

      У роботі засідання медичної ради взяли участь голова районної ради В.ГАНЖА,   заступник голови районної державної адміністрації М.ПОЛЯРУШ та медичні працівники закладів охорони здоров’я району. У ході роботи медичної ради підведені підсумки роботи лікувально-профілактичних закладів району за  2013 рік,   визначені пріоритетні завдання медичної галузі  на 2014 рік.  Обговорено питання стану надання медичної допомоги жіночому та дитячому населенню району, терапевтичної,  хірургічної, фтизіатричної  допомоги.

    Заступник голови районної державної адміністрації М.ПОЛЯРУШ зазначила, що лише спільними зусиллями громади та медичних працівників лікувальних закладів району можливе покращення надання медичної допомоги населенню району, забезпечення проведення заходів щодо попередження захворювань на туберкульоз, ВІЛ/СНІД-інфекцію, онкопатологію та інші.

 

Підведення підсумків роботи медичної галузі району за 2013 рік

 

    З доповіддю про діяльність закладів охорони здоров’я району та стан надання медичної допомоги населенню району виступив головний лікар центральної районної лікарні П.В.ГИНЬКУТ, аналізуючи роботу за 2013 рік головний лікар зупинився як на досягненнях так і на проблемних питаннях галузі охорони здоров’я та завданнях щодо їх вирішення. З інформацією щодо роботи новоствореного комунального закладу «Добровеличківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та стану захворюваності на туберкульоз в районі   виступив головний лікар комунального закладу Ю.ПАВЛЕНКО, про стан надання допомоги вагітним, породіллям та новонародженим Т.РЯБОВОЛ, щодо показників надання допомоги хірургічним хворим  М.ГЛАДУН.

     Підводячи підсумки медичної ради М.ПОЛЯРУШ наголосила, що профілактика захворювань через розвиток інституту сімейного лікаря та укріплення первинної ланки медичної допомоги один з пріоритетів реформи медичного обслуговування,проголошеної Президентом України у Програмі економічних реформ.

 

  • Розділ: ---
  • Переглядів: 778
687: Підведення підсумків роботи медичної галузі району за 2013 рік30 січня 2014: Підведення підсумків роботи медичної галузі району за 2013 рік!
Підведення підсумків роботи медичної галузі району за 2013 рік.
Підведення підсумків роботи медичної галузі району за 2013 рік